…..dodávám ještě nějaké důkazy toho, co jsem popsal o cestě z NBG do Nového Města na Moravě….

21:54

Zde máte účet z METRA a hned za datem v pravém horním rohu je 12.04.2018 10:0? a to hned třikrát pod sebou.

 

 

Další snímek je mapa z NBG METRO u letiště směrem na Waidhaus Odjezd 11:54 Ve Waidhausu se uskutečnil nákup přes 15 minut.

Výjezd z Rozvadova byl ve 13:00, kdy poslal známý SMS své přítelkyni…..

Následující mapy je trasa přemístění z Rozvadova, přes Nýřany a Prahu k ÖMV za Humpolcem…..

 

Výjezd u Koberovic bylo místo zjištěním nemožného rychlého přesunu…..

Dnes jsem se jenom ze zajímavosti podíval na komentáře ve SPAMU a ejhle objevil se tam nepochopitelně komentář od zero, který neměl žádné linky a neobsahoval sprostá slova. Přesto ho Akismet zachytil a sám počítač tedy vyhodnotil, že není správný.

 

Je velice zvláštní, proč komentář byl zachycen. Asi proto, že předchozí komentáře byly správné a tento správný nebyl, přesto ho zveřejňuji, nikoliv pod minulým článkem ale zde ve článku…..

A ještě pro zajímavost zveřejňuji komentář od Kamila a moji odpověď na něj

Doufám, že to není nepovolená reklama. Vy kdo věříte v duchovno či matrix si nalaďte zítra, tj 17.4 v 19:00 svobodný vysílač. Bude tam probíhat pořad Mirka Zelenku a kolem půl deváte začne společná meditace na odstranění časových poruch. Je docela zvláštní, že se to tu teď tolik řeší.

Odpovědět

 • tomáš marný

  Milý kamile,
  meditace na odstranění časových poruch je naprosto zbytečná a nesmyslná. Můžeme být rádi, že MATRIX kolabuje a časové poruchy jsou pouze doprovodným jevem. Jestli máme zájem, aby se na planetě Zemi vše změnilo k tomu konstruktivnímu, staré musí zkolabovat a být odstraněno. Díky tobě dám na zítřek článek o čase. Čas je v podstatě konstanta PÍ, což se lidstvu tají. Ti co objevili pravdu, byli eliminováni. Jestli někdo chce zachovat starý systém a bojí se nového zlatého věku, bude meditovat za všechno možné i nemožné a zachování starých zajetých kolejí. Pak se ale změny nikdy nedočká. Maximálně tak změny k horšímu a NWO. Je to nepochopení základních pravidel vesmíru…..
  Máte-li zájem, aby se dítě narodilo, musí se porodit a přijít na svět. To je doprovázeno často bolestivým porodem a nádhernou skutečností zrození nového potomka. Pevně věřím, že víte co jsem tím chtěl říci….
  Meditovat????? Už kdysi jsem to říkal Maškovi….
  tm

  A dnes ještě dodávám následující stať

  ps: tím se ale dotyčný Zelenka, který chce dělat meditaci, dobře odkopal a ukázal konečně za koho kope. I když možná nevědomě, ale odkopal. Pokud neví, že lidstvo bylo zotročeno časem a byly na to vytvořeny i filmy, kde si lidé museli kupovat čas, aby mohli žít, tak ani tahle neznalost ho neomlouvá…..

  V celém vesmíru čas neexistuje a my budeme bojovat za čas????? Za naše další zotročení???? No prima. Neustále celá desetiletí prosazuji a tvrdím, že veškeré DUCH H.VNO je pro lidstvo uměle vytvořené za účelem zotročení těch, kteří se snaží dostat z MATRIXU ven. Nejvíce psychických poruch u lidí je právě mezi duchovními jedinci. Přeberte si to jak chcete…..

  tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.