Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Mark Milley odvezen do GITMO
  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

 • JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny
  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

 • Okno do nového světa – osudové křižovatky
  Okno do nového světa – osudové křižovatky

  Okno do nového světa – osudové křižovatky

 • Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu
  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

Související zprávy

Farage otřásl Euro-parlamentem, řekl Tsiprasovi: ‚Odejděte z Eura, vezměte si zpět svou demokracii‘…..

….no a máme to tady. Začínají velice turbulentní doby, kdy se ukáže v mnohém pravda. Bude krutá, bude bolet, pro mnohé osvobozující, ale pozor, pro mnohé spadne cely matrix…..

Během strhujícího proslovu sklidil povzbuzování a aplaus. Vůdce UKIP Nigel Farage přednesl dnes před Evropským parlamentem ve Strasbourgu strhující řeč, během níž řeckému ministerskému předsedovi Alexisi Tsiprasovi přímo řekl, ať vyvede Řecký lid z Eurozóny a vezme si pro svou zemi zpět demokracii.
Farage Tsiprasovi řekl, že jeho země v první řadě do eura neměla nikdy vstupovat, ale byla k tomu nucena velkými bankami jako Goldman Sachs a německými výrobci zbraní.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

„Když začal ten výkup z dluhů, tak nevykupovali Řecký lid, nýbrž šlo o vykoupení francouzských, německých a italských bank z dluhů – takže tím vám vůbec nepomohli,“ řekl za hlasitého potlesku Farage.
„Projevil jste velkou odvahu, když jste svolal referendum, když se o to samé pokusil jeden z vašich předchůdců, tak ho šikanující ranaři z Bruselu vyměnili,“ řekl vůdce UKIP, když k němu Tsipras vzhlédl.
„Docházelo k hrozbám a šikanování, ale Řekové stáli i tak pevně… oni vám tihle lidé ale nemohou povolit nic víc – nemohou si to dovolit – kdyby vám dali více, museli by více dát i dalším členům eurozóny – takže nadešel váš okamžik, a upřímně, když budete mít tu kuráž, abyste vyvedl Řecký lid z Eurozóny s hlavou hrdě vztyčenou, dostanete zpět svou demokracii, dostanete zpět kontrolu nad svou zemí, dejte svému lidu to vůdcovství a tu naději, po které prahnou,“dodal Farage.
Reakce na Faragovu řeč – uvážíme-li, že normálně je zvyklý, že ho okřikují pro-bruselští europoslanci – byla dost strhující, jelikož sál opět zaplavil aplaus.
„Ano, prvních pár měsíců to bude krušné, ale s devalvovanou měnou a s přáteli Řecka po celém světě se zotavíte,“ uzavřel to za hlasitého povzbuzování Farage.
Tsipras vypadal, že je dost v rozpacích, a zjevně se pokoušel udržet vážnou tvář.
Řecký ministerský předseda pořád ještě plánuje před úterním konečným termínem s věřiteli uzavřít dohodu. Vrší se spekulace, že bankám, bude-li to přetahování pokračovat, by mohla dojít hotovost, načež přijdou bouře a občanské nepokoje.
Farage měl rovněž poznámky o širších důsledcích řeckého referenda pro celou EU.
„Evropský projekt už opravdu začíná zmírat,“ řekl Farage s dodatkem, že lid Evropy už evropský federalismus zas a znova zamítl, a to pokaždé, když byl tázán.
Vůdce UKIP řekl, že pokusy přimět Evropany k projevům oddanosti k hymně a vlajce EU, se ukázaly jako neplodné, s tvrzením, že agenda, o kterou v posledku jde, tj. politická unie, už vlastně selhala.
„Země Evropy jsou různé – když to zkoušíte a nutíte do spolku různé lidi nebo různé ekonomiky, aniž byste se před tím snažili o svolení těchto lidí, tak to nejspíš fungovat nebude, a tak ten plán selhal,“ řekl Farage s dodatkem, že celé Středomoří „se teď nachází ve špatné měně.“
„Kontinent je teď rozpolcený od severu k jihu a je na něm nová Berlínská zeď a ta se nazývá euro,“ tvrdil vůdce UKIP.
Paul Joseph Watson
Prison Planet.com
July 8, 2015
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál