Pokud se podíváte na hlavní titulky médií v USA, zřejmě budete přesvědčeni, že 5G je úžasná bezdrátová technologie příští generace, která všechno zrychlí, usnadní a udělá svět ještě neuvěřitelnější a úžasnější.

To vše je ale lež, protože 5G je ve skutečnosti maskovaná moderní vojenská útočná zbraň, která se zavádí jako konečné řešení proti svobodnému lidstvu.

V oči otevírajícím filmu 5G apokalypsa: Zánik od Sachu Stonea se ošklivá pravda o 5G odhaluje v plných, děsivých detailech.

Technologie 5G nejenže ovlivní všechny aspekty lidského života a zbaví nás veškerého soukromí, ale stane se i technologií nejvíce ničící zdraví, jaká kdy byla vytvořena.

Navzdory tvrzení těch, kteří příliš usilují o téměř úplné zavedení 5G, je tato zločinecká technologie něco zcela jiného, jen ne bezpečná.

Existuje vlastně v protikladu k samotnému životu. Frekvence, které vysílá, poškozují biologickou funkci až na buněčnou úroveň.

„Je důležité pochopit, co dělá 5G technologie, a co říkají, že to dělá“varuje jeden z vypravěčů ve filmu.

V dokumentárním filmu IEEE Beamforming se dozvídáme, že tato technologie, testovaná již v 2. světové válce, uvařila oči lidí doslova jako vejce.

Další podobné příběhy naleznete na stránce 5Galert.news.

Experti varují, že 5G technologie se bude používat v boji s mikrovlnným zářením

Pro některé lidi by mohlo být jednodušší přesvědčit sebe sama, že 5G, navzdory jeho „vedlejším účinkům“, je stále v náš prospěch.

Jak však odhaluje tento film, 5G představuje ten nejhorší druh mikrovlnného záření, které lidstvo zná, a je naprosto použitelné jako zbraň proti lidstvu za účelem prosazení a udržení globalismu.

„A vy všichni musíte pochopit, že se jedná o vojenské zbraně,“ uvádí film. „Jsou to útočné frekvence. Pokud byste si z toho nezapamatovali nic jiného, toto je jediné, co potřebujete vědět. Je to boj s mikrovlnným zářením, je to zbraň.“

Toto záření dokáže nejen spálit živé lidské tkáně při vysoké dávce, ale také dokáže měnit mozkové vlny při nižších dávkách. Může se tak využívat ke kontrole vědomí a mysli obyvatelstva.

Z lidí se tak mohou stát naprogramovaní zombiové.

Zlověstné varování od 5G lobbisty

Pokud ještě nejste přesvědčeni, zamyslete se nad slovy někdejšího předsedy Federální komunikační komise (FCC) a lobbisty telekomunikačního průmyslu, Toma Wheelera, který během svého projevu v Národním tiskovém klubu pronesl úmyslně zlověstná slova o plném rozsahu 5G ve světě.

„Bezdrátová technologie první generace, 1G, byla hlasem,“ uvedl. „Druhá generace, 2G, umožňovala mluvit a posílat textové zprávy. Třetí generace, 3G, je internet v omezeném rozsahu.

A dnešní technologie, 4G, dokončila tento digitální přenos. Ale pokud vám někdo říká, že zná detaily o tom, co způsobuje 5G, běžte od něj pryč.“

Mark Steele, odborník na prezentaci a vedoucí oblasti zbraňových systémů na SaveUsNow.org.uk, varuje, že LED pouliční lampy, které se dnes instalují po celém Západě, již vyzařují 5G. Nemluvě o škodlivém „modrém“ světle, které je škodlivé pro oči a narušuje lidský 24hodinový rytmus.

„Existuje mnoho nepochopení kolem toho, co je to 5G,“ varuje Steele.

„5G je v první řadě zhušťování. Je to tedy podstatně více vysílačů v těsné blízkosti člověka a také je to sofistikovaný, nelegální a nezákonný vysílač.

Tím chci říct, že je to vysokorychlostní, dielektrická čočková anténa, což 5G vysílačům umožňuje trojrozměrné mapování prostředí vaší domácnosti.“

„Frekvence 868 MHz je charakteristická i pro terénní odposlouchávací zařízení, protože umožňuje snadný přechod signálu přes betonovou zeď, a dokonce dokáže sbírat údaje,“ dodává.

„Může vás konkrétně zacílit jako jednotlivce, takže pokud jste soudce pracující na nějakém zajímavém případu, nebo například právník… nebo někdo, kdo dělá nějakou práci, která je potenciálně kontroverzní… váš život by mohl být v ohrožení.“

5G je zároveň stejná technologie, která se používá jako zbraň na rozptýlení davu. Svět, který se v současnosti formuje do jednoho globálního systému, určitě uvidí ještě hodně zla, které způsobí 5G technologie.

Film 5G Apokalypsa: Zánik

Celý film 5G apokalypsa: Zánik si můžete prohlédnout na YouTubenebo přímo zde (v angličtině):

O 5G sítích jsme psali již několikrát, všechny tyto články najdete ZDE.

Další zprávy o nebezpečích 5G si můžete přečíst na stránce 5Galert.com.

zdroj: https://www.vylectese.cz/film-5g-apokalypsa-zanik-odhaluje-ze-se-jedna-o-utocnou-zbran-na-zniceni-lidstva/#respond


Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.