Minulý týden jsem měla zajímavou schůzku s člověkem, který mi sdělil velmi zajímavé informace o již bývalém exekutorovi JUDr. Tomáši Vránovi, o jeho exekutorském úřadě v Přerově a o exekutorech obecně.

Předal mi i jisté dokumenty, které nasvědčují, že na Exekutorském úřadě v Přerově se po dlouhou dobu dějí „zvláštní praktiky.“

Tento doklad (bill of exchange), ať si můžeme myslet o něm cokoliv, je dle Okresního státního zastupitelství v Přerově (ze dne 6.6.2016) a Krajského státního zastupitelství v Ostravě „řádným“ dokladem, a při jeho „výrobě“ či „vystavení“ nebyl porušen žádný zákon platný v ČR a nebyl tudíž v souvisloti s tímto dokladem spáchán žádný trestný čin, přestupek či přečin, a to i přes skutečnost, že jistý kapitán krimální policie z Krajského ředitelství PČR ve Zlíně, tomu, kdo podal na výstavce (JUDr. Tomáš Vrána) trestní oznámení, sdělil, že se jedná o trestný čin podpory terorismu a že danou věc vyšetřuje ÚOOZ, a že si to ještě rozmyslí, zda těch 13 až 20 let nepodmíněně „přidělí“ výstavci, tedy JUDr. Vránovi, nebo oznamovateli trestného činu (v říjnu r. 2015).

JUDr. Tomáš Vrána i přes tuto skutečnost tvrdí, že daný doklad je falsum, a že jeho slova potvrzuje i Okresní soud v Uherském Hradišti ve svém rozsudku, kde tvrdí, že vyjádření Okresního státního zastupitelství v Přerově či Okresního státního zastupitelství v Uherském Hradišti, ohledně padělání či pozměnění úředních listin nebo naopak potvrzení pravosti takových listin, je nicotné!

To jen dokresluje podezření, že JUDr. Vrána pochybným způsobem kamsi vyvedl několik miliónů korun.

Mně vyvstává několik otázek. Kdo koho v této kauze chtěl / chce podržet? Jsou exekutorské úřady „pračkou“ na peníze? Otázek je mnohem více …..

 

tereza

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.