Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

  • Francouzští Rothschildové a Rockefellerova-Hitlerova pokrevní linie jsou poslední překážkou osvobození lidstva
    Francouzští Rothschildové a Rockefellerova-Hitlerova pokrevní linie jsou poslední překážkou osvobození lidstva

    Francouzští Rothschildové a Rockefellerova-Hitlerova pokrevní linie jsou poslední překážkou osvobození lidstva

  • Klíčové body z Putinova projevu o převedení Ukrajiny pod kontrolu OSN
    Klíčové body z Putinova projevu o převedení Ukrajiny pod kontrolu OSN

    Klíčové body z Putinova projevu o převedení Ukrajiny pod kontrolu OSN

  • Italská premiérka Meloniová podporuje Vanceův odpor vůči EU
    Italská premiérka Meloniová podporuje Vanceův odpor vůči EU

    Italská premiérka Meloniová podporuje Vanceův odpor vůči EU

  • Ruští odborníci prověří možné použití zvukové zbraně v Srbsku
    Ruští odborníci prověří možné použití zvukové zbraně v Srbsku

    Ruští odborníci prověří možné použití zvukové zbraně v Srbsku

Související zprávy

  • Udělejme oblohu opět čistou, aneb Ukončení nepovoleného geoinženýrství a obnovení environmentální suverenity
    Udělejme oblohu opět čistou, aneb Ukončení nepovoleného geoinženýrství a obnovení environmentální suverenity

    Udělejme oblohu opět čistou, aneb Ukončení nepovoleného geoinženýrství a obnovení environmentální suverenity

  • Kotlár žádá generální prokuraturu, aby se zabývala výsledky analýzy mRNA vakcín proti covidu
    Kotlár žádá generální prokuraturu, aby se zabývala výsledky analýzy mRNA vakcín proti covidu

    Kotlár žádá generální prokuraturu, aby se zabývala výsledky analýzy mRNA vakcín proti covidu

  • Zákonodárci z Iowy usilují o to, aby výrobci vakcín nesli odpovědnost za újmu na zdraví
    Zákonodárci z Iowy usilují o to, aby výrobci vakcín nesli odpovědnost za újmu na zdraví

    Zákonodárci z Iowy usilují o to, aby výrobci vakcín nesli odpovědnost za újmu na zdraví

  • Pravda o Covidu leze stále více na povrch
    Pravda o Covidu leze stále více na povrch

    Pravda o Covidu leze stále více na povrch

Duše K – tentokrát o virové mánii a jiných pseudovědeckých poruchách

Velmi zajímavé povídání o virové mánii a jiných pseudovědeckých poruchách s Kamalou Taris a Davidem Šubíkem ze dbe 15.12.2022.

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Pravidla diskuze

Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.

Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.

Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.

Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.

Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.

Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.

16 Komentáře
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Jitkaa
Jitkaa
16.1.2023 21:20

A co na to paní Peková? Od 13. minuty https://odysee.com/@resetheus:5/bludicky:0

anna
anna
3.1.2023 00:51

Stuttgart: Během čtyř týdnů náhle zemřelo osm městských zaměstnanců v nejlepších letech – ve věku 44 až 59 let.

https://necenzurovanapravda.cz/2023/01/stuttgart-behem-ctyr-tydnu-nahle-zemrelo-osm-mestskych-zamestnancu-v-nejlepsich-letech/

anna
anna
2.1.2023 10:38

Rakousko: Největší opoziční strana FPÖ zakládá vyšetřovací Covidový výbor.
Během tiskové konference 30. prosince mluvčí FPÖ pro média Christian Hafenecker oznámil rychlé zřízení vyšetřovacího Covidového výboru v rakouském parlamentu. Je důležité nemilosrdně vyšetřovat porušování zákona, korupční machinace, manipulaci a cenzuru během pandemie a volat odpovědné osoby k odpovědnosti.

https://necenzurovanapravda.cz/2022/12/rakousko-nejvetsi-opozicni-strana-fpo-zaklada-vysetrovaci-covidovy-vybor/

samotář
1.1.2023 18:11

Zajímavá diskuze, trochu delší, ale stojí za zhlednutí:
https://vimeo.com/545084477/394dd8bc5f

Ibisanda
Ibisanda
1.1.2023 15:35

M.Bormann – Slované na nás musí pracovat!! A v té míře,v jaké je nebudeme potřebovat, mohou vymírat! – https://rumble.com/v1y1jfu-president-sberbank-hermann-gref-zapomnl-e-je-v-pmm-penosu.html

anna
anna
1.1.2023 11:18

Globální převzetí De-Billem Gatesem, který plně ovládá WHO, je oficiální.
Pandemická smlouva, která má po celém světě začít platit již asi za rok a půl, je ukázkou snahy o plné ovládnutí všech lidí na planetě.
Jedinou možností, jak se této ďábelské smlouvě vyhnout, je vystoupení z WHO, nicméně v současné době zřejmě nenajdete mnoho vlád, které by se k tak zásadnímu kroku byly ochotné odhodlat. Členové EU navíc musí být i členem WHO, takže zatímco jiným zemím stačí vyměnit vládu za takovou, která by byla ochotna odejít z WHO, tak v EU je nejprve nutný odchod z EU – teprve pak je možný i odchod z WHO.

https://necenzurovanapravda.cz/2022/12/globalni-prevzeti-billem-gatesem-ktery-plne-ovlada-who-je-oficialni/