…..před revolucí by nikdo ani neuvažoval, že doba která nastane po „sametové havlovské revoluci připravné v jůesej“ bude daleko horší za 25 let po revoluci, než doba, ve které jsme žili! Uznejte pod tíhou důkazůl sami. Jednoduše a prostě vyjádřeno…..

05:55

Hódně dobře formulovaná úvaha o dovolené…….

 

Tak do západní Evropy – kam jsme skoro celej život nemohli , tak tam to asi nepude.   Německo , Francie , Ánglie , Švédsko aj. to asi nebude ono – samej lágr , samej muslim , domácí se tam sami bojí ven a navíc většina památek , kvůli čemu bych tam jel , je ve velkých městech a tam je jich nejvíc………

A s babou , dcerou , vnučkou už vůbec ne. S děckama raději ani do Norska ne ! Dám jim na prdel a domů jedu bez nich……..

[wp_ad_camp_1]

Na jih Evropy raději taky ne . Všude černo a plno. Tam bych se bál i bez bab. Už to nepude ani do jihovýchodní Asie – i tam řádí IS, hoří a bouchají sebevrazi. Tam , kam se ještě nedávno jezdilo , Egypt , Tunis , Afrika a Arábie , tak tam ani náhodou…….

 

Zbývají velcí bratři. Ten nový USA – mně nechce , musí vědět proč , co tam chci , nač tam chci , jak tam a kde a proč budu a jak dlouho a s kým a s čím tam budu. Když si na letišti kýchnu , o tom , že bych si prdnul ani neuvažuji , tak mně z letiště vrátí a kufry pošle za mnou…….

 

Tak mi zbývá ten druhý – Rusko. Když se mrknou do pasu a uvidí , že jsem z Kocábova , tak dostanu na budku a pomažu zpět , jak nejmenovaný poslanec……

 

Tak jsem ještě ve větší prdeli jak před revolucí. Hável řikal , že se nemám bát. Nezaměstnanost , že nebude , abych se nenechal zastrašit.

Zdražovat se nebude , abych se nenechal zastrašit. Že budu moct cestovat po celým světě , abych se nenechal zastrašit.

Že budu moct říkat , co si myslím , o všem že budeme rozhodovat v referendu , abych se nenechal zastrašit.

Potom prdnul do hliny a zůstalo po něm jen jméno na korejským letišti a na nejaký lavičce v Japonsku…….

 

Až na jaře vyrazí další várka doktorů a inženýrů do Němec a až to Makrela přebere a podl.di pošle k nám , tak se opět nenechám zastrašit….. !

To se rovnou pos.ru !  To už nebudu moct vylízt ani před barák……Tam by mně umyli vodním dělem  – ti co mně mají pomáhat a chránit…..

 

No, jsme na tom dobře, že ?

tm dodává: no jak vidíte z horního obrázku, je nejlepší zůstat opět doma a všemu se smát, dokud to jde…..

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.