Myšlenka, že se všichni tito lidé účastní rituálu, není nijak zvláštní. Tajné satanistické kulty a společnosti existují a existovaly od úsvitu času a jsou stále velmi živé.
Pokud si neuvědomujete, že se to děje ve velkém přímo před našima očima, jednoduše jděte na katolickou mši a sledujte, jak se odehrává. Je to jeden velký černý rituál. Na zdi je tam člověk přibitý na kříži který krvácí, za oltářem probíhá symbolické pití krve a symbolické jezení lidského masa.
,,Krev kristova… tělo kristovo.”
Církev patří ďáblu.

 

 

V naší moderní kultuře jsme vůči tomuhle byli záměrně znecitlivěni už od dětství, když jsme byli poprvé posazeni před televizi. Viděli jsme je, jak jsou vylíčeni v karikaturách a filmech. Přestalo nám to být podezřelé.

Toto je uniklý videozáznam z ceremonie „Cremation of Care“ prováděné kultem Bohemian Grove. VIDEO ZDE

Před tím byl na nádvoří natočen rituál Skull and Bones, zachycený z výhodného místa vrcholu stěny, která obklopovala pozemek. Video je tady v odkazu. Ale pokud jste citliví, tak si ho určitě nepouštějte, je to opravdu hodně ošklivé.

Není to žádné tajemství, že se elity z celého světa účastní těchto ceremonií od počátku vzniku států v celé historii. Oni plánují osud lidstva a oni ho také řídí. Tito krysaři jsou v prvé řadě organizace odpovědné za výběr a odsouhlasení všech kandidátů na důležité pozice. Pokud stále věříte, že prezidenti jsou voleni a nebyli vybráni, proveďte si vlastní výzkum.

Elizabeth Hurley, 2017

Levé oko s fialovým monoklem je součást kultovního iluminátského iniciačního rituálu na vysoké úrovni, během něhož je zasvěcenec nucen přijímat bolest, aby se stal silnějším.

Adam Sandler, 2011

David Bowie, 2005


Klub zbitého oka je výsledek působení vnitřní mocenské struktury. Jsou to Ilumináti a globalisté. Existuje organizace tak silná, že i papež a monarchové podléhají jejím zákonům? – Očividně ano.

 

POKRAČOVÁNÍ ZDE: Elitní satanisté chodí na veřejnosti s monoklem – 2. díl: Proč jsou v elitách vtělení reptiliáni

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.