Podle vzpomínek lidí, kteří si pamatují dobu před svou inkarnací, si vybíráme své rodiče, kterým se narodíme. Je ale možné, aby duše věděla mnoho let dopředu, komu se chce narodit? Vypadá to, že ano. Následující zážitek je volný překlad zkušenosti, která se stala mladé ženě jménem Elise z Ameriky.

Když byla Elise malá, stávala se jí pravidelně velice podivná věc. Když se uprostřed noci probudila ze spánku a podívala se kolem sebe, skoro vždycky viděla nějakého malého chlapce, jak stojí u jejích nohou na konci postele. Vždy to jeden a ten samý chlapec.
Dělo se to po mnoho let a chlapec nikdy neřekl ani slovo, pouze tam stál a díval se na ni. Elise se o tom snažila mluvit s jejími rodiči, ale ti jí nevěřili. Zkusila se svěřit svým přátelům a ani ti ji nepochopili, říkali jí, že se asi zbláznila.

Když bylo Elise 13 let, vídala pořád tohoto malého chlapce, ale v té době na ni začal mluvit. Jeho první věta, když se jako třináctiletá zase probudila uprostřed noci a uviděla ho, byla: ,,Nemůžu se dočkat, až budu zase s tebou.”
Elise to vyděsilo a zkoušela se ho ptát: ,,Proč jsi v mém pokoji? Co myslíš tím, až budeme zase spolu?”
Chlapec na to řekl: ,,Zase budeme spolu.”

Pokračování článku: Duše mého syna mě kontaktovala mnoho let dopředu

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.