;

…..dle zatím nepotvrzených zdrojů se má situace v Německu následujícím způsobem vyvíjet. (ESKALOVAT) MADAMME MERKELOVÁ je prý na cestě do exilu? Do jižní Ameriky. Nechceme mezi čtenáři vyvolat ani uklidnění ani rozruch a paniku, ale něco velkého se děje…..

19:27

Dostal jsem nejnovější zprávy, podle nich to vypadá, že MADAMME MERKELOVÁ už snad byla zbavena moci a je snad už dokonce na cestě do exilu, její oficiální prohlášení o odchodu z funkce se prý snad bude vysílat, až bezpečně dorazí do svého exilu, patrně v jižní americe, což bude trvat nejméně ještě pár hodin. Tedy pátek třináctého! bezprostředně potom by snad měl v Německu vypuknout teror militantních islamistů vůči jinak smýšlejícím. Rakouské a Německé bezpečnostní orgány se domnívají, že v poslední době bylo do Německa tajně dopraveno běženci až 1 milion střelných zbraní plus výbušniny a střelivo.
V 19.20 má MADAMME MERKELOVÁ vystoupit v diskusním pořadu televize ZDF. (asi předtočeno)

Tyhle žvásty právě řekla německé televizi ZDF: http://www.n-tv.de/politik/Merkel-will-kaempfen-article16350021.html pokud bychom je měli střízlice vyhodnotit, je to vyhlášení boje z její strany, respektive pokračování v marném vzdoru, tohle by ji mělo úplně smést.

Její prohlášení, opakuji, je neskutečná drzost, je schopno rozpoutat zuřivost němců, kteří už jsou rozzuření sami o sobě. Následkem by bylo rozpoutání teroru muslimy. „To si ale rusové asi nepřejí, a tak možná tu bestii přinutí, aby v těch sviňárnách pokračovala“. Nutné popřemýšlení co je tím myšleno…..

Rovněž její případné prohlášení o tom, že odstupuje, je možná buď předtočené, nebo ho natočí až někde v jižní Americe. Sedne si před vlajky EU a SRN a je to, jako kdyby seděla ve svém kancléřství. Předtočené proto, aby ji nemohli zajmout a vsadit do šatlavy. Show must go on – šou musí pokračovat.

Historie se opět smutně opakuje. Hitler taky tajně odletěl už někdy 21. dubna z letišti Tempelhof, svědci ho tam viděli, na sever Evropy a odtamtud ponorkou do jižní Ameriky. Honekr utekl stejným způsobem. Opět se tedy potvrdí ASI? vyzkoušená historie. Všechny tyhle německý „obrsvině“ a to jsem použil ještě slušný název, to tak dělají.

Uvidíme jak bude zítra, z cest určitě budu referovat…..

tm

p.s. nemějte obavy, psal jsem Vám před pár dny o nových zbraních, které si Vás najdou i 500 kilometrů pod zemí pomocí morfogenetických a morfických polí. Trestu určitě MADAMME MERKELOVÁ neujde. Ať letí kamkoliv. tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.