Bílá paní

Jedním z nejznámějších a nejslavnějších duchů je Bílá paní. Může vypadat krásně, svůdně, nebo přitažlivě a existuje mnoho důvodů, proč muži podléhají jejímu kouzlu. Tato krása však ukrývá její skutečnou podobu a ta se projeví, pokud zaútočí.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pak už není tak krásná, jak se na první pohled zdálo. Její skutečná vizáž je hrozivá a ošklivá. Vypadá mrtvolně, s propadlými tvářemi a temnýma očima. Její ruce jsou jako drápy.
Existují příběhy (možná pravdivé a možná přitažené za vlasy), které říkají, že dokonce unesla děti, nebo dospělé muže.
Je několik různých způsobů, jak vzniká Bílá paní. Jeden je, že spáchala sebevraždu kvůli zlomenému srdci a díky tomu navždy bloudí. Nebo ji zabil milenec, který ji zradil. Jsou mezi nimi různé ženy, s různými životními příběhy a trablemi, ale jedno mají společné: Všechny zemřely kvůli zlomenému srdci. Navždy bloudí, navždy se trápí.

Mlhoviny

V oblasti Paranormálního vyšetřování byl identifikován typ ducha, který nemá konkrétní vizuální formu a je to doslova oblak mlhy pohybující se prostorem. Na YouTube najdete stovky videí, která ukazují zachycenou formaci podobnou mlze.

Zdá se, že se tento typ ducha nedotýká podlah ani stěn, prostě se vznáší. Mohou mít černé, šedé, fialové, oranžové, růžové, nebo bílé barvy.
Někdy se v této podobě zjevují hodně nebezpeční a zlí duchové, jindy to mohou být naopak velmi dobří duchové jako elementární bytosti, andělé a duchové vesmíru.
O tom, jaký druh ducha jste vyfotili nebo viděli, vypovídá jednak vaše zkušenost či pocit (pokud jste senzibil), nebo jeho barva. Destruktivní duchové mají černé, hnědé, až šedé barvy. Dobří duchové jsou bílí, růžoví, zlatí. Přírodní duchové jsou zelení.

Mlhovinu můžeme vidět i na náhledovém obrázku u tohoto článku. V mlhovině lze rozpoznat světelnou postavu růžové barvy, s největší pravděpodobností jde o ducha elementárního, jednoznačně konstruktivního. Vlevo je druhý, v pozadí jsou další tři. Možná to je skupina víl na louce.

Pokračování zde: Druhy duchů a strašidel, se kterými se můžeme setkat | 2. díl

.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.