Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

Související zprávy

Dobrý trik, jak strčit černého petra do cizí kapsy

…..nevím kdo si vymyslel následný obludný článek, když se ví, že počasí v Evropě ovlivňují američané od roku 1995 a nejvíce s chemtraily od roku 2000. Protože asi můžeme očekávat nějaké velké změny v počasí, popřípadě budou nějaké bouře či větry, které jsme zde ještě nezažili, snaží se černého petra strčit do kapsy Číňanům…..

16:54

tm: samozřejmě se také mohu mýlit, ale přišlo intuicí, že článek míří úplně někam jinam. I když je dnes prvního apríla a sliboval jsem Vám, že už nebudou žádné články  (vtípky) na tohle téma publikovat, není vyloučeno že za následné záplavy které mohou kdykoliv zde vyvolat američané, budou obviněni Číňané…..

Není špatné na následné možné děje použít právě prvního apríla. Skutečně to do budoucna apríl nemusí být…..

[wp_ad_camp_1]

Číňané budou ovlivňovat počasí nad Českem

1.4.2016

chemtrails

Návštěva čínského prezidenta přinesla celou řadu dohod, z nichž jedna je zatím médii poměrně opomíjená, přestože může mít výrazný dopad na naše životy. Třeba v podobě teplejšího a především vlhčího léta. Číňané podle smlouvy budou od letošního roku moci měnit počasí nad naším územím.

Číňané budou ovlivňovat počasí nad Českem

Technologie, které Čína využívá, spočívají například ve zvyšování počtu kondenzačních jader v atmosféře v kombinaci s vysíláním vhodných frekvencí elektromagnetického vlnění, což umožňuje zvýšení množství srážek. Toho lze dosáhnout jak z moderních pozemních stanic, tak i pomocí některých letadel a satelitů. K vyvolání deště pak postačuje i malá oblačnost. Technologie je označována jako „Fu Puang“, podle čínského boha počasí.

Zvýšení množství srážek má přispět zejména k dostatku vody v našich řekách, což by umožnilo realizovat připravovaný vodní kanál Dunaj-Odra-Labe, který zlevní přepravu čínského zboží do Evropy. Přínos pro Česko spočívá v odstranění problémů s letními suchy, což trápí především naše zemědělce.

V první fázi, která začne už během tohoto jara, budou čínští odborníci technologie pro ovlivňování počasí testovat. Připravme se proto doslova na aprílové počasí. Jakožto seriózní meteorologické médium musíme přiznat, že vzhledem k větší proměnlivosti počasí v době testování lze předpovědím počasí věřit pouze na několik málo dní.

V druhé fázi – po kalibraci všech technologických jednotek – však můžeme očekávat pravidelné počasí, které se bude přesně řídit podle předem schválených pětiletých plánů. Česká strana se údajně pokouší ještě vyjednat, aby byly deště vyvolávány jen ve všedních dnech, a aspoň o víkendech tak Česku zůstalo trochu slunečných dní.

Do budoucna obě strany doufají, že díky nové spolupráci bude v České republice možné začít v příští sezóně pěstovat mnohé žádané, avšak na vodu velmi náročné plodiny, jako je například rýže. Podle studie Ministerstva zemědělství je zatím české podnebí pro tuto plodinu nevhodné. Nicméně zvýšením množství srážek o 50 % by znamenalo, že bude možné založit tisíce hektarů rýžových plantáží především na jihu Moravy a v Polabí.

Podle našich informací za dohodu o ovlivňování počasí velmi lobboval náš významný český politik. Ten si již podle zdrojů z vlády založil další firmu a už má zpracovaný podnikatelský plán, jak na pěstování čínské rýže co nejvíc vyrejžovat. Do Sněmovny proto brzy přijde zákon o povinném přidávání rýže do benzínu a nafty.

Je zřejmé, že tlaky na zvyšování množství srážek ze strany čínských podnikatelů budou velké. Užijme si proto každého slunečného dne, který nás v blízké době čeká…

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
9 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře