Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zprávy ze dne 24.9.2023
  Zprávy ze dne 24.9.2023

  Zprávy ze dne 24.9.2023

 • Setkání dvojníků v OSN
  Setkání dvojníků v OSN

  Setkání dvojníků v OSN

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

Související zprávy

 • Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….
  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

 • Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21
  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

 • Vtip, co není vtipem
  Vtip, co není vtipem

  Vtip, co není vtipem

 • Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…
  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

DŮLEŽITÁ ZPRÁVA OD ALEXANDRY MEADORS – 8.12.2016

Poslední pilíř Matrixu se s burácením zhroutil. Všechny opony spadly a všechno, co jsme znali jako tuto realitu, již neexistuje.

 

 ..
Originál publikovala Alexandra Meadors 8.12.2016
Již nějakou dobu jsem seděla na mnoha informacích a nyní jsem byla povolána, abych publikovala následující zprávu:

8. prosince 2016 ve 20.18.46 hod., v úterý v noci PDT času DOŠLO K VELKÉ UDÁLOSTI!

Poslední pilíř Matrixu se s burácením zhroutil. Všechny opony spadly a všechno, co jsme znali jako tuto realitu, již neexistuje. Tento Okamžik bude mít zpožděný efekt a projev, a všichni zaznamenáme ještě větší urychlení odcházení toho, co dříve tvořilo Matrix, Systémy Matrixu, programování a jeho komponenty.

Jak již bylo dříve řečeno, všechny systémy ovládání byly odtvořeny. Byla použita VELMI specifická sekvence odtvoření a ta je nyní ukončena!!!!!!!!!

Nyní bude následovat velký počet podivných a náhlých zpráv v novinách vztahujících se k tomu, že nějaká skupina lidí byla neočekávaně zabita nebo zemřela. Nenechte se tím rozhodit. Není to práce Temnoty, ale je to tím, že si tyto bytosti zvolily jinou cestu a jinou cílovou destinaci. Po chvíli bude zřejmé, že se jedná o plány odchodu jako přes kopírák.

Vyplave na povrch stále více a více informací, které nás budou nutit k uvolnění všech pout a vazeb k ČEMUKOLIV, čemu jsme věřili a měli to za pravdu. To je z toho důvodu, že někdy to, čemu jsme věřili nepochází z našich srdcí, ale z programů, z opakujících se vzorců a ze zkušeností z jiných životů, kam to zapadalo a kde to dávalo smysl, ale dnes již to bude stále vyčnívat ven jako nepatřičné. Nové informace s námi zatřesou až do našeho jádra a donutí nás podívat se na všechno novou optikou, za předpokladu, že se k tomuto úkolu postavíme čelem, jestliže přijmeme svoji účast v tom, a uvědomíme si, jak jsme žili svázáni, uprostřed pokroucení a nesmyslů kvantového připoutání na planetě i mimo planetu.

Spolu s tímto uvolněním, může celá Osvícená Komunita zažívat určité nepohodlí v rámci uvolňování toho, co cítíte, že máte nebo chcete udělat, abyste se „spojili“ se svým Vyšším Já a dále. Mnoho z nás si již povšimlo, že Vědění nahradilo potřebu sedět po dlouhé hodiny v meditacích anebo sedět určitým způsobem anebo používat mudry anebo zpěvy atd. Všechny tyto nástroje hráli důležitou roli, když jsme žili v Matrixu, ale nyní, když se Matrix rozpadá, jsou tyto nástroje již odtvořovány, takže vše, s čím jsme se stali, také bude dotčeno. Je to naše volba uvolnit staré a udělat tak místo novému.

Nyní nastal čas vnímat tento rozklad s velkou radostí, rozpoznáním, že představuje ohlášení Nového Světa rozvijícího se jak uvnitř nás, tak i vně nás.

Veřejní činitelé a světoví vůdci, kteří sloužili Temným agendám již obdrželi osobní výzvu, aby odešli a uvolnili místo novým výjimečným bytostem z vyšších dimenzí.

Pouze dobrovolníci třetí vlny budou odcházet. Jejich těla budou použita bytostmi vyšších dimenzí, aby do nich vstoupili (do jejich fyzických těl) se záměrem přinést a přemostit novou realitu do našeho vědomí.

Ti, kteří nevzestupují s planetou zažijí ale něco jiného, než je obsahem této zprávy.

Od počátku našeho stvoření bylo Nejvyšším Stvořitelem provedeno mnoho změn, a bylo vloženo mnoho dalších pojistek, aby k pokroucení již nikdy nemohlo dojít. Nyní tedy skutečně nastal čas pro oslavu, stejně tak jako pro pokračování cesty dovnitř sebe. Mnoho z nás zažívá v přípravě na náš Nový Domov těžké očisty. To je způsobeno uvolňováním úplně všech součástí Matrixu, všech systémů Matrixu, všeho programování a jeho komponent, které je připoutáno k 3D a 4D programům uvnitř našich fyzických těl. Vše přímo napojené na naše DNA struktury a nervové systémy bude vyžadovat restrukturalizaci, rekonfiguraci, asimilaci a uvolnění, tak jak naše těla pokračují v návratu do zbrusu nové krystalické struktury, která nikdy předtím nebyla zažívána!!!

Byla vytvořena zbrusu nová předloha, tak poproste o zásah Vyšší Moci pro pomoc s uvolňováním starých matric, systémů víry, programování, bolesti, vzpomínek, napětí, ovládacích prvků a všeho dalšího. NEZAPOMEŇTE PROHLÁSIT NÁSLEDUJÍCÍ:

„JÁ SI VOLÍM, PŘIJMOUT A OBDRŽET VEŠKERÉ LÉČENÍ, KTERÉ JE MI NYNÍ POSKYTOVÁNO, ZPŮSOBEM, KTERÝ JE PRO MĚ NEJLEPŠÍ. ĎEKUJI VÁM ZA TO!“
Řekněte to nahlas a s upřímným záměrem.

Tím KLÍČEM je, že musíte TUTO PRÁCI PŘIJMOUT VĚDOMĚ, a být si toho vědomi, abyste tuto volbu odevzdání se aktuálnímu procesu provedli. Tato část pro vás nebude udělána. MUSÍTE TUTO VOLBU PROVÉST SVÝM ZÁMĚREM.

Jak velký dar jsme to obdrželi! Nyní si musíme tu práci a léčení, které pro nás byly připraveny, ještě vědomě ZVOLIT.

Lidi, mějte krásné prázdniny! Cítím takové vzrušení, že to neumím skrývat…

S láskou z mého srdce pro ta vaše,

Alexandra a Galactic Connection Team

(Poznámka editora GC: Rozšiřte tento materiál do všech stran. Naše obvyklé kanály šíření na webu se zdají být poněkud zablokované. Galactic Connection byla mezi 200 stránkami zmíněnými na seznamu Propornot’s The List citovaném Washington Poste v rámci konstrukce s „ruskou propagandou“ a „falešnými zprávami.“ Mnoho dalších stránek z tohoto seznamu hlásilo v posledních dnech podobné problémy.)

Zdroj: (1) (2)
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
3 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře