Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

Související zprávy

 • Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….
  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

 • Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21
  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

 • Vtip, co není vtipem
  Vtip, co není vtipem

  Vtip, co není vtipem

 • Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…
  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

Francouzská policie štvaná jako zvěř, zběsilé násilí kromě Paříže hlásí dalších 20 míst

…..můžeme se také těšit na takové multikulturní obohacení v našich kočinách, tak jako pařížané????

06:54

 

587666_article_photo_dkqtxri_900x

Francouzská policie štvaná jako zvěř, zběsilé násilí kromě Paříže hlásí dalších 20 míst

JITKA PŘIKRYLOVÁ

[wp_ad_camp_1]

 

Zase se zdá, jako by se o brutalitě ve Francii nesmělo mluvit, možná z toho četce mrznou monitory. Vydá se prohlášení o policejní brutalitě a pak se mlčí. Záběry, ve kterých vám tuhne v žilách krev, ty jsou pořád ještě z Evropy.

 

Tak především má být jasno v tom, že francouzská policie si denně procházela martyriem už nějaký ten pátek, při každém výjezdu do no-go zón, které ale podle myslitelů z EU pořád ještě neexistují. Možná si vybavíte, že v říjnu 2016 francouzská policie nepřekousla jeden další vražedný útok a vyšla do ulic. Něco, co vám hlava nebere. Ozbrojená složka státu je nucena v ulicích demonstrovat svou bezmoc z násilí, kterému čelí. Stejně jako teď, i tenkrát bylo v médiích ticho po pěšině. Mně to nedalo, psala jsem, že Francouzská policie už od pondělí demonstruje v ulicích svou bezmoc a strach z no-go zón.

Co se tenkrát stalo? Cituji: Před týdnem (vydáno 21. 10.) si policejní odbory hodně naštvaně stěžovaly na zranění dvou svých důstojníků v notoricky známé gangy obsazené no-go zóně jižně od Paříže, když jim do policejního auta hodili molotovův koktejl. V zapáleném autě se pak dva důstojníci pomalu smažili k smrti, protože je dav 20 až 30 lidí držel v té smrtelné pasti a nedovolil utéct z hořícího vozu. Vysvobodili je až dva další policisté, všichni čtyři utrpěli zranění. Jeden z důstojníků byl do nemocnice odvezen „ve stavu mezi životem a smrtí“. Více ZDE.

Jeden by řekl, že to sotva může zajít ještě dál. Jeden by se sakra pletl, že.

Začátkem února zatkla policie tři tmavé mladíky a jeden z nich zasahující policisty obvinil ze znásilnění. Cituji ze zprávy na iDnes: Dvaadvacetiletého muže tmavé pleti, který je známý pouze jako Theo, policisté minulý týden údajně vyzvali, aby se postavil ke zdi. „Viděl jsem ho s obuškem. Schválně mi ho vrazil do zadku. Spadl jsem na břicho, neměl jsem už žádnou sílu,“ popsal Theo televizní stanici BFM. Po brutálním zákroku ho pak prý ještě rasisticky napadli projíždějící policisté. Dále se dozvídáme, že vyšetřovatelé mají záznam ze zatýkání, více ZDE.

Sluší se říct, že pokud opravdu k napadení toho “mladíka tmavé pleti” došlo, mělo by se to vyšetřit a viníky potrestat. Jenže… Dovolte mi jednu ničím nepodloženou úvahu, že i přes ono video a dva týdny, které od údajného incidentu uplynuly, se o onom incidentu mluví pořád ještě jako o “údajném“.

Zatímco o oné údajné policejní brutalitě nezapomněla média informovat, o tom, co se děje ve Francii dnes, se taktně mlčí.

Co se tam děje dnes? O té doby se nejdřív Pařížská předměstí, které shodou okolností budou podobná těm, co xenofobové a populisté označují za no-go zóny, staly dějištěm pouliční války. Ne, válka není to správné slovo. Ve válce bojují dvě strany, tady jedna strana produkuje násilí bez zábran, ta druhá se sotva brání. Nebo potupně utíká.

A není se čemu divit. Jediná Le Pen se staví na stranu pronásledované policie, ostatní politici nejprve dlouho mlčeli, než opatrně vyřkli několik opatrných slov, že údajné znásilnění musí prošetřit. Opatrně. Nějak jsem tam nenašla nic o tom, jak zatočit s hajzlíky, kteří si z Francouzských předměstí udělali pouliční peklo.

Přišlo mi, že co vloni na podzim vyhnalo naprdnuté policajty do ulic, byla dost drsná chvilka. Samozřejmě, teď je to mnohem horší.

Cituji: Policie je cílem útoků molotovy koktejly, filmována, jak jsou její příslušníci naháněni auty, mlácena železnými tyčemi, a dokonce těžkými kovovými balóny z francouzské oblíbené hry Petanque. Jedna „osoba“ je obviněna z útoku střelnou zbraní. Jen na Valentýna bylo hlášeno 47 zapálených aut, o dva dny dříve to bylo 34.

Několik fotek přikládám, zdroj níže:

587666_article_photo_6mual8u_900x

587666_article_photo_jjbss8g_900x

587666_article_photo_rvezmm7_900x

587666_article_photo_x7aeqyr_600x
Nevím, co hned dát na závěr. Strašně mě štve, jak se média shodla o tomhle prostě neinformovat a čekat, až auta v ulicích dohoří. Štve mě, jak se bagatelizuje celá ta multikulturní šaráda. Ono policii jednou rupnou nervy, ať už té švédské, francouzské nebo jiné.

Já netuším, proč se čeká, že si tohle policisté nechají líbit. Na jedné straně proti sobě mají hovada s tyčemi a hořlavými koktejly, za sebou pak zbabělé politiky, kteří se obránců zákona nezastanou. Možná tentokrát francouzská policie nebude troubit v ulicích, aby si jich všimli a někdo poslouchal jejich zoufalství a strachu. Nedivila bych se, kdyby zbraň i s průkazem hodili do nejbližšího příkopu a šli prostě domů. Ať si jdou na ty barikády Holland a jemu podobní.

Řekne někdo konečně už dost? Nebo ještě nemají dost?

 

ZDROJ: Jitka Přikrylová, (zdroj fotografií)

jitka-prikrylova73381499_0

 

 

[wp_ad_camp_1]

 

PAŘÍŽ SE POTÁPÍ V NÁSILÍ, MNOHO ULIC JE NEDOSTUPNÝCH, PĚT PAŘÍŽSKÝCH ČTVRTÍ HOŘÍ!!!!!

Následující článek si můžete přečíst s překladačem. Je zde umístěn jenom pro informaci….

Na konci článku jsou lidé nabádáni aby se vystěhovali z Paříže, dokud je to ještě možné. Až bude celá obsazena nájezdními tlupami silně pigmentovaných můžů, nebudou mít asi možnost město opustit. Ale jinak se přece nic neděje…..

 

Paris versinkt in der Gewalt: Viele Strassen nicht mehr zugänglich, fünf Viertel brennen

So wars 2005, mal sehen, wie es diesmal (eine Generation später) endet…

Die Polizei von Paris hat Probleme damit, mit einer Reihe von Ausschreitungen in den nördlichen Vororten der Stadt fertig zu werden. Von Siobhan McFadyen für www.Express.co.uk, 13. Februar 2017

In den letzten fünf Nächten wurden fünf große Gebiete zu Brügerkriegsgebieten, da maskierte Männer ein absolutes Chaos auf den Strassen verursachen.

Inzwischen gibt es die Sorge, dass die Ausschreitungen, die ausbrachen, nachdem es zu Vorwürfen von Polizeigewalt kam, sich auf das ganze Land ausbreiten könnten, nachdem die Stadt bereits außer Kontrolle gerät.

Die Anwohner sind eingeschlossen, während die Bereitschaftspolizei versucht, gegen die Randalierer vorzugehen, die bereits einen Millionenschaden anrichteten.

Im Vorort Petanque wurde die Polizei mit Molotovcocktails und schweren Eisenkugeln beworfen.

Und nachdem Autos und sogar ein Behindertenfahrzeug in Brand gesteckt wurde, musste die Polizei bereits fünf Schüsse abgeben.

Auch ein Journalist des französischen Fernsehproduktionsfirma BMTV wurde bei einem Angriff verletzt.

Betrooffen sind die Gebiete Aulnay-Sous-Bois, Aulnay, Argenteuil, Bobigny und Tremblay-en-France im Vorort von Saint-Seine-Denis.

Die Ausschreitungen brachen aus, nachdem es Vorwürfe von furchtbarer Polizeibrutalität gab, die sich im Wohngebiet Rose des Vents in Aulnay-Sous-Bois ereignet haben sollen, das von den Anwohnern als die „Stadt der 3000“ bezeichnet wird.

Anwohner und Polizei haben die fortgesetzten Ausschreitungen als „schändlich“ bezeichnet, während der Mann, der angeblich von der Polizei attackiert worden sein soll und nur als Theo bekannt ist, zur Ruhe aufrief.

Gestern Abend wurde behauptet, die Randalierer hätten bei gewalttätigen Protesten, bei denen ein Auto in Brand gesetzt wurde „Allahu Akbar“ skandiert.

Die Abgeordnete des Front National Marion Le Pen veröffentlichte bei Twitter ein Amateurvideo, das chaotische Szenen zeigt mit einer Rauchwolke, nachdem Autos in Bran gesetzt wurden und ein Mann dreifach donnernd „Allahu Akbar“ brüllt.

Auf dem Video sind hupende Autos zu sehen, die versuchen vom Ort der Anarchie mit den außer Kontrolle geratenen Protestierern wegzukommen.

Die Nichte der FN Chefin Marine Le Pen schrieb dazu bei Twitter: „Die Randalierer haben gestern Abend in Bobigny ‚Allahu Akbar‘ skandiert“.

Das Video wurde in Bobigny aufgenommen, einem Vorort von Paris, in dem die Protetierer mit der französischen Bereitschaftspolizei zusammenstiessen.

Wandere aus, solange es noch geht!  Vystěhujte se, dokud je to možné!

Im Original: PARIS ERUPTS IN VIOLENCE: Many streets are NO-GO ZONES as five suburbs in flames

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
3 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře