Sydney Wrightová, narozena jako žena, se rozhodla podělit o svou děsivou zkušenost s procesem změny pohlaví.

Sydney Wrightová se rozhodla promluvit o své děsivé zkušenosti – vlevo se nechází její fotografie ze střední, vpravo je Sydney o dva roky později, kdy již zahájila léčbu změny pohlaví:

Od Jaye Greenberga / Sydney Wrightové:

Biologická žena se vyslovuje proti „podvodným“ lékařům poté, co byla chybně diagnostikována jako transgender a byla jí poskytnuta léčba změny pohlaví, která jí navždy změnila život. Sydney Wrightová přiznává, že ještě jako teenagerka se cítila být zmatená svojí sexualitou. Odborníci z řad lékařů ji tehdy přesvědčili, že je transsexuální, a kvůli tomu podstoupila dva roky léčby změny pohlaví. Nyní se Sydney konečně podařilo vrátit se ke své biologické genderové identitě, ale nějak se jí nedaří vstřebat to, co se jí v posledních dvou letech dělo. Nedokáže se smířit s onou ,,pomocí”, která jí byla lékaři poskytnuta.

Ještě před dvěma lety byla Sydney zdravá krásná 17-ti letá dívka studující na maturitu. Netrvalo však dlouho a věci nabraly zcela jiný spád. Život Sydney se dle jejích slov „obrátil v noční můru, kde v hlavní roli figurovala ona, coby transgender muž s nadváhou a začínajícím diabetem”. Tato noční můra se stala realitou poté, co vyhledala odbornou radu lékařů, jelikož si nebyla jistá svojí sexualitou. Sydney říká, že nechce svádět vinu pouze na lékaře, protože to prý „měla tušit“. Dodává však, že „jestli jí s něčím lékaři pomohli, tak jedině hodně si ublížit, zatímco oni na ní vydělali spoustu peněz.”

Pokračování článku: Ex-Transgender: Lékaři mě přesvědčili, abych si změnila pohlaví, teď toho lituji. Zklamali mě na každém kroku

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.