…..a lidé jsou nuceni držet hubu krok a zákryt. To tady v minulosti už bylo, že ano???? a máme to tady opět…..

00:05

V Maroku minulý týden byly brutálně zavražděny dvě mladé ženy z Dánska a Norska, hlavy jim byly skoro odříznuty. V ten samý čas znovu v Maroku státy OSN podepsaly Globální pakt o migraci, jak se vznešeně jmenuje snůška údajně nezávazných keců, co závazně nutí signatáře z bohatších zemí tahat si domů bez omezení mladé muže ze třetího světa.

 

islam-demonstration
20.12.2018

 

[wp_ad_camp_2]

MAROKO VĚNUJE SVĚTU

Skandinávské země se všechny k této levičácké zradě na vlastních národech připojily. Takže mladé blonďaté holky se odteď můžou klidně držet doma a čekat, až si je tam najdou drahoušci z Maroka, Alžíru, Afghánistánu a podobně. Vyjde to nastejno.

Obohacení Evropy nabere na obrátkách, pro cílové země muslimské invaze má pakt jeden zvláštní dáreček. Zcela zapovídá a kriminalizuje kritiku migrace, islámu, multikultury… Je to jako když si rodina demokraticky odhlasuje, že jsou hňupové a ještě si zakážou slovo hňup vůbec používat.

Ono to taky dost dobře může být jedno, zda někdo zrádný dokument podepsal nebo ne. Kdo podepsal a kdo třeba ještě couvne jsem psala tady.

Nejlepší hláška k paktu je opět z Německa, opět z nadaných úst Merkelové. Pakt má tento týden odhlasovat Valné shromáždění OSN v New Yorku. Celý rok se levičácká chátra a veřejnoprávní fake news chechtaly odmítačům paktu, vždyť co prý pořád tak prudíme, jde jen o takovou nezávaznousymbolickou hloupost. No a mezitím německá Pořád-ještě-kancléřka Merkelová nevzrušeně uvedla, že po přijetí paktu v OSN bude tento závazný pro všechny, ať ho státy samy schválily nebo se rozhodly cukat.

 

[wp_ad_camp_2]

 

DALŠÍ PERLA O MIGRACI Z NĚMECKA

Na jedné straně je nám podsouváno, že multikultura a integrace šlape v Germanistánu jako dobře promazaný stroj. Žádná vysoká kriminalita migráčků se nekoná, to je jen fobistická propaganda. Žádné mimořádné násilí ze strany ilegálních, legálních či migrantů druhé a více generace se taky rozhodně neděje. Terorismus, to je přece jen nenávistná propaganda Čecháčků a populistických politiku a krajních extrémistů. No vždyť to znáte.

Pak mi dost věcí neštimuje.

Němečtí liberálové se plácají po rameni, že kriminalita roku 2018 rapidně poklesla. Už ale nezmiňují,že jde o policii hlášenou kriminalitu, která není ani 20 % skutečně spáchaných trestných činů. Jestliže ubude kapesních krádeží nebo špatně zaparkovaných aut, ale zároveň vzroste počet znásilnění včetně hromadných, vražd atd, nikoho moc nezajímá, jsou to přece všechno jedna čísla.

Navíc do toho nejsou započteny zločiny spojené s terorismem.

Pak by ta čísla reálně vypadala dost jinak, že.

Pokud ženy, dívky, děti nejsou terčem mimořádné sexuální agresivity ze strany jistých skupin, pak mi nejde do hlavy, co tam tak blbnou.

Proč je tady tak žádané zboží spodní prádlo údajně mající zabránit znásilnění. Proč asi u veřejných bazénů přibyly cedulky „Žádné sexuální obtěžování žen a poslouchat musíte i plavčice“. Proč německé ženy asi tak spustily kampaň #120dB, kde na sociálních sítích upozorňují na neúnosné sexuální násilí z řad hostů madam Merkel.

Proč asi spustili webové stránky, které drahoušky migráčky nabádají, ať radši zkusí masturbaci. Proč zpřísňují zákony proti sexuálnímu násilí? A vůbec, proč je kriminalita migrantů tabuizována, jejich zločiny marginalizovány a směšně či vůbec trestány? Jak sestalo, že politická korektnost je důležitější než bezpečnost dětí, žen a starých lidí?

Co dodat? Skupinová znásilnění asi k Německu vždycky patřila, asi jako islám…

Další zajímavé téma je pochopitelně zaměstnanost. Některé statistiky uvádějí, že až 75 % azylantů úspěšných, odmítnutých či čekajících je na bez práce na podpoře, a to se bavíme jen o těch legálních, o kterých má stát jakžtakž přehled.

Pak si přečtete, že Německo zoufale hledá nové pracovníky, zejména na nižší pozice. Aktuálně nutně potřebuje obsadit 800 tisíc míst.

Já nevím, nejdou nějak propojit ty dva průsery – do práce se nehrnoucí skupinu na straně jedné a ztráty způsobené tím, že některé pobočky musí omezovat nebo uzavírat provozy, páč nejsou lidi? Nenapadá vás něco?

 

[wp_ad_camp_2]

 

POD JASNÝM SVĚTLEM EVROPSKÉ UNIE TMA, STRACH A KREV

Hlásné trouby EU typu bakalovin a naší drahé veřejnoprávní nás snaží ubezpečit, že terorismu v Evropě výrazně ubylo. Tak trošku zamlžená je pak informace, že na druhou stranu přibyly barbarské útoky nožem a auty a mačetami ze strany tichých, nenápadných a s dlouhodobými psychickými problémy, u nichž není jasný motiv, pokud to jen trochu lze není zveřejněna fotka ani jméno. Zřejmé je pouze to, že to nesouvisí s tím slovem na I.

Minulý týden se ta báječná propaganda rozdrolila na maličkaté kousíčky lží. Ve Štrasburku, mimo jiné sídle Evropského parlamentu, se zase jednou rozparádil opravdický a nefalšovaný muslimský terorista. Pochopitelně, jestli je někdo opravdu ušetřen vraždění z nenávisti od vyznavačů náboženství míru, jsou to právě evropské politické elity.

A tak 11. prosince 2018, 29letý kriminálník s velmi působivým rejstříkem Cherif Chekatt, který se sice narodil ve Francii, ale má alžírský původ (informaci, kterou jsem v českých médiích nenašla) okolo osmé večer vyrazil do ulic Štrasburku s cílem zabíjet a zabíjet hodně.

Celkem zavraždil pět lidí a další tucet zranil.

Dvě jména položená muslimským vrahem na oltář evropské politické korektnosti by neměla být zapomenuta.

35letý Polák Bartosz Pedro Orent-Niedzielski, který ve Štrasburgu žil, a jeho 29letý kamarád, Ital Antonio Megalizzi, si zašli s přáteli do klubu poslechnout koncert. Zrovna před vchodem pokuřovali, když si všimli, že se k nim blíží hajzlík se zbraní. Asi moc nepřemýšleli, když se na něj vrhli. Rvát se holýma rukama s hovadem se střelnou zbraní, s nožem, a ještě hulákajícím Alláhu Akbar, není nikdy dobrý nápad.

Za tento hrdinský čin oba zaplatili životem, ale zároveň zabránili mnohem horšímu krveprolití, než kolik obětí si štrasburský vrah nakonec připsal. Vraha zdrželi, a tak ostatní, včetně členů kapely, stačili vběhnout do klubu a zamknout dveře. Jinak mohl dostat Macron pod stromeček masakr srovnatelný s teroristickým útokem v Bataclanu v listopadu 2018, kde zůstalo ležet 130 mrtvých.

Muslimští vrazi je tenkrát stříleli jako kachny. Mluví se i o mučení, o kastracích, znásilněních…To už ale nikdo nezjistí, protože se nechce, aby lidé znaly tyhle pravdy.

No a tak zatímco běžní řadoví občané EU položili život, aby stovky jiných mohly žít, elity tweetovaly z budovy parlamentu EU, že jsou v bezpečí, celá budova pancéřově uzavřená.

To jsem si oddechla.

 

[wp_ad_camp_2]

Autor: 

jitka-prikrylova8629960_0

 

 

 

 

Zdroj (1)

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.