…..Bundeskriminalamt (BKA) se sídlem ve Wiesbadenu přiřadil na listinu osob patřících k arabským klanům více než 200000 osob. Zmíněné osoby se živí organizovaným zločinem a kriminalitou a nejsou schopni integrace a ani nemají zájem o integraci!!!!! !!!!! !!!!!

09:54

ZLATÍ MUŽI MADAMME MERKELOVÉ, KTEŘÍ PŘISPÍVAJÍ K OBOHACENÍ NĚMECKÉHO NÁRODA A CELÉ EU.

Vzhledm k tomu, že je pozvala do Německa se slovy MY TO ZVLÁDNEME, tak se také MADAMME MERKELOVÁ podílí na zločinu proti lidem v Německu a celé EU a měla by být okamžitě poslána za mříže. Tak jako všechny neziskové organizace, které tohle ještě podporují. Nemějte obavu její čas také nadešel a brzy se mnohé uskuteční. Lidé jejího laksního jednání, zvráceného jednání a nesmyslných výroků mají „až pokrk“.

Arabské gangy veškeré příjmy získávají z kriminality jako je obchodování s kradenými auty, loupeže, podvody a okrádání lidí, drogy, obchod s bílým masem, prostituce, objednání vražd a zabíjení. Toť veliké obohacení MADAMME MERKELOVÉ. Můžeme se jí poděkovat…..

Další velice nebezpečný směr jsou podvody s vydáváním falešných řidických průkazů (ZDE).

Dostanou ho lidé, kteří nejsopu schopni udělat zkoušky ať kvůli řeči či jiným očividným problémům. Zaplatí za něj jenom 5000 EURO  a hurá na cestu a do ulic.

tm: z vlastní zkušenosti jsem se setkal v poslední době na silnicích v Německu a Rakousku s těmito odborníky, kterí mně na stopce nedali přednost a také jinde. Naštěstí v protisměru nikdo nejel. A to hned třikrát.  Hlavě na dálnici nedbají jakýchkoliv zákonů v dopravě. Mnohdy si vynucují pravdu a jezdí jako….. Klidně Vás vytlačí do příkopu. Proto varuji všechny, kteří se chystají do Německa nebo jiných zemí, kde je jich již velká hojnost, jezděte prosím opatrně a dávejte pozor. Raději jezděte pomalu a s rozmyslem a pamatujte na to že, i když máte pravu, oni si ji vynutí jinak…..

Mrtvému už pravda nepomůže!!!!!

Další trik je použit při skutečné zkoušce, kdy zkoušený má v uchu přes mobil sluchátko a je mu napovídáno, jaká odpověď je ta pravé. Prý to ale není žádný trestní čin nebo podvod, ví se o tom a nikdo tomu nezabraňuje a řidičák je mu tak vydán. Ano, toleruje se to díky MADAMME MERKELOVÉ. Většinou obohacující lidé neznají žádnou dopravní značku…..

Je absolutně jedno, jestli jste němec či jakékoliv národnosti, zde si můžete objednat bez zkoušky řidičák, nebo pasy, občanky a jiné dokumenty a dokonce jsou prý registrované. Dodají Vám je dle přání až domů a to do 6 dnů…..

Jenom v Německu je více než 150.000 ODBORNÝCH ŘIDIČŮ  a jejich tendence je prudce stoupající.

Adresa: https://erhaltendokonline.com/kontakt/?gclid=EAIaIQobChMIlonJwOHO3QIVzjngCh03pQgBEAEYASAAEgK0WPD_BwE

Jak sami můžete pozorovat, žijeme ve světě podvodu, zvrhlosti, nenávisti a zločinu, převracení pravdy a nenávisti k druhým. To jsem se ale zmínil jenom o malinkém procentu probíhajícího dění.

Tímto Vás vítám ve společnosti novodobého MATRIXU, který už velice brzy v této podobě končí. Nevěříte? Brzy se přesvědčíte…..

V dalším článku zveřejním skladbu, která byla nazpívaná pro dnešní období. Vypovídá o všem naprosto přesně…..

Za použití podkladů z německých novin smyslově napsal tm

ČAS PRO VOJENSKÝ ČI POLICEJNÍ PŘEVRAT NADEŠEL

 

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.