…..dodávám ještě nějaké důkazy toho, co jsem popsal o cestě z NBG do Nového Města na Moravě….

21:54

Zde máte účet z METRA a hned za datem v pravém horním rohu je 12.04.2018 10:0? a to hned třikrát pod sebou.

 

 

Další snímek je mapa z NBG METRO u letiště směrem na Waidhaus Odjezd 11:54 Ve Waidhausu se uskutečnil nákup přes 15 minut.

Výjezd z Rozvadova byl ve 13:00, kdy poslal známý SMS své přítelkyni…..

Následující mapy je trasa přemístění z Rozvadova, přes Nýřany a Prahu k ÖMV za Humpolcem…..

 

Výjezd u Koberovic bylo místo zjištěním nemožného rychlého přesunu…..

Dnes jsem se jenom ze zajímavosti podíval na komentáře ve SPAMU a ejhle objevil se tam nepochopitelně komentář od zero, který neměl žádné linky a neobsahoval sprostá slova. Přesto ho Akismet zachytil a sám počítač tedy vyhodnotil, že není správný.

 

Je velice zvláštní, proč komentář byl zachycen. Asi proto, že předchozí komentáře byly správné a tento správný nebyl, přesto ho zveřejňuji, nikoliv pod minulým článkem ale zde ve článku…..

A ještě pro zajímavost zveřejňuji komentář od Kamila a moji odpověď na něj

Doufám, že to není nepovolená reklama. Vy kdo věříte v duchovno či matrix si nalaďte zítra, tj 17.4 v 19:00 svobodný vysílač. Bude tam probíhat pořad Mirka Zelenku a kolem půl deváte začne společná meditace na odstranění časových poruch. Je docela zvláštní, že se to tu teď tolik řeší.

Odpovědět

 • tomáš marný

  Milý kamile,
  meditace na odstranění časových poruch je naprosto zbytečná a nesmyslná. Můžeme být rádi, že MATRIX kolabuje a časové poruchy jsou pouze doprovodným jevem. Jestli máme zájem, aby se na planetě Zemi vše změnilo k tomu konstruktivnímu, staré musí zkolabovat a být odstraněno. Díky tobě dám na zítřek článek o čase. Čas je v podstatě konstanta PÍ, což se lidstvu tají. Ti co objevili pravdu, byli eliminováni. Jestli někdo chce zachovat starý systém a bojí se nového zlatého věku, bude meditovat za všechno možné i nemožné a zachování starých zajetých kolejí. Pak se ale změny nikdy nedočká. Maximálně tak změny k horšímu a NWO. Je to nepochopení základních pravidel vesmíru…..
  Máte-li zájem, aby se dítě narodilo, musí se porodit a přijít na svět. To je doprovázeno často bolestivým porodem a nádhernou skutečností zrození nového potomka. Pevně věřím, že víte co jsem tím chtěl říci….
  Meditovat????? Už kdysi jsem to říkal Maškovi….
  tm

  A dnes ještě dodávám následující stať

  ps: tím se ale dotyčný Zelenka, který chce dělat meditaci, dobře odkopal a ukázal konečně za koho kope. I když možná nevědomě, ale odkopal. Pokud neví, že lidstvo bylo zotročeno časem a byly na to vytvořeny i filmy, kde si lidé museli kupovat čas, aby mohli žít, tak ani tahle neznalost ho neomlouvá…..

  V celém vesmíru čas neexistuje a my budeme bojovat za čas????? Za naše další zotročení???? No prima. Neustále celá desetiletí prosazuji a tvrdím, že veškeré DUCH H.VNO je pro lidstvo uměle vytvořené za účelem zotročení těch, kteří se snaží dostat z MATRIXU ven. Nejvíce psychických poruch u lidí je právě mezi duchovními jedinci. Přeberte si to jak chcete…..

  tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.