Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 18/06/2018

Opět se svět potýká s dlouhým horkým létem nespokojeností, přičemž hlavní akce se budou pravděpodobně v letošním roce odehrávat v Evropě a ve východní Asii. Evropská unie zřejmě zažije změnu režimu kvůli obecnému hněvu, a protože teplé počasí přináší další masivní vlnu převážně mužských muslimských přistěhovalců. Na Dálném východě se na vrcholném setkání prezidenta USA Donalda Trumpa a severokorejského silného muže Kim Čong-una podařilo nastolit vážné úvahy o vzkříšení Mandžuské říše, která by se rozléhala od Mongolska přes severní Čínu až po Koreu a do Japonska, jak uvedlo několik nezávislých zdrojů, včetně CIA a japonské vojenské rozvědky.

V Evropě se vlády v Rakousku, Itálii, Švédsku a jinde probouzejí ohledně skutečnosti, že tzv. uprchlická krize je skutečně invazí muslimů. To není přehnané, jelikož více než 60% z přibližně pěti milionů uprchlíků, kteří přišli do Evropy od roku 2013, jsou muži. Jinak řečeno, armáda tří miliónů muslimských mužů v bojeschopném věku vtrhla tajně do Evropy. Tyto statistiky pocházejí z Eurostatu.

Toto není náhodná souhra okolností. „Utečencům“ jsou předávány falešné doklady; například muži z Afghánistánu a Pákistánu dostanou peníze na cestovní výdaje a přídavky, stejně jako falešné syrské cestovní pasy ze strany samozvaných sociálních inženýrů z Lóže P2, kteří stojí za touto krizí. Jak jsme již zmínili, bylo nám řečeno, když jsme před několika lety navštívili v Itálii Lóži P2, že jejich plán je přinutit islám a křesťanství bojovat navzájem, aby se spojily do jednoho světového náboženství a oni jej mohli ovládat.

 

[wp_ad_camp_2]

Toto je pozadí série novinových událostí, které se objevily minulý týden, když začalo teplé počasí. Především máme novou italskou vládu, která se dostala do slovní přestřelky s Francií, když rozhodla přestat přijímat lodě plné uprchlíků.

Vláda Rakouska vykopla imámy a mobilizuje svou pohraniční policii, poněvadž se k nim blíží vlna 80 000 přistěhovalců.

Také, jak jsme se zmínili minulý týden, Švédsko mobilizovalo svou domobranu poprvé za 40 let, aby se vypořádalo s tzv. no-go zónami, nad kterými vláda už nemá kontrolu, a které byly vytvořeny většinou muslimskými muži.

Krize pravděpodobně svrhne oba režimy – jak ve Francii, tak v Německu, které se stále ještě drží plánů na zvýšení přílivu uprchlíků. Členové německé pro-imigrační vlády kancléřky Angely Merkelové prohlašují, že bude nahrazena „během týdne“ kvůli jejímu postoji k uprchlíkům.

Očekává se, že situace nastane během vrcholné schůzky NATO naplánované na 11. a 12. července 2018.

Ruský prezident Vladimir Putin se v té době setká s americkým prezidentem Donaldem Trumpem, podle zdrojů z ruské vlády. To je rozhodně spojeno se zasedáním mezi vrchním americkým generálem Josephem Dunfordem a velitelem generálního štábu ruské armády, generálem Valerym Gerasimovem, 10. června ve Finsku, kde diskutovali o otázkách evropské bezpečnosti, Sýrii, Izraeli a dalších záležitostech.

Někdo „kdo ví“ a kdo je přímo zapojen do jednání mezi Kim Jong-unem, čínským prezidentem Xi Jinpingem, Vladimirem Putinem a Donaldem Trumpem, řekl: „Pečlivě sledujte Vladimira Putina během mistrovství světa ve fotbale, zejména jeho šachový tah po 15. červenci. Jedná se o událost, která změní geografii kolem Krymu. Jak již bylo dohodnuto, Xi Jinping, Kim Jong-un a Donald Trump nedovolí, aby se jejich vlády do toho zapojily.“

Pokud to Putin a lidé za nimi myslí vážně, lze odhadovat, že budou formálně připojeny rusky mluvící části východní Ukrajiny.

Tento krok může být také provázen změnou režimu ve zbytku Ukrajiny, protože tam je odstraňován ilegální, chazarský, nacistický zločinný režim, říkají ruské zdroje FSB.

Rusové mohou také donutit další chazarský režim, který je v Izraeli, buď odstranit svého diktátora Benjamina Netanjahu uctívajícího satana, nebo bude čelit invazi Ruska, Íránu a Turecka v plném rozsahu. Právě v tomto kontextu připomínáme, že NATO už řeklo, že nebude bránit Izrael. Židé a další lidé žijící v Izraeli budou osvobozeni a chráněni v důsledku takového kroku.

[wp_ad_camp_2]

Nyní se zaměřme na situaci ve východní Asii. Zde vidíme aktivní plány na oživení Mandžuska nebo Mongolského státu, který by se rozprostíral od Mongolska přes severovýchodní Čínu, Koree a do Japonska, podle dědiců dynastie Čing, členů kabinetu předsedy vlády Shinzo Abeho, zdrojů CIA a dalších.

To není tak vzdálená budoucnost, jak by se mohlo na první pohled zdát. Asijský zdroj CIA vysvětlil verzi tohoto plánu takto: „Je to všechno o energii. Potrubí zemního plynu bude postaveno přes Severní i Jižní Koreu, vycházející z ruské strany a budou procházet Vladivostokem. Severní Korea se stane Švýcarskem východu. Diskutuje se, zda i Japonsko bude příjemcem zemního plynu. „Výsledkem bude, že“ Pchjongjang se stane novým Singapurem.“

Člen Abeho vlády potvrdil, že probíhají jednání mezi Japonskem a Severní Koreou a že oživení Mandžuska bylo součástí těchto diskusí.

Připomeňme si, že když se čínský prezident Xi Jinping dne 6. dubna 2017 setkal s Trumpem v Mar-a-Lago, dal Trumpovi jasně najevo, že Čína má omezenou moc nad Severní Koreou. To, co skutečně myslel, bylo, že vojenská oblast na severu Číny, kde de facto dominuje mongolské etnikum, byla z velké části autonomní. Proto i když Xi, na žádost Trumpa později oznámil sankce vůči Severní Korei, nebyly tyto prosazovány ani na základní úrovni.

Mandžuští členové královské rodiny trvají na tom, že skupina G7 financovala Marshallův plán odcizeným zlatem. Pokud se s nimi Američané a Rusové shodnou, pak se najednou kontrola nad velkým množstvím peněz, které pomohly rozvíjet G7 a později Čínu, dostane do nových rukou – to jest vojenské aliance Mongolsko – Rusko – USA.

To by mohlo být skutečným důvodem, proč ostatní země G6 chladily nadšení ze summitu Severní Korea – USA a z jejich nového přátelství. Proto bude zajímavé vidět, co Putin a Trump řeknou v červenci Chazary řízenému zbytku NATO.

Také minulý týden se objevila jedna zpráva, která potvrdila tvrzení autora této zprávy, že jaderné zbraně Severní Koree jsou opravdu japonské jaderné zbraně. Po summitu Kim – Trump bylo oznámeno japonskou vládou, že sníží zásoby plutonia v důsledku tlaku USA.

Takže, jak to ukazuje tato zpráva, požádat Severní Koreu, aby se zbavila jaderných zbraní, ve skutečnosti znamená požádat Japonsko o zbavení se jaderných zbraní.

Dalším znamením aliance USA – Rusko – Mongolsko je, že poprvé od roku 1916 navštěvuje člen japonské královské rodiny Rusko. Tyto věci se nedějí náhodou.

Pentagonské zdroje tvrdí, že vyhlášení obchodní války proti EU a Číně je zaměřeno na vynucení restartu poválečného finančního systému a jeho vyloučení z chazarského vlivu.

[wp_ad_camp_2]

Kromě toho pokračuje odstranění chazarské mafie z amerických pák moci. Největší novinkou, ignorovanou korporačními, propagandistickými médii kontrolovanými Chazary, bylo oznámení ze strany Ministerstva spravedlnosti 11. června, že bylo zatčeno více než 2 300 pedofilů.

Společnost AT&T mohla převzít společnost Time Warner, což podle zdrojů Pentagonu znamená, že společnost CNN bude nucena zastavit svou očividnou propagandu a začít znovu hlásit skutečné zprávy.

Poslední poznámka tohoto týdne, i když se obecně vyhýbáme komentářům trhu, se týká upozornění na následující článek: 500 ovcí spáchalo hromadnou sebevraždu skokem ze skály. odkaz

Pamatujte, že „trend je váš přítel“ (v originále je to rýmovačka: „the trend is your friend”) což znamená, následovat ovci před vámi. A funguje pouze, dokud celé stádo nezačne čelit útesu.

Pak neříkejte, že jste nebyli varováni.

Zdroj: 1

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.