Publikoval Robert David Steele (americký aktivista a bývalý spolupracovník CIA)

dne 9.2.2020 na Public Intelligence Blog

Prezident Trump má pravdu, je to nový HOAX, chcete-li útok pod falešnou vlajkou.

Čína je zpět; falešná pandemie skončila. Dvanáct různých generálních manažerů v Číně potvrdilo, že všichni dělníci se vrátili po prodloužené přestávce po čínském Novém roce a továrny obnovují výrobu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Většina strašidelných zpráv, včetně hrubě zveličených účtů o blokování čínských měst, hromadných karanténách, o krematoriích pracujících ve dne v noci (oblíbená sionistická) a křičících žen, které jsou zavírány do klecí, zatímco „čínští zpravodajští důstojníci“ „pouští“ „tajemství“ v dokonalé oxfordské angličtině – a všechno to jsou především excelentní lži. To zmátlo CIA, která se ukázala jako neschopná, protože neměla solidní utajenou přítomnost v Číně a nikdy se neobtěžovala vyvinout zjevnou HUMINT přítomnost v celé Číně, která by mohla být legálně oslovena na dálku.

Všechny případy mimo Čínu, méně v Londýně, jsou v korelaci s implementacemi 5G sítí.

Velké výletní lodě jsou většinou plovoucí nemodulované aktivátory nemocí ze satelitního záření, a jsou spojovány s prudkým nárůstem diabetes a rakoviny, a jak doufám, uvidíme brzy masivní soudní žalobu proti satelitním operátorům, poskytovatelům internetových služeb a výletním lodím.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Alert Reader důrazně připomíná, že to byla s největší pravděpodobností válečná genocidní hra Billa Gatese ve spojení s jistými vlivy z Izraele, Francie a Německa, stejně jako z USA a Velké Británie, aby si vynutili zákonnou plošnou aplikaci své univerzální vakcíny s vestavěným digitálním ID. Negativní dopad na Čínu a Trumpa, jakož i obchodování zasvěcených osob, byly další výhody, ale hlavním cílem bylo „ospravedlnit“ globální povinnou vakcínu.

Jak mohu říci, událost pod falešnou vlajkou na Novém Zélandu naučila Deep State, že musí být agresivní nejen při škrcení alternativních médií, ale při výrobě žluté hluboce prolhané (Deep Fake) žurnalistiky na úrovni 21. století s digitálními triky, s Deep Fake multi-médii a čínskými krizovými herci (většina není z Číny, ale na Tchaj-wanu může být pro toto zřízeno studio).

Pro tadesco přeložil Pedro

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.