…..mnoho následujících let se budou národy EU, po jejím brzkém rozpadu, potýkat s přivandrovalci. Možná ale také bude všemu jinak….
01:54

Místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky a předseda SPD Tomio Okamura okomentoval instalaci bezpečnostních zábran v centru Prahy. Podle něj by české bezpečnostní služby nemusely chránit občany před teroristickými útoky, kdyby mělo Česko kontrolu nad svými hranicemi a nepatřilo do „islamizované“ Evropské unie. Politik svůj komentář zveřejnil na svém účtu na Facebooku.

Zločinecká banda vetřelců | reprofoto: youtube.com

„Praha instaluje v centru města protiteroristické zábrany. Mají chránit lidi na trzích před islámským terorismem. Tomu ale poněkud nerozumím. Pan ministr vnitra Hamáček z ČSSD přece veřejně říká, že je islám mírumilovný a že zde žádné teroristické útoky nehrozí…“ píše v úvodu Okamura.

[wp_ad_camp_2]

„Každopádně kdybychom nebyli členy islamizované EU a nevládli nám sluníčkářští politici a měli bychom kontrolu nad našimi hranicemi, nic takového, co hyzdí centrum města, bychom tu mít nemuseli,“ dodává k věci politik.

Okamura také uvádí, že v Německu a zemích západní Evropy lze pozorovat tendenci k islamizaci, což vede k větší úrovni kriminalizace. Předseda SPD tvrdí, že původní Evropané jsou vražděni a přepadáváni imigranty. Podle jeho názoru se lidé navíc bojí, zda nedojde k dalšímu teroristickému útoku.

V závěru však Okamura zdůrazňuje, že Češi nemusí dávat souhlas k možným teroristickým útokům a vyzývá občany k tomu, aby se zúčastnili voleb do Evropského parlamentu, uzavírá světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

 

Autor článku: -piš- • 

 

[wp_ad_camp_2]
Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.