Má klub zbitého oka něco společného s vševidoucím okem Iluminátů? Britský časopis ID dekoruje každou ze svých obálek portrétem někoho, kdo si zakrývá oko. Tento dvouměsíčník je věnován módě, hudbě, umění a mládeži. O co se tím snaží? Je to jen zábava, móda a moderní kultura pro mládež?

[wp_ad_camp_2]

Co všechny ty ruce, zakrývající jedno oko, které najdeme všude v zábavním průmyslu?

Od módy k umění, hudbě, designu, oblečení, nebo podnikání.

Zakrytí jednoho oka infiltrovalo téměř každé odvětví marketingu na světě a cílem je vždy mladá generace.

Proč teď?
Důležitá otázka. Proč teď? Co se změnilo na konci 90. let, kdy nastala tahle záplava monoklů na očích slavných lidí ve spojení se vzestupem výskytu vševidoucího oka Iluminátů? Tohle jsme neměli v 80., 70. nebo 60. letech. Ne ne…. tohle je nový jev.

[wp_ad_camp_2]

ODPOVĚĎ: INTERNET

Globální elita musela zintenzívnit svou časovou osu. Internet se od nich jednoduše odtrhnul a je moc nezávislý. Od roku 2017 se snaží vzít si zpátky moc cenzurou na velkých platformách jako je YouTube, Facebook, Twitter a Google. Čtyři primární platformy dnešního internetu.
Internet měl nahradit televizi, stejně jako televize kdysi nahradila rádio a rádio nahradilo noviny, noviny kdysi nahradily radnice. Všechny následné způsoby sdělování informací byly pod kontrolou elit, ale internet se jim už kontrolovat nedaří.

POKRAČOVÁNÍ ZDE: Elitní satanisté chodí na veřejnosti s monoklem | 3.díl: Vševidoucí oko Iluminátů

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.