…..za všechny zločiny které se udály po celé EU by měli být postaveni před vojenský soud veškeří politici EU v čele s MADAMME MERKELOVOU dcerou A.Hitlera….

20:45

Brzy asi lidem v EU dojde trpělivost a začne zde něco, co si nikdo nepřeje….

Taliansko sa nevie spamätať zo šoku: 18-ročnej Pamele, ktorú našli rozštvrtenú vo vreciach, chýbali vnútorné orgány. Nigérijčan pravdepodobne vraždil rituálne podľa voodoo

[wp_ad_camp_2]

 

Talianskom pred pár dňami otriasol šokujúci prípad zabitej a rozštvrtenej 18-ročnej Talianky, ktorej pozostatky našli v dvoch vreciach. Dievča menom Pamela Mastropietro bola nájdená v oblasti mesta Macerata. Ukazuje sa, že sa jednalo o rituálnu vraždu voodoo 

Na snímke 18-ročná Pamela, ktorú našli rozštvrtenú vo vreciach bez vnútorných orgánov

Vyšetrovatelia sa v krátkom čase dostali k jej vrahovi, ilegálnemu migrantovi z Nigérie s kriminálnym pozadím za drogové dílerstvo. Iróniou je, že vrah sa volá Innocent Oseghale.

Na prípade je šokujúci ďalší aspekt – srdce a vnútorné orgány dievčaťu boli vyňaté z tela, na základe čoho sa vyšetrovatelia nazdávajú, že dievča bolo zabité počas nejakého kmeňového voodoo rituálu, ako informuje denník Il Tempo.

[wp_ad_camp_2]

29-ročný Innocent už nemal povolenie na pobyt, nedávno mu vypršal. Videokamery ho zachytili spolu s Pamelou na ulici a v jeho byte sa našli zakrvavené šaty patriace dievčaťu, ktoré mala na sebe oblečené v deň zmiznutia. Okrem toho svedok potvrdil, že Innocenta videl 30. januára vynášať dve ťažké vrecia, v ktorých sa našli pozostatky zmrzačenej dievčiny. Innocent zatiaľ svoju vinu tvrdošijne popiera, hoci mal údajne ruky vyčistené bielidlom.

Na snímke zadržaný Nigérijčan Innocent Oseghale

Pamela Mastropietro, pôvodom z Ríma, mala tesne pred zmiznutím problémy s drogovou závislosťou a mala ujsť z liečebne pre drogovo závislých práve v regióne Maceraty, kde bola umiestnená od októbra minulého roku.

Okrem toho z danej oblasti hlásili už po minulé mesiace správy o afrických díleroch drog, ktorí mali z pomsty praktizovať voodoo a snažiť sa tak vyvolať smrť u policajtov, ktorí ich prenasledovali, alebo dostali do vyšetrovacej väzby pre drogové dílerstvo.

[wp_ad_camp_2]

Obyvatelia Talianska sú z krutej smrti dievčaťa šokovaní a už dnes z oblasti hlásili streľbu a strety ľudí s africkými prisťahovalcami. 28-ročný muž menom Luca Traini mal z auta strieľať a volať po pomste za Pamelu a kričať slová “Nech žije Taliansko”. Médiá ho preto nazvali neonacistom. Streľba si vyžiadala 6 zranených a Luca skončil v predbežnej vyšetrovacej väzbe.

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.