Vesmír vždy odpovídá na naše modlitby, vždy nám dává to, co chceme… pokud o to požádáme. To znamená, že to co dostáváme, je to o co požádáme, a tento zákon nemá žádné výjimky. Často si myslíme, že to co dostáváme, není to co jsme chtěli, ani to o co jsme žádali. Existují dva možné důvody, proč se vám to děje.
Nepropadejte zbytečně panice! Určitě jste neupadli v nemilost a určitě se na vás Vesmír ani strážní andělé nevykašlali! Jen na to zkrátka musíte jít chytře a podle Zákonů Vesmíru. Tyto věci málokdo zná a většinou se to vyučuje špatně, proto vám to nefunguje. Naučte se to správně a uvidíte, že to jde. Pokud byste potřebovali téma rozebrat více do hloubky a naučit se efektivně komunikovat s konstruktivními silami, otevřete knihu Anděl strážný.

[wp_ad_camp_2]

Proč naše rituály a modlitby nefungují?
Většinou si myslíme, že to co jsme dostali, není to co chceme, ani to o co jsme žádali. Jsou dva známé důvody, proč se to děje.

Prvním důvod je, že na jednu stranu o něco žádáme, ale zároveň myslíme na pravý opak!
Není možné, aby nám Vesmír splnil obě přání. Například, pokud chce nějaký člověk zbohatnout, ale přitom po celou dobu myslí na svou špatnou situaci, malou mzdu a mnoho finančních závazků, pak ve skutečnosti žádá o chudobu mnohem silněji, než o bohatství. A protože myšlenky na chudobu a potíže jsou silnější než na bohatství, a zároveň  je nemožné aby Vesmír splnil obě protichůdná přání naráz, splní se to, na co myslíme více: Ve výsledku dotyčný člověk zůstává chudý.

Nemůžete myslet na dobro a přitom vykonávat zlo a ptát se, proč se vrací zlo. Nemůžete žádat o ženicha a přitom se každou minutu soužit samotou. Nemůžete žádat, abyste zhubli a přitom jenom celé dny sedět na gauči. Vždycky musí vaše činy jít v souladu s vaším myšlením a musíte se naučit své myšlení ovládat. TO, CO DO VESMÍRU VYSÍLÁTE, SE VÁM VRACÍ, ne to o co jednou požádáte a přitom celou dobu myslíte na přesný opak. V tu chvíli jste největší překážka k úspěchu vy sami sobě!

 

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU ZDE: https://aluska.org/duvody-proc-vase-ritualy-a-prosby-k-vesmiru-nefunguji-jak-si-spravne-prat-doporucuji/

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.