;
….no a máme to tady. Začínají velice turbulentní doby, kdy se ukáže v mnohém pravda. Bude krutá, bude bolet, pro mnohé osvobozující, ale pozor, pro mnohé spadne cely matrix…..

Během strhujícího proslovu sklidil povzbuzování a aplaus. Vůdce UKIP Nigel Farage přednesl dnes před Evropským parlamentem ve Strasbourgu strhující řeč, během níž řeckému ministerskému předsedovi Alexisi Tsiprasovi přímo řekl, ať vyvede Řecký lid z Eurozóny a vezme si pro svou zemi zpět demokracii.
Farage Tsiprasovi řekl, že jeho země v první řadě do eura neměla nikdy vstupovat, ale byla k tomu nucena velkými bankami jako Goldman Sachs a německými výrobci zbraní.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

„Když začal ten výkup z dluhů, tak nevykupovali Řecký lid, nýbrž šlo o vykoupení francouzských, německých a italských bank z dluhů – takže tím vám vůbec nepomohli,“ řekl za hlasitého potlesku Farage.
„Projevil jste velkou odvahu, když jste svolal referendum, když se o to samé pokusil jeden z vašich předchůdců, tak ho šikanující ranaři z Bruselu vyměnili,“ řekl vůdce UKIP, když k němu Tsipras vzhlédl.
„Docházelo k hrozbám a šikanování, ale Řekové stáli i tak pevně… oni vám tihle lidé ale nemohou povolit nic víc – nemohou si to dovolit – kdyby vám dali více, museli by více dát i dalším členům eurozóny – takže nadešel váš okamžik, a upřímně, když budete mít tu kuráž, abyste vyvedl Řecký lid z Eurozóny s hlavou hrdě vztyčenou, dostanete zpět svou demokracii, dostanete zpět kontrolu nad svou zemí, dejte svému lidu to vůdcovství a tu naději, po které prahnou,“dodal Farage.
Reakce na Faragovu řeč – uvážíme-li, že normálně je zvyklý, že ho okřikují pro-bruselští europoslanci – byla dost strhující, jelikož sál opět zaplavil aplaus.
„Ano, prvních pár měsíců to bude krušné, ale s devalvovanou měnou a s přáteli Řecka po celém světě se zotavíte,“ uzavřel to za hlasitého povzbuzování Farage.
Tsipras vypadal, že je dost v rozpacích, a zjevně se pokoušel udržet vážnou tvář.
Řecký ministerský předseda pořád ještě plánuje před úterním konečným termínem s věřiteli uzavřít dohodu. Vrší se spekulace, že bankám, bude-li to přetahování pokračovat, by mohla dojít hotovost, načež přijdou bouře a občanské nepokoje.
Farage měl rovněž poznámky o širších důsledcích řeckého referenda pro celou EU.
„Evropský projekt už opravdu začíná zmírat,“ řekl Farage s dodatkem, že lid Evropy už evropský federalismus zas a znova zamítl, a to pokaždé, když byl tázán.
Vůdce UKIP řekl, že pokusy přimět Evropany k projevům oddanosti k hymně a vlajce EU, se ukázaly jako neplodné, s tvrzením, že agenda, o kterou v posledku jde, tj. politická unie, už vlastně selhala.
„Země Evropy jsou různé – když to zkoušíte a nutíte do spolku různé lidi nebo různé ekonomiky, aniž byste se před tím snažili o svolení těchto lidí, tak to nejspíš fungovat nebude, a tak ten plán selhal,“ řekl Farage s dodatkem, že celé Středomoří „se teď nachází ve špatné měně.“
„Kontinent je teď rozpolcený od severu k jihu a je na něm nová Berlínská zeď a ta se nazývá euro,“ tvrdil vůdce UKIP.
Paul Joseph Watson
Prison Planet.com
July 8, 2015
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.