Kalergiho plán v plnom prúde

 

Foto: shutterstock.com

 

Najprv to bola maďarská cesta. Potom cez Balkán. Dnes je epicentrom demografického zemetrasenia Taliansko, stáva sa citlivou lokalitou, cez ktorú prichádzajú stovky tisíc migrantov. S takmer 10 tisíc prichádzajúcimi osobami za jedinú trojdňovú periódu presiahol počet migrantov v roku 2017 číslo 60 tisíc – čo je o 48% viac ako vlani (40 tisíc). Počas veľkonočného víkendu bolo v Stredomorí zachránených 8 tisíc migrantov a privezených na talianske pobrežie. A to je len špička ľadovca: počas leta sa počet migrantov z Líbye zvýši.

Nahradzovanie obyvateľstva v Taliansku prebieha naplno (a nielen tam). Ale ak otvoríte mainstremovú tlač, sotva tieto čísla nájdete. Žiadna televízna stanica nevenuje čas tomu, čo sa skutočne deje. Kritika nie je povolená. Invázia sa považuje za uzavretú dohodu.

V roku 2016 dorazilo do Talianska 176 554 migrantov, čo je 8-násobný nárast oproti roku 2013. V roku 2015 ich bolo 103 792, v roku 2014 66 055 a v roku 2013 22 118. Za posledné štyri roky teda do Talianska vpadlo 427 000 migrantov. Od januára do mája 2017 už na taliansku pôdu vstúpilo 10% z tohto počtu. Sú dni, keď talianske námorníctvo a pobrežná stráž zachraňuje 1700 migrantov za 24 hodín. Krajina je vyčerpaná. Hovoríme o malých mestách s 220 obyvateľmi a 40 migrantmi.

Jedným z hlavných aspektov tejto demografickej revolúcie je to, že sa odohráva v krajine, ktorá dramaticky starne. Podľa novej správy talianskeho štatistického úradu obyvateľstvo klesne za polstoročie na 53,7 milióna, čo znamená stratu 7 miliónov. Taliansko, ktoré má jednu z najnižších úrovní pôrodnosti na svete, stratí každý rok 600 – 800 tisíc občanov. V najpesimistickejšom scenári by sa taliansky ľud mohol zredukovať až na 46 miliónov, teda o 14 miliónov menej ako dnes.

V roku 2050 bude tretina obyvateľov Talianska cudzorodá a správa OSN „Replacement Migration: Is It a Solution to Decline and Aging Populations,“ projektujúca „taviaci kotol“ kultúr, hovorí o možnosti explózie spoločenského a kultúrneho napätia v budúcnosti. (OSN, nadnárodné štruktúry a projektanti NWO vedia už dávno, aký výsledok prinesie ich tendenčný import cudzokrajnej ideológie do Európy – pozn. red.). Úroveň pôrodov klesne z 300 na 270 tisíc osôb ročne do roku 2065. Dovtedy sa očakáva príchod 14,4 milióna ďalších migrantov. Spolu s 5 miliónmi súčasných prisťahovalcov spôsobia, že 37% obyvateľov Talianska bude cudzorodých: teda viac ako jeden z troch.

Okrem toho, systém humanitárnej pomoci bol zasiahnutý škandálmi. „Overovaná hypotéza vyšetrovateľov, že subjekty napojené na ISIL pôsobia ako logistická podpora migračných tokov,“ zaznela ako varovanie pred Schengenským výborom z úst talianskeho prokurátora Franca Robertiho. Dnes sa vyšetruje vzťah medzi pašerákmi migrantov v severnej Afrike a mimovládnymi organizáciami, ktoré ich zachraňujú v Stredomorí. Pašeráci prinášajú migrantov k lodiam mimovládok, ktoré následne zakotvia v talianskych prístavoch. Takisto bolo otvorené vyšetrovanie o ekonomických záujmoch mafie pri manažmente príchodu migrantov.

Iba 2,65% z migrantov, ktorí prichádzajú do Talianska, je podľa OSN považovaných za skutočných utečencov. Ostatní očividne neutekajú pred vojnou alebo genocídou. Po registrácii dostávajú 900 eur za mesiac (30 eur denne na osobné výdavky). Ďalších 900 eur ide Talianom, ktorí ich ubytujú. Na pokrytie poistných nákladov je potrebných 600 eur. Celkovo každý takýto prisťahovalec stojí taliansku kasu 2400 eur mesačne. Policajt zarobí polovicu. Námorní dobrovoľníci, ktorí migrantov zachraňujú (brigádnici mimovládnych organizácií – pozn.red.), dostávajú štipendium 900 eur.

Cena za migrantov vzhľadom na verejné financie je taká vysoká, že ničí možnosť akéhokoľvek hospodárskeho rastu. „Celkový vplyv týchto výdavkov na taliansky rozpočet je dnes kvantifikovaný na 2,6 miliárd eur do roku 2015, s predpokladom 3,3 miliardy pre 2016 a 4,2 miliardy na tento rok, konštantným spôsobom,“ vysvetľuje ministerstvo hospodárstva. Ak by si niekto chcel spraviť prehľad, tieto čísla poskytujú jasnejšiu predstavu o talianskych investíciách počas krízy: v roku 2017 vláda vynakladá 1,7 miliardy eur na dôchodky, ale 4,2 miliardy pre migrantov a 4,5 miliardy eur na národný plán bývania oproti spomínaným 4,2 miliardám pre migrantov.

Talianska kultúrna tvorba je teraz úplne zameraná na podporu tejto masovej migrácie. Snímka, vlani nominovaná na Cenu akadémie, má názov Fire at Sea (Oheň na mori) a hlavnou postavou je doktor ošetrujúci migrantov po ich príchode. Taliansky premiér Matteo Renzi si niesol na zasadnutie Európskej rady 27 DVD-čiek s týmto filmom. Komerčné televízne kanály produkujú programy o migrantoch. 100 tisíc ľudípochodovalo Milánom na „zhromaždení solidarity“ s migrantmi. O akú „solidaritu“ sa jedná, ak bolo talianskou vládou zachránených pol milióna ľudí a ako sa zdá, krajina otvára svoje dvere celej severnej Afrike?

Preložené z: A Replacement Of Population Is Taking Place In Europe (skrátené); Giulio Meotti, The Gatestone Institute, 14.6.2017.

Zdroj: (1)

 

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.