Milí čtenáři tadesca,

za celou redakci vás vyzývám, běžte k volbám! I jeden hlas může rozhodnout o osudu celé naší země. Zeman možná není ideální prezident, ale rozhodně bude hájit zájmy českého lidu lépe, nežli Drahoš, který se již dávno prodal elitám a hodlá sloužit JEJICH agendě!

Možná si říkáte, že už tady máme toho Drahoše trochu moc. Toto téma je však natolik důležité, že mu v této době musíme věnovat speciální pozornost. A z dobrého důvodu! Každý člověk, který nyní půjde volit profesora Drahoše, nebo člověk, který se voleb vůbec nezúčastní, českému národu pokaždé o milimetr nařízne pomyslnou lávku pod nohama. Proto vás prosím, jděte k volbám, volte Milloše Zemana a nenechte náš národ utopit!


Kandidát na prezidenta České republiky Jiří Drahoš přesvědčuje placenými inzeráty v mediích, že není pro nucené příjímání imigrantů, ale již neříká českým voličům, že je pro dobrovolné přijímání imigrantů do České republiky! (Foto Screenshot / FAZ)

Z jeho lhaní a manipulací ho usvědčuje německý deník FAZ, který zveřejnil jeho prohlášení určené pro Němce, že je pro příjímání imigrantů do ČR!

Na celou záležitost upozornil americký novinář žijíci v Praze Erik Best: „Chudák Drahoš si myslel, že Němci jsou jeho spojenci.“ („Drahoš se vyjadřuje pro přijímání uprchlíků.“ FAZ, 24. 1. 2018)

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.