[wp_ad_camp_1]

Podľa dôvernej správy nemeckej vlády, ktorá nedávno unikla do západných médií a zverejnili ju také denníky ako Bild, Telegraph, FREIE WELT, či Daily Mail je v súčasnosti na ceste do Európy takmer 7 miliónov migrantov, z čoho väčšina na svoju cestu čaká na severoafrických brehoch a viac ako tri milióny v Turecku. Správa tak varuje pred novou masívnou imigrantskou vlnou, ktorá môže už v lete zasiahnuť Európu.

Ilustračné foto

Ide o naozaj masívny počet ľudí, ktorý ale určite nie je konečný. Keď totiž ďalšie desiatky miliónov migrantov uvidia, že majú šancu dostať sa do Európy, učinia tak. Napriek tomu, že západní politici a eurobyrokrati nás neustále uisťujú, že majú situáciu ohľadom migrácie pod kontrolou, realita je iná. Už dnes totiž talianske úrady hlásia, že od začiatku roku 2017 bolo cez Stredozemné more do Talianska dovezených takmer 60 000 migrantov, čo je cca. 35 percentný nárast v porovnaní s rovnakým obdobím minulého roku.

Koho chcú teda západní politici klamať? A čo budú robiť, keď 7 miliónov migrantov náhodou už v blízkej budúcnosti príde do Európy? Bude ich riešením opäť len prerozdelenie podľa kvót? Koľko migrantov v tomto prípade pripadne na Slovensko? Podľa súčasného prepočtu kvót by sa jednalo o cca. 65-70 000 ľudí.

[wp_ad_camp_1]

zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.