…..dávám jenom ve známost, aby se lidé, i kyž možná už pozdě, zcela probudili. Následovala by chemická strava z EU????? Která by byla ještě jedovatější, než potrava na trávení krys???? Možná lidstvo pochopí, že poblitici jsou odpadem společnosti (čest výjimkám) a nechají se s honosnými „rypáky“ na bilbordech volit!!!!

09:54

Když by nevyhubili lidstvo vakcínami, pO-TRAVINAMI se jim to rozodně povede. Podívejte se, kolik mladých lidí je dnes kvůli É-ČKŮM nemocných a k tomu ještě obézních.

A ptám se, kolik dalších důkazů ještě lidé potřebují? Zde další důkazy od Michala a Petra.

EU nařídila dopisem zničit české zemědělství! Někdo se postaral, aby se to do voleb nevědělo

Bruselská komisařka Stella Kyriakides poslala do Čech výhružný dopis! V něm Česku vyhrožuje, že bude sankciováno pokud nesplní její naprosto šílená nařízení. Dopis: letter-to-czech-republic.pdf

Komisařka Kyriakides poslala i do dalších zemí EU dopisy. Jejich text, však začernila, jakmile byla donucena tyto tyto své výhružné dopisy zveřejnit. Tak byl třeba začerněn dopis hlavnímu příjemci

EURO-dotací v zemědělství Francii. Francie přitom plní zemědělská kritéria EU mnohem méně, než Česko!

 

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Šílené požadavky komisařky Kyriakides na Česko a Polsko se týkají – zákazu vývozu jatečních zvířat do Turecka (kdopak asi chce vyvážet místo nás a Poláků?). A na Česko dále – zákaz zkracování ocásků prasat, drastické snížení používání pesticidů, antibiotik a podobně! Uskutečnění jejích požadavků by vedlo k rozvratu českého zemědělství a k úplné závislosti na dovozu potravin! (odkud asi?)

Proti nařízením EU komisařky Kyrikiades se ostře v dopise postavil český ministr zemědělství Miroslav Toman z ČSSD (foto – uprostřed). Jeho dopis ovšem, záhadně, stejně jako dopis komisařky, nebyl před volbami zveřejněn! (Kdopak asi na tom měl zájem?)

V dopise Toman trval na tom, že žádný program EU Farm to Work nebude Česká republika přijímat, dokud nebude schválen předsedy vlád zemí EU, vládami zemí EU a parlamenty zemí EU. Tedy, že si EU Komise a Parlament nebudou vymýšlet nařízení podle toho, jak se vyspí! Dále upozornil komisařku, že Česko snížilo používání pesticidů i antibiotik, zatím, co jiné země jejich používání zvyšují a to dokonce sousedé Česka! Dále upozornil, že Česko varuje EU před plánem Farm to Work, protože ten zničí evropské zemědělství! Celý Tomanův dopis v angličtině zveřejňujeme: 29146-2020-mze-17111.pdf

Málo kdy chválíme české politiky – nyní musíme! Miroslav Toman z ČSSD chrání české národní zájmy a české zemědělce! Potřebovali bychom více takových politiků, kteří se nebojí postavit EU! A zajímalo by nás, kdo tyto dopisy utajil, aby nebyly k dispozici před volbami!

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Kennedy Jr. odhalil tento víkend, že už v roce 2008 najal Bill Gates špionážní organizaci, aby odhalila, kdo bude bránit jeho plánům na provádění klinický studií po celém světě!

Kompletní pořad najdete Youtube

Robert F Kennedy Junior zveřejnil o tomto víkendu závažná obvinění nadace Billa a Melindy Gatesových, a to že si už v roce 2008 najali americkou zpravodajskou organizaci Stratfort, aby jim provedla hloubkovou analýzu, které organizace a jednotlivci ve světě jim budou bránit v jejich plánu provádět na celém světě klinické studie a testovat vakcíny, a dodávat světu celou řadu dalších kontroverzních produktů – jako třeba geneticky modifikované potraviny.

Zdrojem pro obvinění Billa Gatese se staly materiály shromážděné aktivitami Juliana Assange. Julian Assange je v současné době souzen ve Velké Británii, a tento soud řeší (září 2020) jeho vydání do USA.

(foto – Jennifer Robinson, advokátka Julia Assange jde koncem září na jednání soudu)

Letos se před soudem provalila spousta zpravodajské špíny o vydírání, a řada dalších útoků na Juliana Assange ze strany USA Deep State. Přední světoví aktivisté jako třeba Noam Chomsky požadovali na soudu okamžité propuštění Julliana Assange z vězení. Na seznamu politiků – podporovatelů propuštění Assange z vězení – není ani jeden Čech! V Čechách totiž naopak všichni dělali, že kauza neexistuje, a nikdo o ní v září takřka neinformoval. Piráti už zřejmě všichni přeběhli na stranu velkokapitálu a Sorose!

Britská soudkyně Vanessa Baraitser rozhodující o vydání Julia Assange do USA, na závěr zářiových soudních jednání uvedla, že své rozhodnutí o tom, zda vyhoví žádosti USA o vydání Julia Assange, vynese 4.ledna 2020 v 10 hodin.

Výskyt Babišova justičního Pelikána ve Velké Británie zatím nebyl potvrzen. Proto lze doufat, že o vydání/nevydání Assange do USA rozhodne britská justice, a nikoli politici, jako v případě Nikulin

V roce 2008 najala Bill & Melinda Gates Foundation zpravodajskou firmu Stratfor, aby sestavila zprávu o posouzení hrozeb, a určila současné a budoucí hrozby pro nadaci11453_sacred_080411_for_reva.doc

Podle Kennedy Juniora zpráva špionážní společnosti Stratfor viděla ekologické aktivisty, domorodé zemědělské skupiny a rolnické politické strany v Asii a Jižní Americe jako největší potenciální hrozby pro nadaci, a to protože se stává veřejným tajemstvím, že Nadace Billa a Melindy Gates spojila své úsilí s globalisty a jejich koncerny, které jsou spojeny s testováním léků na lidech a zvířatech, klinickými studiemi, rozšiřováním produkce geneticky modifikovaných potravin, a dalšími problémy lidstva. Zpráva jmenuje dokonce konkrétní aktivisty jako nepřátele plánů Billa G, dále pak Billu G nepřátelské organizace jako jsou Greenpeace a PETA, a označuje za nepřátele zejména nezávislá a alternativní média, které budou vydávat a publikovat v následujících letech obvinění Billa G a jeho nadace, že jenom sklízejí obrovské finanční zisky z investic do společností, které přispívají k lidskému utrpení v oblastech zdraví, bydlení a sociálního zabezpečení.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Z dnešního pohledu je jasné, že tato špionážní zpráva trefila do černého, a ve světě se vše děje , jak bylo špióny v roce 2008 předpovězeno!

Dále se zpráva Kennedy Juniora dotýká špinavých praktik farmaceutických koncernů. Podle zveřejněných dokumentů provedla společnost Pfizer, jedna z největších farmaceutických společností na světě, klinické testy v Nigérii na antibiotikum s názvem Trovan. Výsledky byly zničující, protože nigerijští úředníci hlásili, že při experimentu zemřelo více než 50 dětí a desítky byly postiženy.

Jakmile nigerijská vláda dospěla k názoru, že Pfizer porušil mezinárodní právo, a experiment označila za nelegální obchod s neregistrovaným lékem, a  žalovala  společnost Pfizer za 7 miliard dolarů, protože společnost Pfizer ke svým pokusům s látkou Trovan neměla řádný souhlas rodičů dětí, rozpoutalo se peklo. Farmaceutický gigant Pfizer najal,  stejně jako nadace Billa a Melindy Gatesových soukromou zpravodajskou firmu, aby začala vydírat nigerijského generálního prokurátora Michaela Aondoakaa. (foto nahoře)

Podle dokumentů  vyšetřovatelé společnosti Pfizer předávali tyto informace místním médiím, která začala publikovat články o „údajné“ korupci nigerijského generálního prokurátora. Několik měsíců po zahájení vydírání nigerijské vládě došla trpělivost, a nigerijské ministerstvo spravedlnosti podepsalo vyrovnání se společností Pfizer za pouhých 35 milionů USD! Tedy o 6 965 milionů méně, než bylo požadováno.

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtete. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2601593605/2010, IBAN CZ7720100000002601593605, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme!

Převzato od českých „rozvědčíků“

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.