Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

Související zprávy

 • USA chcú „zakročiť“ proti Slnku
  USA chcú „zakročiť“ proti Slnku

  USA chcú „zakročiť“ proti Slnku

 • Obyvatelé východní Palestiny ve státě Ohio po vlakovém incidentu hlásí bolesti hlavy, hněv a pálení kůže
  Obyvatelé východní Palestiny ve státě Ohio po vlakovém incidentu hlásí bolesti hlavy, hněv a pálení kůže

  Obyvatelé východní Palestiny ve státě Ohio po vlakovém incidentu hlásí bolesti hlavy, hněv a pálení kůže

 • Jsme ve válce, o které se nemluví
  Jsme ve válce, o které se nemluví

  Jsme ve válce, o které se nemluví

 • ŽÁDNÉ OTEPLOVÁNÍ: Podle údajů NOAA naopak pokračuje již osmým rokem v řadě globální OCHLAZOVÁNÍ
  ŽÁDNÉ OTEPLOVÁNÍ: Podle údajů NOAA naopak pokračuje již osmým rokem v řadě globální OCHLAZOVÁNÍ

  ŽÁDNÉ OTEPLOVÁNÍ: Podle údajů NOAA naopak pokračuje již osmým rokem v řadě globální OCHLAZOVÁNÍ

Důsledky a problémy z chemtrailů se snaží vysvětlit nevysvětlitelným. Konečně začínají něco málo odhalovat i oficielně. Pro mnohé už pozdě

…..i když trochu jiným způsobem se lidem snaží naznačit tíživou a přímo katastrofální situaci v české kotlině. Neustále bubnuji na poplach a skoro už trapně opakuji jak je důležité denně dýchat sůl…..

00:54

…..pokud tak lidé nebudou činit, vystavují se velkému nebezpečí rozedmy plic a plicní embólie. Vážení čtenáři tadesca, uvědomte si prosím, že žijeme už dávno ve WWIII, která je nad našimi hlavami a my s tím nemůžeme zatím nic dělat.

To jediné, co Vám, nám všem zbývá na boj proti farmaceutickým zločincům, deep state zločincům a těm, kteří tohle zorganizovali, není nic jiného než dýchání soli. V opačném případě to nemusíte už nikdy rozdýchat.

Vím o čem mluvím. Podívejte se kolik mladých lidí dneska umírá a kolik má problémů s dýcháním. O starší generaci už raději nemluvím.

Právě nyní jak píši tento text, byl jsem se mezitím podívat venku na louce, je 00:19,  a nad hlavou mně hřmělo hned 5 letadel, které rozprašovaly ty jejich coctaily. Je to skutečně šílené. Proto buďte na sebe přísní a prosím snažte se dýchat hodně soli. Jinou obranu nemáte. Až začnou problémy, už to nemusíte zvládnout a v nemocnici se o Vás „postarají“.

[wp_ad_camp_2]

Téměř milion Čechů trpí neléčitelnou nemocí. Projevuje se kašlem a většina lidí o ní netuší

Zhruba 800 tisíc Češek a Čechů. Tolik lidí podle lékařů trpí chronickou obstrukční plicní nemocí. Více než půl milionu z nich ale neví, že v sobě neléčitelnou nemoc mají. A ročně na ni zemřou tisíce lidí.

Lékaři

Podle statistik České pneumologické a ftizeologické společnosti na nemoc ročně zemře zhruba 3500 lidí. Čtyři pětiny z nich si za nemoc mohou díky kouření sami, roli ale hraje i prašné prostředí, nevhodné zaměstnání a smog. 

tm komentuje: AHA, nevhodné zaměstnání a smog a taky prašné prostředí. No tak to je tedy bomba. Mají asi na mysli že musíte chodit každý den venkem do práce přes prašné prostředí a smog. To nevhodné zaměstnání je myšleno jak? To které nemáte doma ve sklepě čí v obýváku a musíte chodit do práce a vyjít z domu na ulici?????

Chronická obstrukční plicní nemoc se nejčastěji označuje jako kuřácký kašel, který většina lidí bere na lehkou váhu. Ve skutečnosti ale jde o vážnou nemoc, která je ve skutečnosti kombinací dvou chorob: chronické bronchitidy a rozedmy plic.

[wp_ad_camp_2]

Nemoc způsobuje vážné poškození plic, při němž se postupně uzavírají plicní kanálky. Vyvolává také pneumotorax, tedy nahromadění vzduchu v pohrudničním prostoru, a způsobuje plicní embolii, při níž se uzavřou plicní tepny krevní sraženinou.

Léčba proti nemoci neexistuje. Lékaři se zaměřují pouze na zmírnění příznaků a co nejlepší kvalitu života nemocného pacienta, odstranit její následky ale nedokáží. Nemoc je nezvratná.

tm komentuje: tím pomalu lidem naznačují, že se jedná o smrtelnou chorobu, která se nedá léčit a trpí ji 800.000 lidí. No žasnu a fakt je mi z toho blujno. A potom ještě lidi straší tím, že není úniku. Prosím Vás, je!!!!! Dýchejte sůl, která v plících vše zoxiduje a hleny se odstraní částice chemtrailů z plic ven…..

To v praxi znamená, že i když nemocný kuřák přestane kouřit, jeho zdravotní stav se do normálu nikdy nevrátí. Nemoc ale nevzniká jen u kuřáků, častá je i lidí pracujících v hůře dýchatelném prostředí nebo prostředí se škodlivými plyny a prachem.

tm komentuje: Ano tím myslí chodit po ulici a dýchat ty jejich chemtrailové coctaily. Výsměch škodlivé plyny a prach.

Nemoc se projevuje především kašlem, který je intenzivní hlavně po ránu a dochází při něm k vykašlávání hlenů. Dalším příznakem je ztížené dýchání, dušnost a zadýchávání se. Pokud trpíte alespoň tři měsíce v roce nepříjemným dráždivým vlhkým kašlem, měli byste zvážit návštěvu svého lékaře.

Podle odborníků touto nemocí v jednom ze čtyř stádií trpí kolem 700 až 800 tisíc lidí. Pokud se nemoc zachytí včas, tedy v prvním stádiu, lze nemocnému obvykle dopřát život bez většího omezení. Lidé ve čtvrtém stádiu obvykle nejsou schopni dýchat bez přístrojů a i posazení se na posteli u nich vyvolá takové zadýchání, jako kdyby uběhli maraton.

Zdroj: https://eurozpravy.cz/domaci/zdravotnictvi/239122-temer-milion-cechu-trpi-nelecitelnou-nemoci-projevuje-se-kaslem-a-vetsina-lidi-o-ni-netusi/

tm komentuje: Nenechte se zastrašovat, dělejte, co jsem Vám napsal a prosím důsledně. V dnešní době je nutné na sebe být přísný, jinak ne…..
[wp_ad_camp_2]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
16 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře