;

…..před revolucí by nikdo ani neuvažoval, že doba která nastane po „sametové havlovské revoluci připravné v jůesej“ bude daleko horší za 25 let po revoluci, než doba, ve které jsme žili! Uznejte pod tíhou důkazůl sami. Jednoduše a prostě vyjádřeno…..

05:55

Hódně dobře formulovaná úvaha o dovolené…….

 

Tak do západní Evropy – kam jsme skoro celej život nemohli , tak tam to asi nepude.   Německo , Francie , Ánglie , Švédsko aj. to asi nebude ono – samej lágr , samej muslim , domácí se tam sami bojí ven a navíc většina památek , kvůli čemu bych tam jel , je ve velkých městech a tam je jich nejvíc………

A s babou , dcerou , vnučkou už vůbec ne. S děckama raději ani do Norska ne ! Dám jim na prdel a domů jedu bez nich……..

Na jih Evropy raději taky ne . Všude černo a plno. Tam bych se bál i bez bab. Už to nepude ani do jihovýchodní Asie – i tam řádí IS, hoří a bouchají sebevrazi. Tam , kam se ještě nedávno jezdilo , Egypt , Tunis , Afrika a Arábie , tak tam ani náhodou…….

 

Zbývají velcí bratři. Ten nový USA – mně nechce , musí vědět proč , co tam chci , nač tam chci , jak tam a kde a proč budu a jak dlouho a s kým a s čím tam budu. Když si na letišti kýchnu , o tom , že bych si prdnul ani neuvažuji , tak mně z letiště vrátí a kufry pošle za mnou…….

 

Tak mi zbývá ten druhý – Rusko. Když se mrknou do pasu a uvidí , že jsem z Kocábova , tak dostanu na budku a pomažu zpět , jak nejmenovaný poslanec……

 

Tak jsem ještě ve větší prdeli jak před revolucí. Hável řikal , že se nemám bát. Nezaměstnanost , že nebude , abych se nenechal zastrašit.

Zdražovat se nebude , abych se nenechal zastrašit. Že budu moct cestovat po celým světě , abych se nenechal zastrašit.

Že budu moct říkat , co si myslím , o všem že budeme rozhodovat v referendu , abych se nenechal zastrašit.

Potom prdnul do hliny a zůstalo po něm jen jméno na korejským letišti a na nejaký lavičce v Japonsku…….

 

Až na jaře vyrazí další várka doktorů a inženýrů do Němec a až to Makrela přebere a podl.di pošle k nám , tak se opět nenechám zastrašit….. !

To se rovnou pos.ru !  To už nebudu moct vylízt ani před barák……Tam by mně umyli vodním dělem  – ti co mně mají pomáhat a chránit…..

 

No, jsme na tom dobře, že ?

tm dodává: no jak vidíte z horního obrázku, je nejlepší zůstat opět doma a všemu se smát, dokud to jde…..

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.