Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

 • Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti
  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

 • Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné
  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

Související zprávy

 • Okno do nového světa – od vzdělání k duchovnímu ochuzení
  Okno do nového světa – od vzdělání k duchovnímu ochuzení

  Okno do nového světa – od vzdělání k duchovnímu ochuzení

 • Varovná znamení Vesmíru, která byste neměli ignorovat
  Varovná znamení Vesmíru, která byste neměli ignorovat

  Varovná znamení Vesmíru, která byste neměli ignorovat

 • Proč většina lidí nepřejde do Zlatého věku
  Proč většina lidí nepřejde do Zlatého věku

  Proč většina lidí nepřejde do Zlatého věku

 • Lidské srdce vysílá měřitelné fotony: Jak se prostřednictvím meditace stát silným zářičem
  Lidské srdce vysílá měřitelné fotony: Jak se prostřednictvím meditace stát silným zářičem

  Lidské srdce vysílá měřitelné fotony: Jak se prostřednictvím meditace stát silným zářičem

Francie ve válce: Oběti „odlidštěných paneláků“ útočí na hasiče. Tisíc hořících aut lze ještě považovat za „klid“? Policisté páchají sebevraždy. Bude jen hůř?

YVES MAMOU popisuje otřesnou situaci ve francouzských městech zaplavených imigranty z muslimských zemí, kterou naše veřejnoprávní a s ní spojená mainstreamová „objektivní“ média již zcela ignorují

[wp_ad_camp_2]

Francouzský ministr vnitra Gerard Collomb byl 1. ledna viditelně šťastný. Proč? Protože na Silvestra se neudál žádný teroristický útok. Collomb vřele poděkoval 140.000 policistům, vojákům, hasičům a pracovníkům bezpečnostních agentur, kteří byli mobilizováni, aby zabránili potenciálnímu teroristickému útoku. Abychom si udělali alespoň matnou představu o těchto silvestrovských bezpečnostních opatřeních, musíme vzít v úvahu, že celá francouzská armáda (pozemní síly) má asi 117.000 aktivních vojáků.

Všechny francouzské vlády od roku 2015 popíraly, že islám je ve válce s Francií, ale Ministerstvo vnitra přesto zmobilizovalo vyšší počet bezpečnostních pracovníků, než má francouzská armáda vojáků, aby zajistilo, že na Silvestra bude klid.

Klid nebyl

Na tiskové konferenci ministr Collomb řekl:

„Díky silné policejní přítomnosti kombinované s účinnými bezpečnostními opatřeními proběhly oslavy Silvestra ve Francii poklidné.“

Ačkoliv se na Silvestra žádný teroristický útok neudál, nazývat to „poklidnou“ nocí je v nejlepším případě nadsázka. Dodržením každoroční „tradice“ bylo úmyslné zapálení 1.031 aut na předměstích velkých měst s muslimskou většinou (pro porovnání v roce 2016 to bylo 935 aut).

Jenom v Paříži a okolí bylo zapáleno 250 aut, a 8 policistů a 3 četníci byli po útoku zraněni. Po internetu se rozšířilo video, ukazující dav „mládeže“ (eufemismus pro mladé africké a arabské muže) útočící a zuřivě mlátící policistku. Pokoušela se rozptýlit dav „mládeže“ útočící na soukromý klub v Champigny na předměstí Paříže.

[wp_ad_camp_2]

Ve Štrasburku bylo podle Aliance policejních odborů lehce zraněno „pět policistů, včetně čtyř obětí petard, které byly použity jako zbraně.“ Navíc bylo úmyslně zapáleno 70 aut.

V každém velkém městě byly zapáleny tucty aut a „mládež“ útočila na policii.

Dokonce i v centru Paříže, kde byla policie demonstrativně viditelná, se udály „incidenty“. Podle deníku Le Figaro, který zveřejnil uniklé důvěrné hlášení z Ministerstva vnitra, se udála nekonečná řada útoků:

„V 20:50 hodin na rohu Champs-Elysées a ulice Balzac, zatkli četníci sedm jedinců, kteří házeli prázdné lahve do davu. Oběti se nepovedlo identifikovat. Útočníci, ilegální migranti z Afghánistánu, byli umístění v cele předběžného zadržení.“

Hlášení také zmiňuje případ číšníka z restaurace Le Fouquet’s na Champs Elysées, který byl zraněn nožem, když se pokoušel ukončit pouliční bitku. Tato důvěrná zpráva se věnovala pouze násilí spáchanému v oblasti Paříže. Ministr vnitra dostal na stůl mnohem rozsáhlejší hlášení zachycující násilí po celé Francii.

 

Válka

Všechny tyto události — kromě zapalování aut, které jsou už léta na předměstích smutnou silvestrovskou tradicí — se nevztahují pouze k Silvestru. Útoky a zločiny jsou na předměstích denním chlebem. 2. ledna 2018 byli davem napadeni a kamenováni dva policisté, kteří riskovali své životy, aby zachránili obyvatele hořícího domu na pařížském předměstí, když se vynořili z plamenů s dětmi v náručí.

V listopadu 2017 rozhlasová stanice Evropa 1 zveřejnila utajované údaje o útocích na hasiče:

„ČíslaNárodního centra pro monitoring zločinnosti zveřejněná exkluzivně na rádiu Evropa 1 ukazují 17% nárůst útoků na hasiče v roce 2016. V roce 2016 bylo napadeno 2.280 hasičů, pro srovnání – v roce 2015 bylo napadeno 1.939 hasičů… Hasiči jsou denně konfrontováni se stále extrémnějšími situacemi. Pařížská oblast je v roce 2016 s 366 útoky druhým nejpostiženějším regionem hned po Akvitánii na jihozápadě Francie s 406 nahlášenými útoky. V důsledku toho musí policie v určitých oblastech chránit hasiče před napadením.“

Podle poslance parlamentu a předsedy bezpečnostního výboru parlamentu Bruna Retailleau:

„Polovina všech četníků (spadají pod ministerstvo obrany) zraněných v roce 2016 byla zraněna v důsledku fyzických útoků vedených proti nim. Co se týče policie, tak počet zranění policistů způsobených zbraněmi se prudce zvýšil o 60 %.“

[wp_ad_camp_2]

Pět měsíců poté co vešel v platnost zákon usnadňující policistům použití zbraně v sebeobraně, zpravodajský kanál LCI odhalil, že počet použití střelných zbraní policisty se prudce zvýšil, včetně případů „zastrašování nebo zřizování pořádku“ (kdy policista střílí do vzduchu nebo do země), jejichž počet vzrostl o 89 %. Tento způsob použití zbraně je „oprávněný a ospravedlnitelný“ poznamenala IGPN (Inspection générale de la Police nationale, Generální inspekce národní policie) v důvěrné zprávě z července 2017, také zmiňované zpravodajským kanálem LCI.

Tichá válka proti hasičům a policii je v plném proudu. 3. ledna 2018 titulek v Le Parisien hlásal: „Když se policie nikdo nebojí.“ Ten samý den mluvčí opoziční Republikánské strany Lydia Guirous prohlásila:

„Na předměstích již autorita státu neexistuje, převažuje beztrestnost. Policie má strach a chybí jí odpovídající prostředky k reakci. S tímto pocitem beztrestnosti musí být skoncováno.“

 

Sebevraždy policistů

Jako obvykle, politici tento problém bagatelizují. Vláda nepovažuje rozšíření násilí ve městech za terorismus. 1. ledna 2018 ministr vnitra omlouval násilí proti policii a hasičům jako důsledek „sociální nerovnosti“. Po tom si sám sobě pogratuloval za „poklidný“ Silvestr, Collomb říkal stejné nesmysly jako obvykle: totiž, že muslimská „mládež“ zapojená do destrukce nejsou kriminálníci, ale spíše oběti svého „prostředí“:

„Já myslím, že to jsou ta předměstí, která potřebují změnu. Ty obrovské paneláky na předměstích představují odlidštěné prostředí, které vytváří násilí…. Nemyslím si, že by ta předměstí měla zůstat nadále taková.“

Vláda se jako obvykle pokusí vykoupit si klid penězi. Mezi policisty se zatím šíří sebevraždy. Jen během jednoho týdne v listopadu 2017 spáchalo v různých francouzských městech sebevraždu pět policistů. 3. prosince 2017 spáchal sebevraždu policista na policejním okrsku v Alençonu na jihu Francie. 5. prosince 2017 spáchal sebevraždu bezpečnostní důstojník Ministerstva práce na parkovišti četnické stanice. Od 1. ledna do 1. prosince 2017 si vzalo život 47 policistů a 16 četníků. To bylo historické maximum.

[wp_ad_camp_2]

Zdroj: 1

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
4 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře