…..i když trochu jiným způsobem se lidem snaží naznačit tíživou a přímo katastrofální situaci v české kotlině. Neustále bubnuji na poplach a skoro už trapně opakuji jak je důležité denně dýchat sůl…..

00:54

…..pokud tak lidé nebudou činit, vystavují se velkému nebezpečí rozedmy plic a plicní embólie. Vážení čtenáři tadesca, uvědomte si prosím, že žijeme už dávno ve WWIII, která je nad našimi hlavami a my s tím nemůžeme zatím nic dělat.

To jediné, co Vám, nám všem zbývá na boj proti farmaceutickým zločincům, deep state zločincům a těm, kteří tohle zorganizovali, není nic jiného než dýchání soli. V opačném případě to nemusíte už nikdy rozdýchat.

Vím o čem mluvím. Podívejte se kolik mladých lidí dneska umírá a kolik má problémů s dýcháním. O starší generaci už raději nemluvím.

Právě nyní jak píši tento text, byl jsem se mezitím podívat venku na louce, je 00:19,  a nad hlavou mně hřmělo hned 5 letadel, které rozprašovaly ty jejich coctaily. Je to skutečně šílené. Proto buďte na sebe přísní a prosím snažte se dýchat hodně soli. Jinou obranu nemáte. Až začnou problémy, už to nemusíte zvládnout a v nemocnici se o Vás „postarají“.

[wp_ad_camp_2]

Téměř milion Čechů trpí neléčitelnou nemocí. Projevuje se kašlem a většina lidí o ní netuší

Zhruba 800 tisíc Češek a Čechů. Tolik lidí podle lékařů trpí chronickou obstrukční plicní nemocí. Více než půl milionu z nich ale neví, že v sobě neléčitelnou nemoc mají. A ročně na ni zemřou tisíce lidí.

Lékaři

Podle statistik České pneumologické a ftizeologické společnosti na nemoc ročně zemře zhruba 3500 lidí. Čtyři pětiny z nich si za nemoc mohou díky kouření sami, roli ale hraje i prašné prostředí, nevhodné zaměstnání a smog. 

tm komentuje: AHA, nevhodné zaměstnání a smog a taky prašné prostředí. No tak to je tedy bomba. Mají asi na mysli že musíte chodit každý den venkem do práce přes prašné prostředí a smog. To nevhodné zaměstnání je myšleno jak? To které nemáte doma ve sklepě čí v obýváku a musíte chodit do práce a vyjít z domu na ulici?????

Chronická obstrukční plicní nemoc se nejčastěji označuje jako kuřácký kašel, který většina lidí bere na lehkou váhu. Ve skutečnosti ale jde o vážnou nemoc, která je ve skutečnosti kombinací dvou chorob: chronické bronchitidy a rozedmy plic.

[wp_ad_camp_2]

Nemoc způsobuje vážné poškození plic, při němž se postupně uzavírají plicní kanálky. Vyvolává také pneumotorax, tedy nahromadění vzduchu v pohrudničním prostoru, a způsobuje plicní embolii, při níž se uzavřou plicní tepny krevní sraženinou.

Léčba proti nemoci neexistuje. Lékaři se zaměřují pouze na zmírnění příznaků a co nejlepší kvalitu života nemocného pacienta, odstranit její následky ale nedokáží. Nemoc je nezvratná.

tm komentuje: tím pomalu lidem naznačují, že se jedná o smrtelnou chorobu, která se nedá léčit a trpí ji 800.000 lidí. No žasnu a fakt je mi z toho blujno. A potom ještě lidi straší tím, že není úniku. Prosím Vás, je!!!!! Dýchejte sůl, která v plících vše zoxiduje a hleny se odstraní částice chemtrailů z plic ven…..

To v praxi znamená, že i když nemocný kuřák přestane kouřit, jeho zdravotní stav se do normálu nikdy nevrátí. Nemoc ale nevzniká jen u kuřáků, častá je i lidí pracujících v hůře dýchatelném prostředí nebo prostředí se škodlivými plyny a prachem.

tm komentuje: Ano tím myslí chodit po ulici a dýchat ty jejich chemtrailové coctaily. Výsměch škodlivé plyny a prach.

Nemoc se projevuje především kašlem, který je intenzivní hlavně po ránu a dochází při něm k vykašlávání hlenů. Dalším příznakem je ztížené dýchání, dušnost a zadýchávání se. Pokud trpíte alespoň tři měsíce v roce nepříjemným dráždivým vlhkým kašlem, měli byste zvážit návštěvu svého lékaře.

Podle odborníků touto nemocí v jednom ze čtyř stádií trpí kolem 700 až 800 tisíc lidí. Pokud se nemoc zachytí včas, tedy v prvním stádiu, lze nemocnému obvykle dopřát život bez většího omezení. Lidé ve čtvrtém stádiu obvykle nejsou schopni dýchat bez přístrojů a i posazení se na posteli u nich vyvolá takové zadýchání, jako kdyby uběhli maraton.

Zdroj: https://eurozpravy.cz/domaci/zdravotnictvi/239122-temer-milion-cechu-trpi-nelecitelnou-nemoci-projevuje-se-kaslem-a-vetsina-lidi-o-ni-netusi/

tm komentuje: Nenechte se zastrašovat, dělejte, co jsem Vám napsal a prosím důsledně. V dnešní době je nutné na sebe být přísný, jinak ne…..
[wp_ad_camp_2]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.