Rodina, do které jste se narodili, není náhodně vybraná. Vaše duše si vybrala konkrétní rodinu, protože věděla, že vám nabídne to nejlepší pro podporu vašeho duchovního rozvoje a růstu. Platí to, i pokud byl váš život těžký, protože právě překonané problémy vás nejvíce zocelí, naučí vás úctě, vděku, pracovitosti a naučí vás vážit si maličkostí. Neplakejte nad klacky pod nohama, které jste překonali, protože právě tyto klacky mají potenciál udělat z vás mimořádnou osobnost.

Vaše pořadí narození také není náhodné. Ať už jste nejstarší, nejmladší nebo jedináček, má to duchovní význam.

Prvorození

Na hlubší a duchovní úrovni jsou prvorozené děti často mimořádně silnými dušemi. Jistě všichni znáte ten nátlak očekávání, která se kladou na prvorozené dítě. Právě to se symbolicky stává pokračovatelem hlavního rodinného příběhu, i nedořešených nenaplněných snů a problémů po rodičích a prarodičích, kteří do prvorozeného vkládají největší naděje a doufají, že půjde cestou, kterou chtějí oni. Ideálně takovou, která se jim samotným jako dětem nepovedla. V mnoha ohledech jsou prvorození vybaveni k tomu, aby na sebe vzali mnoho této zatuchlé rodinné energie a přinesli do rodiny čerstvý vzduch uzdravení. Pokud to zvládnou, pak už neexistuje skutečně nic, co by prvorození nezvládli.

Prvorození, pokud jsou správně vedeni, také působí jako výborní pečovatelé a vychovatelé, nejen na energetické úrovni. Chrání své sourozence a nesou na svých bedrech velkou část zátěže z rodiny. I když jsou dost silní na to, aby tuto tíhu unesli, pokud je tyto věci až příliš zatíží, může to vést k pocitům, že nejsou dost dobří, k nízkému sebevědomí, nebo naprosté rezignaci a stažení.
Když tuto tíhu unesou a dokážou ji přetvořit v něco dobrého, rychle postupují vpřed a často jsou v životě velmi úspěšní.

Pokračování článku: Duchovní význam pořadí, v jakém jste se narodili rodičům

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.