…..z dnešního raního článku jsem obdržel mejlíkem mnoho dotazů na mamografii a různá vyšetření. Proto dávám velice výstižný článek několik let starý ale o to důležitější v dnešní době. Bulky v prsou, jak jsem mnohokráte psal, jsou tukové útvary, ze kterých dělá farmacie RAKOVINU. Buďte klidní a vše ovlivňujte svými myšlenkami a nemyslete na to, že byste mohli někdy dostat rakovinu. Bulky v prsou se dají odstranit perfektně jaterní čistící kůrou. Problémy s prostatou u mužů je jednoznačný. CHYBÍ MUŽSKÉ HORMÓNY!!!!! A pozor i ženské, které jsou v mužském těle také důležité. NEDOSTATEK HORMÓNŮ= problémy s prostatou u mužů….

12:54

30 let mamografie: 1,3 milionu špatně léčených

Snímek obrazovky 2016-01-26 v 12.42.22tm dodává: protože farmacii nestačí počet lidí chodící k lékaři na vyšetření, proto nechaly v mnoha státech vyrobit pojízdné mamografy které přijedou až k Vám domů či do vesnice. Zvrácenost sama…..

A velice pěkný symbolický obrázek pod nadpisem. Je to Vaše srdce chycené do kleští s dvěma hroty vlevo i vpravo…..

 [wp_ad_camp_1]
Svatý grál průmyslu rakoviny prsu (že mamografie je primární zbraní ve válce proti rakovině prsu) byl vyvrácen. Ve skutečnosti se mamografie jeví jako tvůrce příčiny 1,3 milionu případů rakoviny prsu v populaci Spojených států.
Nová znepokojující studie publikovaná v časopise New England Journal of Medicine přináší pozornost hlavního proudu k možnosti, že mamografie způsobuje mnohem více škody než užitku u milionů žen, které ji využily za posledních 30 let jako jako svou primární strategii v boji proti rakovině prsu.
Ve zprávě „Vliv tří desetiletí mamografického screeningu a jeho dopad na rakovinu prsu“ vědci odhadují, že mezi ženami mladšími 40 let, byla rakovina prsu přediagnózována, tedy že „při prohlídkách byly detekovány nádory, které by nikdy nevedly ke klinickým příznakům,“ u 1,3 milionu amerických žen za posledních 30 let. V samotném roce 2008 byla „rakovina prsu přediagnózována u více než 70000 žen, což tvoří 31% všech diagnostikovaných karcinomů prsu.“
Jak jsme již zjistili dříve, primární formou mamograficky zjištěného karcinomu prsu je duktální karcinom in situ (DCIS), taktéž známý jako „fáze nula“ nebo „neinvazivní rakovina prsu.“ Na rozdíl od skutečně invazivní rakoviny, která se rozšiřuje jako krab, podle kterého byla pojmenována (řecky: Cancer = krab), duktální karcinom je in situ, tedy situovaný, nepohybuje se.
DCIS také u většiny žen, u kterých je zjištěn, nepředstavuje žádné příznaky, a pokud se neléčí, obvykle nezpůsobuje ženě újmu. Vskutku bez diagnostické rentgenové technologie by mnoho, ne li většina diagnostikovaných žen nevěděla že to vůbec mají. Časopis Lancet Oncology dokonce publikoval skupinovou studii z minulého roku se zjištěním, že i klinicky ověřená „invazivní“ rakovina ustupuje, pokud se neléčí: „
Domníváme se, že mnoho invazivních rakovin prsu zjištěných opakovaným mamografickým screeningem nepřetrvá, aby mohly být zjištěny znovu po šestí letech, což naznačuje, že přirozený průběh mnoha objevených invazivních karcinomů prsu je spontánní ústup.“ (ZDE)
Autoři nové studie poukazují na to, že „Zavedení mamografie ve Spojených státech bylo spojeno se zdvojnásobením počtu případů rakoviny prsu v časném stadiu, zjišťovaných každým rokem.“ A poznamenali, že jen u 6,5% z těchto případů začínající rakoviny prsu se očekává vývoj do pokročilého onemocnění. DCIS a související „abnormální nálezy v prsu“ mohou jinými slovy představovat přirozené a nezhoubné změny v prsní morfologii. Preventivní strategie léčby však dnes stále představuje standart péče a množství amputací prsu se od roku 2004 zvyšuje.
Nepříznivé účinky na zdraví spojené s přediagnózováním a nadužitím léčby lumpektomií, ozařováním, chemoterapií a hormonální supresivní léčbou nelze podceňovat, obzvláště když vezmeme v úvahu hluboké psychické trauma, které následuje po každé fázi diagnostiky a léčby, a další fyziologickou zátěž, ke které takové psychické zranění vedou, a to včetně zvýšení počtu receptorů u lékům odolných genů rakoviny jako důsledek zvýšeného adrenalinu spojeného se stresovou reakcí „uteč nebo bojuj.“
Nyní také vychází na světlo, že chemoterapie a ozařování ve skutečnosti zvyšují podíl vysoce maligních nádorových kmenových buněk k relativně nemaligních buňkám v kolonii nádoru. Podobným způsobem jako když konvenční antibiotika budou vést k odolnosti proti lékům v rámci subpopulace přeživších post-antibiotických bakterií, zajišťují jejich návrat, konveční léčba také vede přeživší kmenové buňky nádorové populace k větší odolnosti a metastatickému potenciálu, poté co se nevyhnutelně znovu vyvine.
Pokud je skutečně pravda, že DCIS a jiné abnormální nálezy v prsu, stejně jako klinicky potvrzené invazivní karcinomy prsu zůstanou nezhoubné nebo ustoupí pokud se nebudou léčit, celý průmysl rakoviny prsu, již hluboce zabředlý do marketingového střetu zájmů, se bude muset radikálně reformovat, nebo bude čelit masivním finančním a etickým závazkům v důsledku zastaralých a už ne na „důkazech založených“ praktikách.
Zbytek článku si můžete přečíst ZDE.

[wp_ad_camp_1]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.