…..aby bylo jasné, jak to může za pár měsíců vypadat i u nás….

08:54

Spáchala samovraždu po tom, čo ju znásilnil migrant a políciu to nezaujímalo

Švédska žena, ktorú minulý rok v marci znásilnil sýrsky utečenec, spáchala samovraždu. Tieto desivé správy zverejnil švédsky investigatívny žurnalista Joakim Magnus Lamotte.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Žena sa rozhodla ukončiť svoj život predávkovaním svojimi medikamentami, keď sa cítila zničená po brutálnom znásilnení a nemožnosti stíhať páchateľa, čo zosilnelo jej pocit bezmocnosti.

Migrant znásilnil spolu s jeho kamarátom ženu v jej vlastnom byte, kedy ako jej sused prišiel len na návštevu. Angelica v tom čase užívala tabletky na spanie a tak omámená bola násilne dotlačená do spálne, kde ju migrant znásilňoval proti jej vôli.

Dôkazy o znásilnení však prokurátor a polícia úplne ignorovali. Znásilnená mala DNA dôkazy a tiež fyzické rany po tele.

Jeden z obžalovaných dokonca priznal, že v tom čase boli v byte znásilnenej, avšak švédsky prokurátor sa rozhodol tento prípad uzavrieť kvôli nedostatku dôkazov.

Švédska žena nakoniec spáchala samovraždu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Začiatok konca Švédska? Obyvatelia krajiny berú vo veľkom antidepresíva, kvôli strachu o život

Viac ako jeden milión Švédov, čo predstavuje každého desiateho občana vo Švédsku, teraz užíva lieky na depresiu. Počas posledných dvoch desaťročí sa počet užívateľov liekov proti depresii zdvojnásobil, za čo môže neistota kvôli prudkému nárastu zločinnosti, ako uviedla švédska televízie SVT.

Najvýraznejším nárastom dopytu po tomto druhu liekov je medzi deťmi vo veku 10 až 14 rokov. Čo do počtu liekov, najviac potrebujú antidepresíva osoby staršie ako 80 rokov. Podľa psychológov existuje niekoľko dôvodov pre vzostup dopytu. Vedľa nárastu kriminality je to aj ponuka lacnejších liekov aj presvedčenie, že brať lieky proti depresiám je akosi normálne.

Za posledných osem rokov sa počet ľudí, ktorí sa počas dňa necítia bezpečne vo svojom okolí, zdvojnásobil z 11 na 20 percent. Takmer polovica, presne 44 percent, uviedla, že sa v noci, keď je sama, necíti v bezpečí. Štúdia tvrdí, že každá tretia osoba upustila od aktivít a zostala doma kvôli obavám z toho, že by sa mohla stať obeťou trestného činu.

Komentár redakcie:

K tomuto všetkému treba pripomenúť, že Švédsko ma silnú liberálnu politiku, ktorá do krajiny vpustili milióny migrantov z Afriky a Blízkeho východu, čo znamená obrovský nárast kriminality a zločinu. Ľudia sa boja o vlastný život a v psychických problémoch si pomáhajú liekmi. Aj toto je dopad progresívnej liberálnej politiky. Švédsko už nebude nikdy také, ako predtým.

[wp_ad_camp_2]

 

 

Vo Švédsku vysťahovali dôchodcov z bytov a nasťahovali tam migrantov z Afriky

Niekoľko tuctov dôchodcov bolo vyhostených z bytových zariadení po tom, čo im úrady povedali, že ich toaletné zariadenia nespĺňajú predpísané normy. Malo ísť o záchody, ktoré sú uložené 5cm pod dovolenú normu a dôchodcovia boli nútení sa odsťahovať.

Tieto byty sa nachádzali na štokholmskom sídlisku Dianagarden, kde si všimli obyvatelia, že hneď po vysťahovaní dôchodcov sem nasťahovali migrantov z Afriky.

„Neskôr bolo odhalené, že tento plán presťahovania mala vláda už dopredu premyslený.“ informuje portál Fria Tider.

V roku 2015 prijalo Švédsko rekordný počet migrantov a najviac z celej EÚ. Aj keď vďaka tomuto prijímaniu migrantov sa v krajine zhoršila kriminalita, začali sexuálne útoky a bombové útoky, nezdá sa, že by v krajine niekto migráciu obmedzoval.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Vo Švédsku prišiel ďalší škandál, ktorý začal nenávistným príspevkom moslimského imigranta, keď sa chvastal na Facebooku. Napísal toto: „My Arabi sme tu, aby sme prevzali vašu skur*enú krajinu, tak pokľaknite a dajte môj penis do úst vašej švédskej štetky!“

[wp_ad_camp_2]

53-ročný švédsky občan odpovedal svojimi vlastnými silnými slovami: „Odporné arabské krysy, zmiznite odtiaľto“. Za tento výrok bol udaný na polícii a následne bol odsúdený okresným súdom Kristianstad za „nenávistné prejavy proti chránenej skupine“ na zaplatenie pokuty 22 200 SEK (cca 2100€). Súd to argumentoval tým, že jeho komentáre boli zamerané na Arabov a nie iba na jednotlivca.

Muž sa proti rozhodnutiu odvolal na Najvyšší súd. Bolo mu vyhovené a jeho pokuta bola znížená na 16 200 SEK (1500€). Ďalších 800 SEK musel zaplatiť do Fondu obetí trestných činov.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Polícia vo švédskom Malmö nasadzuje lietajúce drony, aby kvôli nárastu zločinov nepretržite monitorovali mesto.

„Multikultúrne Malmö, z ktorého dnes Švédi utekajú kvôli sociálnemu úpadku a extrémnemu zločinu, sa čoraz viac podobá futuristickej dystopií,“ píše denník Fria Tider.

Sledovací roboti, označovaní ako bezpilotný vzdušný systém (UAS), sa využívajú v rámci šesťmesačného programu Rimfrost zameraného na boj proti činnosti gangov v treťom najväčšom švédskom meste.

 

[wp_ad_camp_2]

Drony budú sledovať verejné priestory a miesta, ktoré sú známe kvôli obchodovaniu s drogami, vysvetlila polícia v tlačovej správe.

„UAS budú používať kamery, ak to bude potrebné v nasledujúcich mesiacoch. Sú dobrým doplnkom pre hliadky a ďalšie opatrenia pre bezpečnosť, ktoré robíme, „uviedol policajný hovorca Michael Mattson.

„Pomôžu nám zabrániť zločinu a zastaviť ho.“

Úrady v Malmö spustili sériu „kreatívnych“ bezpečnostných projektov, vrátane inštalácie reproduktorov pre „prerušenie“ zločinov na kľúčových miestach naprieč kultúrne obohateným mestom, ktoré sa stalo známym ako ohnisko pre znásilňovanie, bombové útoky a bojovanie gangov.

„Je to ako vojnová zóna. Včera došlo k niekoľkým prestrelkám a predošlú noc k dvom výbuchom. Teraz som začal hľadať nové ubytovanie. Odsťahuje sa z tohto mesta, tu nezostanem. “ hovorí jeden z obyvateľov mesta.

Medzinárodný logistický gigant UPS tiež pozastavil všetky dodávky tovaru v okrese Malmö v Rosengardu s odkazom na útoky proti vodičom.

 

Zdroj 1

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.