…..přesně tak jak v roce 06.1.2003 KARDINÁL JUDAS předpovídal. Začátek občanských válek v Evropě začne ve Francii. Videa z dnešní Paříže. A máme to neodvolatelně tady….

11:54

A K T U A L I Z A C E  22.02.2017

Nejnovější aktualizace ze Švédska. Stejné obrázky jako z Paříže. Policisté střílí ostrými náboji- VIDEA

AKTUALIZACI NAJDETE ZDE:  https://tadesco.org/francie-hori-pariz-hori-nikoho-nezajima/

I když situace vypadá velice zle, je to také dobrá zpráva pro nás. Pokus o multikulturní obohacení ve Francii končí. Zatím „poklidná“ občanská válka se trozšířila do 20 měst v zemi vína a dobrého jídla. Pro policii a armádu byla uvolněna pravidla pro použití zbraní proti vetřelcům, kteří brutálně napadají policisty a ochranné složky armády. Mohou používat zbraně i bez varovného výstřelu když se cítí ohroženi. Je zcela jasné, kam celá situace vyústí. Je to teprve začátek. „máme se na co těšit“ Když se válka po Evropě rozhoří, bude něco podobného i u nás v Česku?????

[wp_ad_camp_1]

Francie jako první použila plně vyzbrojené armádní složky v ulicích na podporu obyvatel. Ptám se sám sebe. Není ale už pozdě????

Ve Francii od roku 2015 byl znovu vyhlášen stav nouze. Lidé v Paříži byli vyzváni, aby v žádném případě neopouštěli své byty!  Hoří auta, domy, byty.

Nepokoje se rozšířily do dalších 20 měst v severní Francii: Nantes v Brittany, Lille (hlavní město v regionu  Calais) a také  Rouen v Normandii. Boje pokračují ve dne i v noci.

Přes veškerá katastrofální dění, levice neví, co dělá pravice. 4 policisté byli obvinění za zneužití moci, byli suspendováni, za údajné výpadky proti černochům a za „znásilnění“. Směšné!!!!! Nepokoje a zapalování aut se rozšiřuje na další a další oblasti….

 

 

 

Další video z 13.02 potvrzuje děsivé svědectví o občanské válce.

 

 

Jen se podívejte, jak má vypadat naše multikulturní obohacení:

 

Další článek bude o přípravě a uvedení výjimečného stavu v Německu v platnost. Už v pátek se připravoval!!!!!

 

Zdroj (1)

(2) (3)

 

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.