Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem
  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

Související zprávy

Dokonce i v ČR začínají policisté promlouvat

…..přestože je u policie, nemá strach a začíná mluvit pravdu. Ví že sedí v jedné lodi.  Ztrhne se vždy smršť, když sluníčkáři „lidé s amputovaným mozkem“ začínají slyšet pravdu. Ano pravda je krutá a bolí. Dnes ji nechtějí slyšet a možná zítra ji budou zažívat na vlastní kůži, když jim „údajní uprchlíci“ budou třeba řezat hlavy nebo znásilňovat. Pořádal bych nejraději autobusové zájezdy sluníčkářů do Německa na setkání s lidmi, kteří utrpěli újmy na zdraví, byly znásilněni na ulici, okradeni a mnoho jiného, tak, jak se to děje denně v Německu. Situace tam expanduje a je několik týdnů absolutně nekontrolovatelná…..

9:54

[wp_ad_camp_1]

tm: pro případ invaze „mírumilovných uprchlíků“ do České republiky a přes Českou republiku, doporučuji všem normálním lidem se schovat, sluníčkářům připravit vítací akce a vítací výbory s návrhem pro uprchlíky aby si je ubytovali na přespání, po jejich „těžké tůře“ přes celý balkán a Evropu, než budou pokračovat dál na své cestě. Třeba je doma obohatí a načerpají energii z žen (snad to přežijí) a nebo se „uprchlíci“ obohatí na jejich účet. Praxe je přece tou nejlepší zkušeností…..

Proto přikládám dnešní příspěvek z čekých novinek.cz a ptám se sám sebe. Je míra vymytosti lidských mozků českými masmédii  tak dokonalá, že lidé ZTRATILI ABSOLUTNĚ SOUDNOST A UMĚT UVAŽOVAT????? ????? ????? ????? 

Pak vám vymývači mozů blahopřeji. Nemějte obavu, sedíte na jedné lodi a vše se již brzy otočí také proti Vám, vy podpindosníci. Nebude se mět taky kam skrýt a přeji příjemné zážitky…..

Vše, co jsem popsal, mohu doložit, říká Martin Herzán obviňovaný ze lží o migrantech

Bývalý člen výboru Rady vlády pro lidská práva a policista Martin Herzán popsal před týdnem v Právu a na Novinkách.cz své znepokojující šestitýdenní zkušenosti z přelomu roku v táboře Dobova. Zkušenosti, jak přes slovinsko-chorvatskou hranici pronikají do Evropské unie radikální islamisté. Vzápětí byl obviněn řadou lidskoprávních aktivistů ze lži.

Martin Herzán při přebírání ceny Český patriot

Martin Herzán při přebírání ceny Český patriot

Odvolávají se přitom na vyjádření slovinské policie, která Herzánovo svědectví zpochybňuje nebo bagatelizuje. Místopředseda Strany zelených Michal Berg dokonce podal na Herzána a server Novinky.cz trestní oznámení pro šíření poplašné zprávy.

Martin Herzán se proto ve středu setkal s redaktory Práva a Novinek.cz, aby jim předložil důkazy, že jeho zveřejněné informace nebyly ani zavádějící, ani lživé.

„Za informacemi ze svého článku si stojím, vše mohu doložit. Dál se k nim ale nebudu do tisku vyjadřovat,“ prohlásil ve středu Herzán, který je ve služebním poměru u policie.

Redaktoři si však mohli prohlédnout fotografie zbraní, které čeští policisté uprchlíkům ve Slovinsku zabavili. Kromě ostrých břitev a žiletek migranti do Evropy pašovali zavírací nože, boxery, ale také po domácku vyrobené nunčaky, baterku, ve které je ukrytý paralyzér, nebo zapalovač s ukrytým nožem.

O zabavených zbraních ostatně mluvil i velitel prvního kontingentu českých policistů ve Slovinsku David Předota. V rozhovoru pro server Aktuálně v polovině prosince uvedl: „Potíž ze začátku byla i v tom, že jsme prohlíželi jen dospělé osoby. A uprchlíci rychle zjistili, že se děti neprohlíží, a veškeré zbraně – nože, žiletky, zapalovače – proto dávali jim.“

Slovinská policie přitom popírá, že by byla nalezena jakákoliv zbraň.

„Policisté občas zabavují malé předměty – zapalovače, nůžky, žiletky, nože nebo otvíráky. Zabavené nože jsou zpravidla malé kapesní, vhodné pro přípravu jídla,“ citovala odpověď slovinského ministerstva vnitra komunita Pomáháme lidem na útěku.

Fotky z mučení

Herzán minulý týden v článku také napsal, že policisté našli v mobilních telefonech běženců brutální fotografie z mučení a vražd.

I o tom se redaktoři mohli přesvědčit. Policisté totiž některé snímky z mobilů běženců ofotili.

Uprchlíci tak měli v telefonech uložené například obrázky rozsekaných lidských těl nebo fotku z brutální popravy, při které někdo podřezává mladému muži krk. Na dalším ze snímků pózuje muž v maskáčích s kalašnikovem v ruce a nožem v ústech.

Mimo to si uložili i video, které zachycuje, jak maskovaná osoba surově bije muže vysvlečeného donaha.

Mnoho migrantů podle vyjádření Slovinců vypovědělo, že „záběry přinášejí jako důkazy o zvěrstvech, která se dějí v jejich zemích“.

„Tato videa a fotografie sloužily jako důkazy o důvodném útěku ze země původu,“ sdělilo jejich vnitro.

Problém však je, že čeští policisté ve Slovinsku zadrželi tytéž muže, kteří na některých z fotografií na mobilních telefonech sami pózovali se zbraněmi v ruce. Herzán také poukázal na to, že při registraci uprchlíků se vůbec neověřují údaje.

V Řecku běžencům například podle něj vystavují doklady, do nichž většině napíšou, že se narodili 1. ledna. Herzán redaktorům Práva a Novinek.cz ukázal i několik fotokopií dokumentů, na nichž bylo vždy právě takové datum narození.

Zdroj: http://www.novinky.cz/domaci/394450-vse-co-jsem-popsal-mohu-dolozit-rika-martin-herzan-obvinovany-ze-lzi-o-migrantech.html

[wp_ad_camp_2]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Přejít nahoru