…..ano, jinak se to nedá už říci. Totalitní světovláda je právě cílem EU. O nic jiného se těmto podplaceným podpindosníkům nejedná….

05:54

[wp_ad_camp_1]

BRUSEL – LONDÝN – PRAHA

Britský deník Express píše o alarmujícím rozhodnutí Evropského parlamentu, na základě kterého bude možné schvalovat směrnice za zavřenými dveřmi. Mnozí tento krok považují za další důkaz o demokratickém deficitu Evropské unie, informují ParlametniListy.cz o puči spáchaném bruselskými hovady, které zavedly totalitní diktaturu v EU a to bez mandátu voličů, jelikož toto nebylo avizováno před volbami.

euronacisté


Express konstatuje, že návrh nazvaný The Corbett Report, který vypracoval britský labouristický europoslanec Richard Corbett, by měl odstranit zdlouhavou byrokracii při schvalovacích procesech zákonů a nařízení. Napříště by se tak mělo v Bruselu rozhodovat doslova za zavřenými dveřmi a účastnit by se těhcto jednání měli nevolení úředníci a jen malá část volených poslanců Evropského parlamentu,“ konstatuje britský deník s tím, že kritici EU to považují za „pohrdání voliči“.

„Je to skutečně velmi nebezpečný tah, protože snižuje možnost veřejnost mít pod dohledem důležité legislativní kroky. V konečném důsledku tak budou na Brusel převedeny další pravomoci národních států. I když to na první pohled vypadá jako ryze technicistní záležitost, jde o přelomové rozhodnutí s dalekosáhlými důsledky,“ zlobí se vůdce britské UKIP a europoslanec Paul Nuttall, který byl do čela strany zvoleni v minulé měsíci.

Nuttall také tvrdí, že euroskeptická část Evropského parlamentu tak přišla o další možnost, jak ovlivňovat vznik zákonů, které mají dopad na obyvatele evropského kontinentu.

„Eurofilové dnes prosadili změnu, která umožní přijímat směrnice a nařízení tajně. Za zavřenými dveřmi se tak sejdou nevolení úředníci, zástupci nevolené komise a pár vybraných europoslanců a připraví normu, kterou už nebude moci nikdo upravit.Zastánci této možnosti jsou nadšeni, že se „urychlí rozhodování v EU“. Pro nás je to další důkaz, že je čas pro #czexit. Pojďme z Unie vystoupit!,“ vyzvali Svobodní, jejichž jediný zástupce v Evropském parlamentu Petr Mach hlasoval proti přijetí Corbettova návrhu.

 

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.