…..uvidíme, jestli pan Eichelburg má pravdu a co se vlastně odehraje….

20:54

…..znovu upozorňuji duševně méně zámožné lidi, že se jedná o překlad z rakouského serveru Hartgeld.com, článek není můj výmysl, který jsem psal osobně. Pouze překládáme další jeho zprávy. Nenadávejte a raději přemýšlejte, co nám bylo sděleno. Popřípadě by si někteří raději měli přečíst článek o energiích.

Sprosté a vulgární komentáře nebudou zveřejněny.

 

K čemu ve skutečnosti je „ekologická elektřina“

Horní obrázek: EVROPA V NOCI DNES

Spodní obrázek: EVROPA V NOCI PO VÝPADKU ELEKTRICKÉ ENERGIE, PAK NEFUNGUJE NIC, PODĚKUJTE ZELENÝM A VLÁDĚ.

 

Nová rozvaha situace v Pondělí na velikonoční ráno. Zatím nedošlo k žádnému velkému teroristickému úderu na New York nebo na Tokio, ani ke zničení nějakých svatostánků islámu. To ještě může přijít, nebo při změně systému jako tak často zase něco nefungovalo a přichází časový odklad. Jeden z výše uvedených e-mailů jsem předal svým zdrojům informací uvnitř skrytých elit k ověření, vrátilo se tohle:

„Musíme být připraveni kdykoli, především vnitřně!“

Od konce února nedostávám žádný další brífink s odůvodněním, že „vše už bylo řečeno“, nebo přichází něco jako: „může to začít kdykoli“. Zjevně to teď přijde skutečně brzy.
Ve scénáři změny systému jsou nadbytečnosti a vícero plánů, to je známo. Zda 18.4. skutečně uvidíme celoevropský výpadek elektřiny, který donutí banky, aby zavřely, se teprve ukáže. Ale měli bychom na to být připraveni. Podle mého názoru by byl psychologicky nejúčinnější velký teroristický úder na Manhattan jadernou náloží v letounu MH-370 k tomu, aby se zánik systému peněžnictví svedl na islám, a jsou některé známky toho, že něco takového přijde. Ale celoevropský výpadek dodávky elektřiny, který banky donutí zavřít, lze svést také na energii z obnovitelných zdrojů.

tm komentuje: psali o tom také v našich novinách a připravovali na výpadek elektrického proudu lidi v ČR. Na tadescu jsme se o tom zmínili také Zde najdete článek.

Hromadné sdělovací prostředky nás opakovaně informují o tom, že velkoplošným výpadkům elektřiny se jen stěží podařilo zabránit. Například zhruba v polovině ledna 2017, kdy málo svítilo slunce a málo foukal vítr. Je v povaze věci téhle „ekologické energie“, že je závislá na počasí. A politika je tím nadšena a nutí nás, abychom za to na všech stranách platili. Zde článek v deníku Bild-Zeitung hodící se k tomu: „Stát šílených cen energie si nacpává kapsy“: Daně, odvody a dávky na elektřinu letos vzrostly do rekordní výšky. Nyní už činí 56 procent ceny elektřiny pro soukromé zákazníky – vzrůst o 17 procentních bodů ve srovnání s rokem 2007. Proč za tuhle šílenost platí jen domácnosti a menší podnikatelé, ale velkoprůmysl ne? Protože to slouží k velkoplošné tvorbě nenávisti vůči politice. Výsledkem politikou tak vřele milované „ekologické energie“ jsou nejen enormní ceny elektřiny pro koncové zákazníky, ale také mohutná nestálost elektrické sítě. V několika brífincích mi bylo řečeno, že výpadky elektřiny jednou přijdou.

Řečeno zcela otevřeně, změnu systému lze zahájit velkoplošnými výpadky elektřiny a pak nechat zaútočit islám. Obojím je vinna politika, protože sem nejen přivedla islámské teroristy, ale také na naše náklady podporovala tu nesmyslnou ekologickou energii.

Měli bychom nyní být připraveni kdykoli.

Skutečným cílem je odstranění dnešní politiky na všech úrovních. První zdroj informací, který přináším v tomto článku, neříká nic o islámu, mluví jen o výpadcích. Druhý zdroj informací mluví v jednom svém dřívějším e-mailu také o výpadcích dodávky elektřiny: „V úterý už budou banky zavřené a všude prý už bude samý zmatek“. Pokud zavřou banky, nebude ještě samý zmatek. Při velkoplošném výpadku elektřiny ale ano.

Zdroj (1)

tm komentuje: situace se vyvíjí každou hodinou a v každý moment, jak sami můžete pozorovat. Netvrdím, že k tomu dojde zítra, jako pan Eichelburg. Lidé v Čr, jak jste si sami mohli přečíst jak v novinách tak zde na tadescu, jsou konfrontováni s výpadkem elektrické energie či s blackoutem. Pro změnu systému je to nejjednodušší možnost…..

A zde je ještě dodatek:

Vědění je moc
Citát dne L. N. Tolstoj:
Napoleon se blížil k Moskvě. Chování občanů Moskvy nebralo vážně blížící se nebezpečí, ba naopk. Brali vše na lehkou váhu. Přesně tak jak je to u většiny lidí, když vidí blížit se velké nebezpečí.
Při blížícím se nebezpečí hovoří v duši člověka vždy dva hlasy stejně silně. První hlas říká: Okamžitě zvážit nebezpečí a připravit se na něj důkladně. Druhý hlas říká ještě jasněji: To je těžké a děsivé na tohle nebezpečí myslet, protože člověk nemá sílu vše předvídat a nemá možnost se nebezpečí bránit. Proto je lepší se od toho těžkého myšlení odvrátit, přestat na něho myslet a lepší je myslet na příjemné věci. (tm: dělají dnešní sluníčkáři)

Když člověk žije sám, většinou poslechne první hlas a připraví se. Jestliže je ale začleněn do společnosti, uposlechne hlasu druhého. Tak to bylo i kdysi s obyvateli Moskvy. Nikdy předtím nežili hýřivějším životem jako v době blížící se hrozby Napoleona.

PROSBA NA VEŠKERÝ LID: LIDÉ PROBUĎTE SE KONEČNĚ!!!!

tm

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.