[wp_ad_camp_1]

Dostala jsem tip na video od čtenářky, která na něj narazila v podstatě náhodou. Sdělení globálně slavné Doreen Virtue pravděpodobně velice zmate miliony jejích fanoušků po celém světě. Čemu teď mají věřit?
Doreen Virtue všichni znají jako nejvýraznější osobnost, která propaguje andělskou terapii, léčení s anděly, komunikaci s anděly, s vílami a jistě se najde mnoho dalšího. Vydala veliké množství knih i vykládacích karet zaměřených na tuto tématiku a byla v podstatě jeden z prvních autorů, který se dal svého času v ČR koupit, než začaly vznikat i jiné knihy. Doreen však navždy zůstala nejvýraznější autorkou tohoto materiálu. To vše se teď má změnit.
Doreen Virtue totiž prožila vizi během kostelní mše a od té doby se rozhodla vydat jinou cestou… Fanouškové jsou zmateni, ale je to skutečně jiná cesta? Nebylo to vše součástí většího a dlouhodobého plánu?
.
Zde je anglický originál jejího oznámení, který vyšel 21.8.2017: https://www.youtube.com/watch?v=hKVAzoYkOMY
Všimněte si, že u videa jsou zakázané komentáře a ,,lajky/dislajky“. Nemám na to důkazy, ale domnívám se, že byly zrušeny záměrně kvůli vlně nevole ze strany diváků… Vše co v tomto článku dále zazní, je můj osobní pohled vycházející z mých zkušeností a vědomostí. Ve skutečnosti Doreen Virtue osobně neznám, nebydlím s ní, neviděla jsem její smlouvy a vše hodnotím okem vnějšího pozorovatele. Berte to během čtení na vědomí.
Zde je totéž video s českými titulky. Překlad není přesně slovo od slova, překladatel do něj vkládá upřesňující poznámky, citáty z Bible, nebo své osobní názory, ale významová hodnota videa je dobře zachována a vypovídající:
Doreen Virtue – od New Age ke Kristu!
https://www.youtube.com/watch?v=WnlnNH8JfwM
.
Nepřekvapuje mě to. Už mám asi dva roky nachystaný v rozepsaných článek na téma asi v tom slovasmyslu, že na Doreen Virtue je cosi podezřelého a že možná slouží k jinému účelu, než se obecně prezentuje. Roznesla totiž po světě řadu dobrého, ale i řadu nebezpečných hloupostí. Článek jsem nedopsala a tak nějak jsem se zdráhala ho dodělat, jelikož jsem neměla dobrý pocit z toho, psát na její adresu cokoliv nelichotivého a nehezkého, když jsou to povětšinou spíše moje domněnky a osobní závěry.
Několik jejích knih mám sama v knihovně, protože v době kdy mi bylo cca 12-15 jiné knihy na tohle téma nebyly k sehnání. Upřímně, moc mi toho nedaly a nedozvěděla jsem se moc praktického, co by mi bylo k užitku, ale svého času to bylo pro mne příjemné čtení, které mě povzbuzovalo ve věcech, ke kterým jsem přirozeně odmalička tíhla. Byla jsem ráda, že literatura tohoto druhu nějaká existuje, ale po přečtení tří jejích knih (Poslové světla, zážitky s anděly a léčení s vílami) už jsem si další její knihu nepořídila. Čtení to bylo příjemné, ale nic mě nenaučilo.
Později jsem začala být vůči Doreen podezřívavá, nikdy mi totiž nesedělo to, že by se s touto tématikou mohla stát celosvětově slavnou… Jakto? Nikdo nemůže být celosvětově slavný jen tak, leda by na oplátku matrixu něco poskytnul… Co poskytla Doreen? Za koho skutečně kope? Co když se její věhlas ve skutečnosti někomu hodí do krámu?

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU ZDE: ALUŠKA.ORG – Doreen Virtue přijala Ježíše Krista. Zahazuje své předchozí kariérní úspěchy a oddává se službě Bohu. – Geniální plán dokončen? / Doporučuji

 

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.