[wp_ad_camp_1]
Milí čtenáři, jak jsem na začátku seriálu o duté Zemi slíbila že bych ráda téma doplnila o další díly, právě jste se dočkali. Toto pokračování není z přednášek tomáše marného. Další články u Dutozemi mám ještě v přípravě a původní seriál bude vycházet dál…
V tomto dílu vám ukážu, jak na Google Earth zcenzurovali otvory na pólech, abyste neznali pravdu a aby jejich snímky na první pohled odpovídaly oficiálně představované teorii. Jenomže cenzura nad severními a jižními póly je nějak bramborově udělaná a nefunguje vždy za všech okolností jak by měla. Když víte co máte dělat a když víte na co se máte dívat, uvidíte tam věci, ze kterých možná někteří z vás ještě dlouho nebudou moct spát.
Všechny obrázky, které v tomto dílu uvidíte, jsem nafotila pomocí klávesové zkratky přímo z programu Google Earth Pro, což je program zdarma. Kdokoliv z vás si ho může okamžitě stáhnout a může si okamžitě ověřit úplně všechno, protože níže najdete i pokyny, jak docílit toho, abyste mohli vidět to samé. Důkazy jsem vám teď předložila, ale ověřit si to musí každý sám za sebe a velice vám to doporučuji, protože to co si člověk zažije sám, se nedá srovnat s tím co jenom vyčetl.
Snímky jsou tu vložené tak jak se mi je podařilo zachytit, jsou na 1000% autentické a v žádném případě jsem na nich nic neopravovala v grafickém programu.
[wp_ad_camp_1]
Pokud Google Earth nemáte nainstalovaný, právě teď je vhodná chvíle. Můžete si ho stáhnout ZDE a rovnou si ověřte a zkontrolujte vše, co tady napíšu. Uvidíte, že to tak opravdu je a vaše prohlídka tak může být zajímavě interaktivní.
Otevřete program a rovnou se podívejte na severní a jižní póly na Zemi. Všimněte si, že přesně v místech, kde by měly být otvory v duté zemi, se nacházejí podivné kružnice. Jakoby někdo zapnul Photoshop a prostor nad otvorem dostavěl z jiné vrstvy, která používá jako texturu své okolí, které do tvaru slunce zatáhnul směrem do centra. Tak vznikají jakési kružnice, které při povrchním pohledu běžného člověka moc netrknou, ale když víte co máte hledat, začne vám to být zatraceně hodně divné.
Ještě divnější vám to přijde ve chvíli, kdy si uvědomíte, že tyto cenzurované kružnice jsou POUZE A JEDINĚ na pólech, nikde jinde na mapách je nenajdete… Co tam sakra je, že to nesmíte vidět? – Pojďme si to společně ukázat:
ZEMĚ
Severní pól:

CELÝ ČLÁNEK NAJDETE ZDE: ALUŠKA.ORG: Dutá Země – Důkazy najdete na Google Earth

[wp_ad_camp_1]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.