…..které proběhlo od 14:00 do 18:00 v Uherském Brodě v kulturním domě, má následující hlavní body. Slíbil jsem Vám krátké vyjádření o stavu ve kterém se Čr nachází a co máme očekávat…..

21:20

Rok 2016 bude pro čechy velice stěžejním a hodně nepříjemným. Můžeme očekávat i velké nepokoje. (Nechci říkat občanskou válku). Brzy vše může začít.

60% obyvatelstva je proti ISLÁMU a 40% obyvatelstva je údajně pro ISLÁM. Ano jsou to ti sluníčkáři.  Vše bude záležet na krocích vlády. V případě že vláda zde povolí nynější kurz i do budoucna, nemáme se na co už těšit. Budou zde postaveny minarety mešity a proběhne islamizace celé české republiky a zotročení lidí.

Pro případ že obyvatelé zatlačí na vládu a vláda otočí, máme dobrou budoucnost ale s tím, že se dnešní rok zopakuje v roce 2020.

ČR má všechny utečence nechat najezt, napít a poslat zpátky. Jiné řešení není. Při uzavření hranic turbulence budou v těchto regionech.

Děkuji za pochopení, že dnes nechcete po mně veškerá data, budeme je mít zpracovaná v češtině, angličtině a také videofilm o celém průběhu do 5-7 dnů. Zde si pak počtete…..

tm

 

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.