…..když máme po celé Evropě hloupé „politiky“ kteří politiky nejsou ale podpindosníky s nízkým IQ, máme aspoň v mnoha zemích chytré vojáky a policisty. Vývoj v destruktivní situaci zavedené likvadace EU amaričany, bude mít odezvu u armádních složek. Politici po pádu nebudou mít kam utéct. Nechápu, že nečtou alternativní weby a že nevidí situaci do které se řítí. Je to jejich konec…..

11:27

tm: Ze symbolického hlediska obraz člověka s černým pozadím ukazuje konec jeho kariéry nebo že se nějaké složky snaží o jeho skončení, ale uvidíme co se odehraje…..

[wp_ad_camp_1]

Vídeň: Důstojíci vyhlásili vzdor politikům

Bildschirmfoto-2016-01-20-um-08.17.01-696x390Mnozí s nimi už nepočítali, ale teď se hlásí ke slovu. Důstojníci rakouské armády už nebudou mlčet! S nově vzniklou platformou (Plattform) ,,Opevněné Rakousko“, poukazují na nebezpečí zcela pomýlené bezpečnostní politiky. Závěr: Bezpečnost je na ,,nejhorší úrovni“, politika se dívá stranou a armáda je politicky využívaná k tomu, aby prostřednictvím škrtů byla nečinná a rozbitá.

Ve videoklipu, který byl zveřejněn 20.1.2016, hovoří důstojníci jasně. Kromě plukovníka Siegfrieda Abela a šéfa sdružení důstojníků v Rakousku plukovník Erich Cibulka, také hovoří generál Günther Greindl. Ten podstatně spoluvytvářel vývoj ozbrojených sil, zastupoval rakouskou armádu u mezinárodních institucí, je zakladatel a prezidentem ,,Spolku rakouských příslušníků mírových sil“ a je držitelem Čestného odznaku Za zásluhy o Rakouskou republiku. Je pravděpodobné, že se ministerstvo obrany a federální vláda může prostřednictvím této aktivity důstojníků, dostat pod velký tlak.

Ve videu důstojníci detailně zdůvodňují své kroky. ,,Jako vojáci rakouské armády, sloužíme naší zemi. Děláme tuto službu s hrdostí a přesvědčením po celá desetiletí.“ Nebezpečí se ale zvětšuje každý den. Konflikt východ-západ mezi Ruskem a NATO, terorismus v Evropě skrz ,,Islámský stát“ a nekontrolovatelná masová migrace milionů lidí v Evropě, celou situaci charakterizuje. Velké části politické scény na takové hrozby z ignorance a klientského myšlení nebude brát zřetel. Nejen armáda byla plánovaně zničena, ale i ,,domobrana občanů“ je systematicky likvidována a zesměšňována. Proto nyní vojáci budou muset mluvit a jednat. Prostřednictvím, doslova ,,zdegenerované obranyschopnosti“ je ,,nejvíc ohrožena bezpečnost naší země a jejich obyvatel.“

Kromě zhodnocení ozbrojených sil a jejich obranyschopnosti, je nutné efektivně zabezpečit hranice. Vojáci už nebudou déle mlčet a shodují se: ,,Chceme akceschopné a suverénní Rakousko. Chceme bezpečnou budoucnost pro naše děti a vnoučata.“

Video:

Další informace: http://www.wehrhaftes-oesterreich.at

Rakouský časopis se sídlem v Linzi s názvem Info-DIREKT přináší alternativní informace, které hlavní média zamlčují nebo falšují. Je 100% nezávislý a není nikým řízen nebo financován.

Zdroj: http://www.info-direkt.eu/offiziere-leisten-widerstand/

Celý článek byl převzat z následujících stránek

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.