Následující článek je založen na překladu videa.

Někteří lidé hned na první pohled poznají, že Serena Williams je ve skutečnosti muž, jenom když se podívají na jeho fotografii. Ale pokud potřebujete bližší rozbor, najdete ho v tomto videu.
Když Serena na olympiádě v roce 2012 vstoupila na pódium, stalo se něco velmi zajímavého. Americká vlajka spadla přesně ve chvíli, kdy začala hrát americká hymna. Bylo to znamení pro celý svět.

Většina lidí si všimla, že Serena má obličej, svalnaté ruce a torzo muže. Tyto znaky lze snadno pozpoznat podle klíče, který byl použit i u nedávného článku:
Michelle Obama je ve skutečnosti transexuál, původním jménem Michael LaVon Robinson. Zde jsou důkazy
Pokud jste ho nečetli, vřele doporučuji.

PROOF SERENA AND VENUS WILLIAMS ARE MEN

Michelle Obama je totiž také muž, který se převléká za ženu. Používá dobře vybrané oblečení, aby co nejvíce zakryl své mužské proporce. Postupem let jde na Michelle poznat řada dodatečných plastických operací, které podporují ženský vzhled. Nejlépe je proto jeho mužnost vidět na starších fotkách.
Barack o něm také mluvil jako o Majklovi, když se pozapomněl při veřejném projevu. Byl to nejmocnější homosexuální pár na planetě.

 

[wp_ad_camp_2]

 

V čase 3:13 je srovnání mužské svalnaté paže filmového Barbara Conana a tenisty Sereny Williams. Vidíme, že ruce obou mužů mají zcela totožný tvar.

3:32 Serena dokonce dokáže rozmlátit kvalitní, odolnou a velmi drahou tenisovou raketu jenom tak o zem, jakoby to byl obyčejný klacík z lesa. Na tom jde vidět, že má jako muž pořádnou sílu. Také má očividně velké problémy se zvládáním vzteku.

4:01 Někdo by si mohl myslet, že obří biceps Sereny je upravený ve photoshopu, ale ve skutečnosti je to naopak. Mnoho oficiálních fotek, které se představují veřejnosti, jsou totiž upravené tak, aby Serena vypadal více jako žena. Jako je to v případě obálky časopisu Vogue:


Všimněte si, že jeho velké ruce raději schovali. Pojďme se podívat, jak Serena vypadá doopravdy.

 

Pokračování článku: Důkaz, že Serena Williams a Venus Williams jsou ve skutečnosti muži

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.