Michal Semín se nebál odhalit pravdu o americkém kongresu, který je kontrolován a ovládán sionisty více ve prospěch Izraele než ve prospěch USA! Rada ČTK je mocným nástrojem sionistů na 3. prioritě, tam nepustí nikoho, kdo jde proti Domu Sion! Ve sněmovně se tak ukázalo, že celou dolní komoru kontrolují sionisté, nikoliv české zájmy!

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

V procesech řízení víme, že kdykoliv se někdo dotkne židů s malým “ž”, tedy chazarských příslušníků světového judaismu, též zvaného světového sionismu, začne obrovský řev a pláč o tom, jak židé trpěli a čelili holokaustu za II. sv. války. Nezáleží přitom na tom, že válka skončila už v roce 1945, obraz holokaustu je neustále vytahován při každé příležitosti, když kdokoliv z gójů upozorní na to, že židé kontrolují procesy na tolika místech a tolika úrovních národních i nadnárodních systémů, že to není normální, je to divné, je to podezřelé, je to nežádoucí a ve skutečnosti všechny tyto procesy vyhovují především Izraeli, nikoliv jednotlivým státům a národům. Kandidát SPD se dnes ve sněmovně stal obětí jednoho z těchto procesů. Ale nejprve si musíme objasnit souvislosti.

Michal Semín, kandidát SPD do Rady ČTK.

Pamatujete si na Naďu Savčenko? Věřím, že si pamatujete moc dobře, ale pokud jste zapomněli, rychle si osvěžíme paměť. Naďa Savčenko v době ukrajinské krize po Majdanu pracovala v ukrajinské armádě jako letová návodčí a z celého srdce nenáviděla Rusy. V červnu 2014 bojovala v ukrajinském batalionu Ajdar na východní Ukrajině a naváděla leteckou palbu ukrajinského letectva na pozice povstalců.

Během operace však byla zajata a převezena do Ruska, kde byla postavena před soud a souzena za zabití 2 ruských novinářů a ilegální přechod ruských hranic. Jenže 25. května 2016 byla propuštěna a vyměněna na Ukrajinu za dva ruské důstojníky GRU zadržené na Ukrajině. Ihned po návratu na Ukrajinu dostala nejvyšší ukrajinské vyznamenání Hrdina Ukrajiny, který je udělován válečným veteránům. Naďa Savčenko měla nakročeno stát se prezidentkou Ukrajiny a měla být miláčkem západních médií. Jenže, něco se stalo.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Nejprve hrdinka Ukrajiny, ale jakmile začala ukazovat na “židovské jařmo na Ukrajině”, stala se nežádoucí

Naďa Savčenko po svém návratu na Ukrajinu totiž začala “divně” mluvit. Koncem roku 2016 totiž začala pro ukrajinská média poskytovat rozhovory, ve kterých kritizovala poměry na Ukrajině způsobem, že v Kyjevě i v Bruselu vstávaly vlasy na hlavě všem činitelům. Mluvila totiž o tom, že přestože na Ukrajině žije jenom malý zlomek židů v porovnání s ostatními etniky na Ukrajině, tak ve skutečnosti židé ovládají na Ukrajině de facto všechny řídící, kontrolní a vedoucí pozice, a to pouze ve svůj prospěch, to za prvé, a ve prospěch Izraele. Nikoho jiného, ničeho jiného.

Naďa Savčenko

Obrovský skandál potom vyvrcholil 25. března 2017, když na ukrajinské televizi své předchozí výroky pro tištěná ukrajinská média zopakovala a vysvětlila televizním divákům. Na Ukrajině se od té doby říká, že v Bruselu po odvysílání spadly hodiny ze zdi, což je ukrajinské přirovnání pro šok, jaký to vyvolalo. Naďa Savčenko totiž natvrdo odhalila Ukrajincům, že jejich zemi řídí a spravují podle jejích slov “židáci” a celý národ snáší jejich židovské jařmo. Video s českými titulky najdete zde.

Naďa Savčenko se okamžitě dostala po odvysílání pořadu na černou listinu, evropské vlády zrušily svá pozvání pro Savčenkovou k návštěvě svých zemí, mezinárodní tiskové agentury s ní přestaly dělat rozhovory a v Kyjevě byl zahájen proces likvidace Nadi Savčenkové. Přesně po roce v březnu 2018 zaútočila na kyjevskou vládu, že je plná kriminálníků, kteří stříleli do lidí na Majdanu, a že celý Majdan byl řízený “židáky” ze zahraničí. Ministra vnitřní bezpečnosti dokonce obvinila, že organizoval snipery na Majdanu. Video s českými titulky najdete pro změnu zde.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Hrdinka zbavena funkce v Radě Evropy, obviněna z vlastizrady, uvězněna na Ukrajině a odstavena od vlivu… kvůli slovům o židovském jařmu

V té chvíli už byla Naďa Savčenko ve válce s ukrajinskou juntou do takové míry, že byla zbavena křesla delegátky v Parlamentním shromáždění Rady Evropy za Ukrajinu. Byla následně obviněna z vlastizrady kvůli tomu, že prý na Ukrajině plánovala státní převrat. Naďa Savčenko byla úplně odstraněna z veřejného života na Ukrajině a na Wikipedii se objevila na konce popisu její historie hrozivá věta [1], že od propuštění z Ruska prý trpí nespavostí a nočními můrami. Věta se na Wikipedii ale objevila až v roce 2018 poté, co otevřeně vešla do střetu s kyjevskou juntou. Do té doby asi nočními můrami netrpěla.

Naďa Savčenko při projevu v ukrajinském parlamentu.

Naďa Savčenko se pokusila v roce 2019 kandidovat na prezidentku, ale nebylo jí umožněno se registrovat, protože v té době byla ve vězení a úřady neuznaly podání její žádosti z vězení. Později na základě protestu byla její registrace umožněna, ale protože nebyla schopna složit volební depozit ve výší 2.5 milionu hřiven, nebyla její kandidatura povolena. V chystaných parlamentních volbách na Ukrajině tento měsíc v červenci kandiduje spolu s dalšími 6 členy jejího politického hnutí RUNA.

Západní média lhala o Nadě Savčenko od začátku až do konce, všechno o ní byla lež, v Rusku se dozvěděla celou pravdu o historii Ukrajiny a byl to pro ni šok

Toto hnutí je složeno z Ukrajinců, kteří nemají napojení na židovské obce, ani nadnárodní židovský sionistický kaganát. Její šance jsou proto nevalné. Příběh Nadi Savčenko je podivný v tom, že v ruském vězení ztloustla, což zcela vyvrací informace západních médií, že prý v ruském vězení držela hladovku. Těch nesrovnalostí je tolik, že je ani nelze spočítat. Všechno, co nám o Savčenkové celou dobu sdělovala západní média, byla židovská lež “kalech”. A proč je to možné? Protože židé kontrolují veškerý informační prostor na 3. prioritě řízení a nesmíte věřit ničemu, co píší nebo vysílají mainstreamová média, protože všechna jsou kontrolována nadnárodními a jmenovitě sionistickými procesy řízení. Dokonce ani předpověď počasí jim nevěřte.

Naďa Savčenko s ukrajinskou vlajkou v parlamentu v Kyjevě.

Ukrajinská hrdinka došla v Rusku prozření a zasvěcení do procesů řízení zrychlenou cestou, bylo jí odhaleno mnoho informací o pozadí Majdanu. Fakta s ní otřásla takovým způsobem, že ona sama se s tím nedokázala vyrovnat, protože je od přírody velice impulzivní. Konfrontace s novými informacemi o pozadí Majdanu jí doslova změnila celý život. Najednou pochopila, že po Majdanu nepřišla svoboda, pravda a láska, ale pouze a jenom židovské jařmo nad Ukrajinou. Proběhl tak úplně stejný proces jako v Československu v roce 1989.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Českou republiku neřídí od roku 1990 občané a jejich poslanci, ale vybrané rodiny s židovským původem a zednářskými zasvěceními

Pokud se podíváme, kdo drží moc v ČR ve všech 3 oddělených sférách moci, ve sféře exekutivní, justiční a legislativní, všude najednou zjistíte, že veškerou moc po roce 1989 drží osoby s židovským původem. Hrozivé zjištění Miroslava Dolejšího z jeho zakázané knihy “Analýza 17. listopadu” je odhalením skutečného obrazu, kdo drží moc v zemi. A proč takto dlouhé vysvětlování? Protože je potřeba, abyste chápali souvislosti systému “Jak nahoře, tak i dole” v tomto světě, ve kterém žijeme. A k čemu došlo tedy ve sněmovně?

Miroslav Dolejší

Celé je to naprosto absurdní a přitom tak průhledné, až je to směšné. Hnutí SPD má ve svých řadách správné lidi, kteří se nebojí. Jsou tam i jiní lidé, ale o těch už jsme také psali. A jedním z těch správných lidí, který se nebojí říkat pravdu, je Michal Semín. Ten se stal oficiálním kandidátem SPD do Rady ČTK. Tato mediální agentura patří mezi hlavní zdroje informací v ČR, který na 3. prioritě formuje a ovlivňuje veřejné mínění. Zdálo by se, že taková rada je pouze formální institucí, ve které se čas od času zasedá a zhodnocuje činnost ČTK. Jenže, to jste na omylu. Jakmile SPD oznámila, že kandidátem jejich hnutí je Michal Semín, začaly se dít takové manévry a takové věci, ze kterých se doslova tajil dech.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

ČSSD začala vyhrožovat, že kvůli Michalu Semínovi odejde z vlády! Hamáčkova partaj se už bez Aspen Institutu ani nepohne

ČSSD naprosto překvapivě šokovala Andreje Babiše, když z Lidového domu se ozval řev a dokonce výhrůžka, že pokud Michal Semín bude s pomocí hlasů Hnutí ANO prohlasován do Rady ČTK, tak ČSSD odchází z vlády [2]. Představte si to, co to vlastně znamená. ČSSD je ochotna zahodit svoji vládní účast a potopit koalici ve vládě kvůli nějakému Michalu Semínovi? Kdo to je, proboha? Michal Semín je křesťan, je místopředsedou Akce D.O.S.T. a podporuje tradiční rodinu. Občan netuší, čím se Michal Semín provinil, že je to takový zlořád a neřád, kvůli kterému spravedliví hoši z ČSSD chtějí potopit vládu?

Michal Semín

No, dámy a pánové, odpověď na tuto otázku jste mohli obdržet dnes v poslanecké sněmovně, proč je pan Michal Semín prý takové zlo. On si totiž pustil ústa na špacír a řekl… pravdu. Schválně si ocitujeme, co napsal Babišův iDnes [3] k této věci:

Místopředseda Sněmovny za Piráty Vojtěch Pikal před přečetl stanovisko Federace židovských obcí, která se postavila proti zvolení Semína. „Antijudaismus byl po staletí původcem perzekuce Židů a stal se i významnou součástí antisemitismu předválečného, a to i – tak i v období šoa. ČTK má přinášet spolehlivá a ověřená fakta a dohled nad její činností by neměl být svěřován lidem s fundamentalistickým a konfrontačním viděním světa,“ přečetl Pikal ze stanoviska Federace židovských obcí.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

A další citace z iDnesu:

Šéf klubu ODS Zbyněk Stanjura poslance seznámil se staršími vyjádřeními Semína, že „etnické složení amerických neokonzervativců“ nahrává Izraeli. „Ostatně jedním z motivů zahraniční politiky amerických neokonzervativců také vzhledem k jejich většinovému etnickému složení není primárně prospěch Spojených států, ale Izraele,“ řekl Stanjura.

Z těchto citací doufám vidíte a chápete, kdo schvaluje a blokuje kandidáty politických stran ve sněmovně. Jakmile se židovská obec postaví proti kandidátovi, stává se okamžitě odepsaným, protože žádná z politických stran v ČR si nedovolí jít proti Federaci židovských obcí. Podle informací naší redakce se proti jmenování Michala Semína do rady ČTK postavilo dokonce i velvyslanectví Izraele v Praze, které lobovalo v okruhu vedení Hnutí ANO, aby v žádném případe poslanci nehlasovali pro Michala Semína, který je prý antisemitou a nepřítelem Izraele. Problém je v tom, že Michal Semín prostě řekl pravdu na plná ústa.

Kdokoliv se otře o Izrael v pražském Knessetu, je proklet, zavržen a do konce života onálepkován jako antisemita

Americká zahraniční politika, kterou místo prezidenta Donalda Trumpa řídí americký Kongres, je politikou pro-izraelskou, protože mnohá rozhodnutí amerického kongresu škodí americkým národním zájmům. A to se týká především Íránu, kde dobré vztahy s Íránem by pomohly americké ekonomice, snížení cen paliv a ke zvýšení vlivu amerických firem v Íránu, které by mohly budovat daleko lepší obraz USA v očích obyčejných Íránců, než jsou sankce, rakety, agrese a neustálé válečné hrozby Íránu ze strany Izraele, tedy pardon, ze strany USA.

ČSSD chtěla položit vládu kvůli Michalu Semínovi. Jan Hamáček jako šéf ČSSD hraje cizí hru.

Chápete už, dámy a pánové, proč ČSSD byla ochotna položit vládu kvůli nějakému Michalu Semínovi, který kandidoval do nějaké rady? Bylo to kvůli tomu, že Rada ČT je nervovým centrem sionistického řízení na 3. prioritě, tedy na mediální prioritě. Sionisté nemohou připustit, aby tiskový orgán č. 1 v Praze nad Mah’ralem kontroloval vlastenec českého národa, který prozřel a dovolil si zjevit a hlásat pravdu o sionistickém jařmu nad americkým kongresem. Pokud by byl zvolen do Rady ČT, mohl by vynášet informace a podávat svědectví o tom, jak to tam chodí, jak se vyrábí mediální zpravodajská jako-realita. Viděl by totiž přímo do sionistického kotlíku přípravy mediálních narativů ve prospěch globalizace, tedy vrcholného sionistického procesu nadnárodního řízení.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Veškerou moc v České republice po roce 1989 drží pracující lid židé, a tím je to dané!

Michal Semín vůbec netuší, do čeho se namočil a čeho se dotkl. Aniž by to tušil, sáhl světovým sionistům na jejich svatý grál kontroly médií nad gójským národem v Pražském Jeruzalémě. Proto následovala ta bizarní, nepochopitelná a prudká alergická reakce od ČSSD, protože přišel řev přímo od Aspen Institute Central Europe, který je sice americkým neziskovým nástrojem, ale především je to nástroj sionistů, který chrání odkaz takových postav a poslušných šábesgójů, jako byl Václav Havel. A stejná situace se týká i Antonína Staňka, ministra kultury za ČSSD.

Nadační projekty Zdeňka Bakaly v ČR. A tím je to dáno…

Rovněž i kvůli němu a jeho neodvolání ze strany prezidenta chce ČSSD odcházet z vlády. Pokud někdo kope proti židům v politice, proti jejich zájmům, anebo proti jejich nasazeným a dosazeným kádrům, potom přicházejí alergické reakce, řev a výhrůžky položením vlády. Takové jsou procesy. Kdokoliv sáhne sionistům na jakoukoliv z priorit řízení, okamžitě přichází řev, křičení o holokaustu (Šoa) a srdceryvné projevy pro-židovských šábesgójů z politických stran o tom, jak ten a ten politik ubližuje a křivdí Izraeli. Takhle oni ovládají náš stát. A takto jsme jim to dovolili. Výsledek je po 30 letech zdrcující. Naši vlastní poslanci hlasují v zájmu a na ochranu nelegálního státu Izrael, namísto v zájmu pro vlastní občany.

VK- Šéfredaktor AE News

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.