Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Setkání dvojníků v OSN
  Setkání dvojníků v OSN

  Setkání dvojníků v OSN

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

Související zprávy

Evropská unie je v úpadku, a to je důvod, proč se její řídící struktura zásadně změní.

…..před několika týdny jsem psal, že za 23 dní se má celý finanční systém zhroutit. Ano, bylo tomu tak. Díky Číně se to ale nestalo, protože zainvestovala a dnes vlastní Deutsche bank, kterou předtím vlastnila USA. Ano dějí se poslední dobou nepochopitelné události….

06:54

Týdenní komentář Benjamina Fullforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Obrázek: Lord Rothschild řekl, že opuštění EU povede ke „škodám a neuspořádané situaci“. Odpověď na stěně za ním: „jistě, miláčku, ale jen pro Tebe“.

[wp_ad_camp_1]

Skutečným důvodem pro pokračující problémy v Evropské unii, včetně nedávného hlasování britského lidu opustit blok, je to, že Evropská unie je v úpadku. Víme, ve zpětném pohledu, že bankrot Sovětského svazu byl skutečný důvod, proč se rozpadla Varšavská smlouva, Polsko jako prvnízačalo toto domino. Ze stejného důvodu, můžeme předpovědět, že Anglie byla první domino v kolapsu Evropské unie.
Vznikající konsensuální názor je takový, jak to zhodnotili analytici Pentagonu: „Brexit může vést k Frexit (francouzský exit), zhroucení bank, populismu, nacionalismu a anti-globalismu“. To by také pravděpodobně vedlo k ukončení Chazarské mafie sponzorující muslimské přistěhovalectví.
Situace ve Francii se již stala tak chaotickou, že francouzská policie tvrdí, že jsou stále příliš vyčerpaní vypořádáváním se s denními, násilnými demonstracemi, které se konají po celé zemi. Francouzský prezident Francois Hollande, který má pouze 11% veřejné podpory, se snaží zakázat demonstrace, ale je těžké vidět, kdo bude prosazovat jeho „zákaz“. Jinými slovy, Francie směřuje k revoluci.

„Tohle je nejhorší období na které si vzpomínám, není (nebylo) ještě nic podobného,“ jsou slova, kterými bývalý prezident Federálního rezervního systému Alan Greenspan, popsal celkovou situaci na trhu a chaos, který následoval po hlasování Brexitu.

http://www.zerohedge.com/news/2016-06-24/greenspan-worst-period-i-recall-theres-nothing-it

To může být nejhorším obdobím pro Greenspana a jeho sponzory Rockefellera, Bushe, které může být, ale Rothschildové říkají, že vydělali 2,5 bilionu $ za jeden den v pátek zkracením všech akciových trhů a prodlouýením obchodů se zlatem. To je jejich největší zlatý důl od jejich insider obchodu po Waterloo. Vzhledem k tomu, Rothschildové říkají, „nejlepší čas vydělat peníze je, když teče krev na ulicích.“

Ve skutečnosti se může krvavá revoluce docela dobře rozběhnout. Dokonce i špičkoví odborníci CIA veřejně říkají, ze v Evropě a ve Spojených státech hrozí revoluce.

http://thespiritscience.net/2016/06/26/ex-cia-spy-a-global-open-source-revolution-is-about-to-begin/

Nicméně, pokud se s ní bude správně zacházet, tato situace bude dobrá věc jak pro USA, Evropu, tak i zbytek světa. Při nesprávném zacházení, povede k chaosu, válkám a strádání v Evropě, USA. Japonsku a tak, v menší míře také ve zbytku světa.

Evropská unie, která je v úpadku, se stala ještě více diktátorskou než za časů Sovětského svazu, podle ruského prezidenta Vladimira Putina. Putinovými vlastními slovy: „Procento závazných rozhodnutí ze strany Evropského parlamentu je větší než povinných rozhodnutími Vysoké rady SSSR týkajících se jeho členských republik.“

http://www.informationliberation.com/?id=55071

Gnostické zdroje, stejně jako zdroje ze Společnosti Bílého Draka nám vysvětlují, že pojmou-li se věci správně tak to, co se nakonec stane bude, že evropské národy budou tvořit větší, svobodnější a pružnější svazek, který bude zahrnovat I Rusko. Říká se, že v tomto případě bude Británie neutrální a spojena s Evropou volným obchodem, něco jako Švýcarsko.

Podle členů Rothschildovy bankovní dynastie byl bankrot EU vyvolán hlavně bankrotem Deutsche Bank, největší banky v Evropě. Říkají, že Deutsche Bank je nyní pod čínskou kontrolou. Některé zdroje se shodují na tom, že v případě, kdyby Číňané nezasáhli při záchraně Deutsche Bank, její zhroucení by vyvolalo dominový efekt, který by se rozšířil na celý evropský bankovní systém, a pak na celý západní bankovní systém.

Byl také jistý tajný rozměr tohoto bankrotu, který lze vysledovat na vojenské aktivitě v Tichém oceánu. Masivní společná čínská a americká cvičení – „manévry“ se konaly minulý týden u pobřeží Filipín.

http://www.mirror.co.uk/news/world-news/chinese-warships-join-forces-massive-8255107

Můžete si to také potvrdit na oficiálních internetových stránkách Pentagonu, že tyto masivní společné manévry se týkají námořnictev 27 zemí, včetně Číny a USA, a začnou v blízkosti Hawajského soustroví dne 30. června.

http://www.defense.gov/News-Article-View/Article/799099/rim-of-the-pacific-exercise-2016-begins-june-30

Skutečným cílem manévrů minulý týden, podle zdroje SDB, bylo ukončení pašování zlata ponorkami přes ponorkovou základnu chazarské mafie v Nabire, v Indonésii.

Podle zdrojů CIA se sídlem v Indonésii je výsledkem tohoto manévru skutečnost, že zlatý důl Freeport McMoRan, který se nachází v blízkosti ponorkové základny, byl velmi náhle dán na trh za cenu 20 miliard dolarů,. Členové rady Freeport McMorran obsahují jména jako Henry Kissinger a Godfrey Stillman Rockefeller.

https://en.wikipedia.org/wiki/Freeport-McMoRan

Zdroje CIA říkají, že Freeport McMoRan důl je nabízen i Číňanům skrz přední společnosti v Austrálii. Říkají také, že toto je způsob, jakým Indonésie očekává, že zaplatí 20-30 milionů Číňanům, kteří jim loni dali zálohu. Nicméně, dodali: „Americká strana ví, že se prodává prakticky prázdná díra.“

Mezitím se bývalí majitelé Freeport „přesunuli na jiný kopec, která je v okruhu 5-7 mil od dolu Grasbergu, který je v současné době prostorem dolu Freeport. Někdo bude v této nabídce podveden … a to není žádná slovní hříčka „. Zdroj uvedl, že si myslí, že celé masivní námořní cvičení bylo „jen a jen krytí.“

Číňané si potřebují uvědomit, že „Kissinger vlastnil 50% Freeportu už od vlády Suharta, kdy mu byly předány akcie výměnou za jiné služby a ziskové společné podniky mezi Suhartem a Kissingerovými Chlapci; [Chazarskou mafií]. “

Zdroj dodává, že jedním z důvodů, proč byl důl dán Kissingerovi, Rockefellerům .. atd Bylo to, jako platba za umožnění prezidentu Suhartovi napadnoutl Indonésii a anektovat v roce 1975 Východní Timor.

Tak to vypadá tak, že je to dobrá sázka na to, že důl byl vyčištěn od většiny svého zlata, což znamená, že Chazarská mafie již nemá dostatek zlata k financování obchodního deficitu EU a Spojených států s Asií a zbytkem světa. Asiaté nepřijímají prázdné sliby vytištěné na papíře, a jak říkají děvčata z Asijských barů: „nejsou peníze (zlato), tak není ani žádný med“.

Rothschildovi rodinné zdroje říkají, že v horních patrech chazarské mafie je nyní vážná rivalita o tom, co dělat dál. Říká se, že rodinná setkání jsou v plném proudu a požádali SBD a jejich spojence, aby počkali až do července. Tím byl dán termín 10. července, po kterém chazarská mafie ztratí jakoukoliv příležitost podílet se na vytvoření spravedlivějšího a k Zemi šetrnějšího nového finančního systému. Také se stanou předmětem totálního a absolutního bojkotu, kterému nakonec podléhnou, což nevyhnutelně povede k jejich bankrotu a zapomění.

Rozvědka Pentagonu potvrzuje, že frakce chazarské mafie v čele s Georgem Bushem zrušila styky s ex mafiány poddřízenými Bushovi, Donaldem Rumsfeldem a Dickem Cheneym a hledají ochranu u Donalda Trumpa, zatímco Brent Scowcroft, Hank Paulson a Richard Armitage usilujít o ochranu před Hillary Clintonovou.

Nicméně je pravděpodobné, že žádný z těchto kandidátů, nebude schopen ochránit tyto zločince po dlouhou dobu. Zdroje blízké Trumpovi řekly, že by se s Cheneym a Rumsfeldem dohodli, ale pouze pro teď, a pouze jako dočasné opatření.

Zdroje FBI mezitím říkají, že v případě potřeby skončí s Barackem Obamou a a hlavní státní zástupkyní Lorettou Lynch, aby se dostali na kůži Hillary Clinton.

Zdroje z Pentagonu také říkají, že „židovská mafie“ (= chazarská mafie)“ je ve stavu paniky na obou stranách Atlantiku poté, co se jim nepodařila jejich falešná vlajka v Orlandu, a protože Senát 20. června zablokoval čtyři opatření na kontrolu zbraní. Senát také 22. června odepřel FBI přístup k nahlížení na návštěvy webů a do elektronické pošty bez soudního příkazu a Nejvyšší Soud ukončil zase Obamovi imigrační plány.

Je zřejmé, že mnoho zemí se probouzí k tomu, že došlo ke změně v horních patrech světové mocenské struktury. Indikací, například je to, že Izrael, Egypt a Sýrie požádali o členství v Šanghajské organizaci pro spolupráci. To znamená, že Izrael požádal, aby mohl vstoupit do vojenské aliance se svým původním „úhlavním nepřítelem“ Íránem, který je již součástí. Je to také organizace, která je teoreticky protipólem svých předpokládaných spojenců a ochránců z NATO a Spojených států.

http://www.fort-russ.com/2016/06/syria-egypt-israel-apply-to-join-sco.html

Polsko a další země ve východní Evropě také ukázaly, že chápou, že věci jsou nyní odlišné, protože se dohodli se připojit k nové čínské „Iniciativě pásu a cesty“, tj výstavbě významných dopravních cest na východě přes Rusko do Číny.

http://news.xinhuanet.com/english/2016-06/21/c_135454841.htm

Stavební propojení s východem má pro Polsko smysl, protože už mohou vidět, že EU ztrácí kontrolu. Zdroje CIA v Evropě tvrdí, že Evropská centrální banka vydává velké množství padělaných eur, což znamená, že nemají žádné skutečné záruky na jejich podložení zlatem.

Zdroje z Pentagonu souhlasí s tím, že „Euro by mohlo být nahrazeno národními měnami, a to stejným způsobem, jako je kupř. yuan podložený zlatem a nebo nové americké dolary, jenž byly vytištěny, a které teď jen čekají na veřejné oznámení RESETU globální měny a uvolnění stovek miliard v ukradených fondech“ (p.př.: světové kolaterální účty).

Tato obnova globální měny, však nebude obsahovat takové měny jako jsou Zimbabwské dolary prodávané podvodnými blázny – členy Bush / Clintonovi mafie. Nicméně, zdroje SBD říkají, že by mohli dělat ústupky členům amerických ozbrojených sil, kteří investovali do iráckých dinárů, ale ne v případě, že by to prospělo mafii Bush / Clinton.

A na konec tohoto článku informace, že i japonská mafie také dostala zprávu a dělají se zde vážné přípravy na změnu režimu. Dokonce i guvernér Bank of Japan, Haruhiko Kuroda, připustil, že „abenomika“ selhala a že Japonsko musí přijmout nový směr. Zdroje rodiny Rothchild se vyptávali, co se stane s jejich agentem Michaelem Greenbergem v Japonsku, a bylo jim řečeno, „že půjde do vězení.“ Richard Armitage může jít konfrontovat své duchy ve Spojených státech, zatímco Kenneth Courtis pravděpodobně zůstane sám.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
3 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře