…..které se nechali očkovat a skočili na špek farmaceutické mafii. Předtím zdravé, dnes jsou z nich trosky!!!!! Lidé to vědí, přesto se nic neděje. Je to řízená genocida ve velkém. Tak jako s běžným očkováním. Nikoho nepostihnou, nikoho nezavřou a farmamafie  se směje lidstvu do očí. Film jsem uvedl minulý rok, ale na žádost několika lidí a pro důležitost uvádím znovu. Hlavně pro mladé dívky, kdyby je rodiče přesvědčovali na očkování….

05:55
[wp_ad_camp_1]

Vedľajšie účinky očkovania po očkovaní Gardasil vakcínou a následný postoj dánskych verejných inštitúcií k tomuto problému, je možné prirovnať k strkaniu si hlavy do piesku či hranie sa na hluchých a slepých. V ničom nezaostávajú nad vyhláseniami slovenských zdravotníckych inštitúcií.

NEŽÁDOUCÍ ÚČINEK SMRT.

Většinou je nepotřebujete, jsou však chvíle, kdy je vyhledáváte jen proto, že někomu okolo vás je zle. První jejich otázkou je co máte v rodině za choroby. V ten moment jsou na koni a už se bez jejich „pomoci“ neobejdete. Napadlo vás někdy, že jsme každý jiný, že máme každý jiný druh problémů, jež nám způsobují destruktivní emoci, která přináší nemoci? Přesto se už na školách učí, že jsme jen jedna matrice lišící se od sebe hmotností a věkem. Na to se předepisují medikamenty a pokud nezaberou, zkusí se něco jiného. Nemoc, NE – MOC slovo, které nám nastiňuje, že nad sebou ztrácíme moc a potřebujeme pomoc odjinud.
ghhpk
jkjklr
Při tom stačí málo, neukrajovat si větší krajíc, než sníte – myšleno v životě, tím se zbavíte svíravého pocitu v žaludku, který je původcem většiny nemocí, dávat na sebe bacha, poslouchat tělo – jíst na co máte chuť – to zrovna tělo žádá a když už vás něco sklátí najít si alternativu. Neexistuje nic, k čemu by vás měl někdo nutit a v případě nátlaku, nechat si od lékaře podepsat záruku, že medikament jím předepsaný, nebude mít vedlejší účinek. Možná se až podivíte, jak rychle budete před ordinací. Přeji všem pevné zdraví.
Jirka Woodman, tm
[wp_ad_camp_1]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.