Cítíte, že se potřebujete energeticky očistit, zharmonizovat, ale zrovna u sebe nemáte žádnou vhodnou pomůcku, nebo nemůžete jít ven ke stromu, či chodit bosky po trávě? V tom případě sáhněte po kyblíku se slanou vodou. Tento postup můžete provádět z pohodlí domova za jakéhokoliv počasí.

Duchové (démoni, ďáblové, destruktivní energie atd.) ovlivňují lidi a způsobují jim úzkost prostřednictvím své jemnohmotné temné energie. Snad každý člověk je v různé míře ovlivněn nějakými duchy. Výsledkem toho je hromadění destruktivní energie v jeho organismu. Temná energie může spouštět řadu problémů, jako je deprese, nejasné zastřené myšlení nebo selhání orgánů, které vedou k dalším obtížím, jako je závislost, finanční problémy, nebo bolesti na hrudi.
Léčení slanou vodou je jednoduchý, ale účinný duchovní prostředek, který působí proti škodlivé neviditelné temné energii a odvádí ji pryč z našeho organismu.

[wp_ad_camp_2]

Léčba slanou vodou by měla být prováděna tehdy, když se objeví tyto příznaky:

  1. Letargie
  2. Zpomalené reakce
  3. Neschopnost myslet jasně, nesoustředěnost
  4. Nadměrné splašené myšlenky, zejména pokud mají nepříjemný obsah
  5. Hněv, deprese, sebevražedné myšlenky, nebo jiné extrémní emoce
  6. Stres, napětí
  7. Jakákoliv forma fyzické nemoci
  8. Nespavost

Když zažíváme některý z výše uvedených příznaků, jsme v oslabeném stavu buď fyzicky, nebo emocionálně, nebo duchovně. Duchové nás napadají nejčastěji právě v tomto oslabeném stavu, posilují ještě více temné energie v našem biopoli a ve větším rozsahu rozjíždí další symptomy. Pokaždé, když se nacházíme v oslabeném stavu (zejména na duchovní úrovni), jsme více otevřeni útoku, protože v tomto stavu duchové (démoni, ďáblové, destruktivní energie atd.) nemusí vynakládat moc úsilí,  aby nás začali ovlivňovat.

V případech nouze, pokud nemáte po ruce nic silnějšího a je vám opravdu hodně zle, může být postup se slanou vodou opakován 2-3krát denně v 2-3hodinových intervalech pro výraznější výsledky.

Jdeme na to
Potřebujeme velký kyblík (vaničku, lavór), do kterého se vejdou obě naše nohy.
Vodou naplníme kyblík asi do poloviny, tak abychom byli ponoření po kotníky, když do něho dáme nohy.
Sůl je nejlepší použít himálajskou, nebo mořskou. V případě nouze použijte obyčejnou rafinovanou sůl, ale neměla by být jodidovaná, protože to sníží efektivitu návodu o 30%. Do (z poloviny naplněného ) kbelíku dejte nejméně 2 polévkové lžíce soli, ideálně více.
Nachystejte si ručník.

POKRAČOVÁNÍ ZDE – ALUŠKA.ORG: Energetická očista ponořením nohou do slané vody

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.