Fionna Johansson by si nikdy nepomyslela, že její paranormální dary povedou k uplatňování práva a pomohou soukromým vyšetřovatelům a DA při řešení nejasných případů.

Fiona je praktické médium, klinická hypnoterapeutka a holistická léčitelka již více než 25 let. Její spolupráce s mnoha celebritami, korporacemi i jednotlivci vedla k tomu, že se proslavila jako „Perské médium“ s více než třemi miliony sledujících fanoušků na Instagramu.

Fiona vysvětluje, jak jí začalo docházet, že skutečně má jedinečný dar: „Poprvé jsem si uvědomila, že mám tento dar, když ho potvrzovali lidé v mém okolí. Zatímco přijímat zprávy nebo vidět obrazy v mé mysli, pro mě nebylo nic nového, bylo to něco, čemu jsem skutečně nerozuměla.

 

 

To se však změnilo, když mi bylo asi šest let. Jednoho večera byl člen rodiny společně se mnou u babičky a když se chystal odejít, vyhrkla jsem (jak  to dítě dokáže): „Ne! Nechoď! Stane se nehoda!”

Moje babička byla vyděšená a rodina se začala ptát, proč jsem řekla něco tak strašného. Byla jsem zmatená a nevěděla jsem, odkud informace pocházejí. Jen jsem řekla, co vím a prosila jsem ho znova, aby neodcházel.

Moje zpráva byla tímto členem rodiny posouzena jako přebujená – ba až morbidní – představivost. Nevyslechl mě a odešel.

Krátce na to skutečně došlo k nehodě, i když to nebylo nic fatálního. Je to první vzpomínka, kterou mám, ohledně přijímání jedné z těchto jasnovidných vizí. Také ostatním lidé kolem mě si uvědomili, že to nemusí být jen výplody mé bujné fantazie.“

Pokračování článku: Fiona Johansson: Médium, které pomáhá řešit nevyřešitelné kriminální případy

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.