Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

  • Komentář Jurije Ušakova k setkání Vladimira Putina se zvláštním vyslancem prezidenta USA Witkoffem
    Komentář Jurije Ušakova k setkání Vladimira Putina se zvláštním vyslancem prezidenta USA Witkoffem

    Komentář Jurije Ušakova k setkání Vladimira Putina se zvláštním vyslancem prezidenta USA Witkoffem

  • ECB podkopala návrh EU a odmítá poskytnout záruku za úvěr Ukrajině ve výši 140 miliard eur
    ECB podkopala návrh EU a odmítá poskytnout záruku za úvěr Ukrajině ve výši 140 miliard eur

    ECB podkopala návrh EU a odmítá poskytnout záruku za úvěr Ukrajině ve výši 140 miliard eur

  • Benjamin Netanjahu žádá izraelského prezidenta o milost
    Benjamin Netanjahu žádá izraelského prezidenta o milost

    Benjamin Netanjahu žádá izraelského prezidenta o milost

  • Vatikán a Rothschildové jednají o kapitulaci, Zelenskyj prchá do Izraele a Netanjahu prosí o milost
    Vatikán a Rothschildové jednají o kapitulaci, Zelenskyj prchá do Izraele a Netanjahu prosí o milost

    Vatikán a Rothschildové jednají o kapitulaci, Zelenskyj prchá do Izraele a Netanjahu prosí o milost

Související zprávy

  • Šéf WHO hospitalizován v Riu de Janeiru
    Šéf WHO hospitalizován v Riu de Janeiru

    Šéf WHO hospitalizován v Riu de Janeiru

  • Mezinárodní trestní soud kvůli válce v Pásmu Gazy vydal zatykače na Netanjahua a Galanta
    Mezinárodní trestní soud kvůli válce v Pásmu Gazy vydal zatykače na Netanjahua a Galanta

    Mezinárodní trestní soud kvůli válce v Pásmu Gazy vydal zatykače na Netanjahua a Galanta

  • Je na spojencích, aby rozhodli, zda povolí údery do vnitrozemí Ruska, řekl šéf NATO
    Je na spojencích, aby rozhodli, zda povolí údery do vnitrozemí Ruska, řekl šéf NATO

    Je na spojencích, aby rozhodli, zda povolí údery do vnitrozemí Ruska, řekl šéf NATO

  • Satanisté vyrukovali s kabinetem falešného Trumpa
    Satanisté vyrukovali s kabinetem falešného Trumpa

    Satanisté vyrukovali s kabinetem falešného Trumpa

Finanční podpora

Pro způsoby platby nás prosím kontaktujte e-mailem.

Pro způsoby platby nás prosím kontaktujte e-mailem.

Důležité: Vaši volbu prezidenta se snaží zmanipulovat i podprahovými daty!

18:44

Ještě bychom se rádi vrátili zpět k Drahošovi, protože je to důležité téma, které teď hýbe snad všemi občany, kterým záleží na České republice. Máme zprávy od zahraničních tajných služeb, že se v České republice objevuje nový typ podprahových dat v hudbě, kterou obvykle slyšíte v nákupních centrech a supermarketech. V této hudbě je skryté sdělení ,,volte Drahoše.“ Objevuje se to i v programu rádiových vysílání.

Bylo mi sděleno, že dokonce i v obchodech, kdy nikdy nehrála hudba, to najednou je slyšet. Proč asi?????

Poslední dny si stěžuje mnoho lidí, když jdou spát, že slyší jakoby morseovku. A to je dokonce i v noci někdy probudí. Také jim začíná pískat v uších. Že by HAARP????? Copak to asi je????

Můžeme tedy vidět, že sionistická sebranka se snaží všemi možnými způsoby ovlivnit lidi a strhnout poslední možnost na svoji stranu.

Také mi bylo sděleno, že v případě voleb, kdy by měl zvítězit právě prezident Zeman, by měly být volby tak manipulovány, aby těsným výsledkem vyhrál P-rofesor DRAHOŠ.

tm

[wp_ad_camp_2]
Líbí se vám článek? Pošlete ho dál
Pravidla diskuze

Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.

Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.

Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.

Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.

Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.

Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.

17 Komentářů
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
.lak
.lak
20.1.2018 22:24

http://www.nwoo.org/2018/01/20/hrozi-cr-barevna-revoluce/#comments
Jo, ta jejich revoluce je světoobčanů placená národními státy a je to likvidace evropy agentůrou bilderberg s cestovkou dvou kontinentů výletníků a osadníků s nekonečným tiskem € které ve finále zaplatí nejchudší vymírajícího kontinentu.
https://www.youtube.com/watch?v=c3WjrQCwoVI
Filantropka jako soroš, sázky na burze na krizi. 🙂 😀

vera
vera
20.1.2018 22:11

Já jsem z těch voleb tak nedočkavá,že jsem se ráno po noční směně hnala do naší školy volit :-)).A tam zamčeno,no to teda ne,budu si stěžovat,říkala jsem si,než mi došlo,že jsou až za týden.Jasná volba náš Zeman!Už ať je to za námi a máme jasno.Věřím,že to vyhraje !!!!!!! 🙂