…..dle zatím nepotvrzených zdrojů se má situace v Německu následujícím způsobem vyvíjet. (ESKALOVAT) MADAMME MERKELOVÁ je prý na cestě do exilu? Do jižní Ameriky. Nechceme mezi čtenáři vyvolat ani uklidnění ani rozruch a paniku, ale něco velkého se děje…..

19:27

Dostal jsem nejnovější zprávy, podle nich to vypadá, že MADAMME MERKELOVÁ už snad byla zbavena moci a je snad už dokonce na cestě do exilu, její oficiální prohlášení o odchodu z funkce se prý snad bude vysílat, až bezpečně dorazí do svého exilu, patrně v jižní americe, což bude trvat nejméně ještě pár hodin. Tedy pátek třináctého! bezprostředně potom by snad měl v Německu vypuknout teror militantních islamistů vůči jinak smýšlejícím. Rakouské a Německé bezpečnostní orgány se domnívají, že v poslední době bylo do Německa tajně dopraveno běženci až 1 milion střelných zbraní plus výbušniny a střelivo.
V 19.20 má MADAMME MERKELOVÁ vystoupit v diskusním pořadu televize ZDF. (asi předtočeno)

Tyhle žvásty právě řekla německé televizi ZDF: http://www.n-tv.de/politik/Merkel-will-kaempfen-article16350021.html pokud bychom je měli střízlice vyhodnotit, je to vyhlášení boje z její strany, respektive pokračování v marném vzdoru, tohle by ji mělo úplně smést.

Její prohlášení, opakuji, je neskutečná drzost, je schopno rozpoutat zuřivost němců, kteří už jsou rozzuření sami o sobě. Následkem by bylo rozpoutání teroru muslimy. „To si ale rusové asi nepřejí, a tak možná tu bestii přinutí, aby v těch sviňárnách pokračovala“. Nutné popřemýšlení co je tím myšleno…..

Rovněž její případné prohlášení o tom, že odstupuje, je možná buď předtočené, nebo ho natočí až někde v jižní Americe. Sedne si před vlajky EU a SRN a je to, jako kdyby seděla ve svém kancléřství. Předtočené proto, aby ji nemohli zajmout a vsadit do šatlavy. Show must go on – šou musí pokračovat.

Historie se opět smutně opakuje. Hitler taky tajně odletěl už někdy 21. dubna z letišti Tempelhof, svědci ho tam viděli, na sever Evropy a odtamtud ponorkou do jižní Ameriky. Honekr utekl stejným způsobem. Opět se tedy potvrdí ASI? vyzkoušená historie. Všechny tyhle německý „obrsvině“ a to jsem použil ještě slušný název, to tak dělají.

Uvidíme jak bude zítra, z cest určitě budu referovat…..

tm

p.s. nemějte obavy, psal jsem Vám před pár dny o nových zbraních, které si Vás najdou i 500 kilometrů pod zemí pomocí morfogenetických a morfických polí. Trestu určitě MADAMME MERKELOVÁ neujde. Ať letí kamkoliv. tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.