Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Európe už dochádza s utečencami trpezlivosť
  Európe už dochádza s utečencami trpezlivosť

  Európe už dochádza s utečencami trpezlivosť

 • Jsou mezi námi
  Jsou mezi námi

  Jsou mezi námi

 • Nové hnutí Superstraight – Superhetero: Kontroverzní typ orientace?
  Nové hnutí Superstraight – Superhetero: Kontroverzní typ orientace?

  Nové hnutí Superstraight – Superhetero: Kontroverzní typ orientace?

 • Islámský učenec říká, že muslimové by měli odejít ze Západu, aby uprchli před LGBT učením
  Islámský učenec říká, že muslimové by měli odejít ze Západu, aby uprchli před LGBT učením

  Islámský učenec říká, že muslimové by měli odejít ze Západu, aby uprchli před LGBT učením

Francouzský ministr navrhl umělé snížení porodnosti bílých obyvatel, aby se udělalo místo přistěhovalcům a muslimům. Demagogie nabírá na síle

Nestále omílaná lež o stárnutí Evropy a potřebě doplnit ji novým materiálem z Afriky je postavená na teorii vytvoření jediné rasy napříč celým světem. Je ale tato teorie skutečně pravdivá? Jde o omlazení Starého kontinentu, o snížení IQ celých národů, tedy především těch vyspělých a neochotných se příliš podřizovat elitám, nebo o přemístění populačně explosivní centrální Afriky na severní polokouli? Jsme svědky mohutného přesunu Afričanů, útoku islámu, nebo se jen pár set nudících se miliardářů snaží hrát s lidstvem šachy? A jakou úlohu má genderové inženýrství? Má oslabit pozici především bílé rasy? Hledání pravdy nikdy nebylo složitější. Provázanost těchto událostí není jistě náhodná.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

V Německu přemýšlí, co udělat s migranty. Fantastickým nápadem se jeví z nich udělat řidiče vlaků.Částečně automatizované systémy by asi dle tvůrců tohoto nesmyslu ochraňovaly pasažéry před nebezpečím zkratu v hlavě migranta. Nicméně lepší nástroj hromadného ničení asi nelze vymyslet, výjimkou by bylo posazení afrického inženýra do koptitu dopravního velkoobjemového letadla. Jak se mohl idiot vymýšlející nahrazení Evropana vysokoškoláka řídícího mnohatunovou soupravu analfabetem odněkud z Pákistánu dostat do politiky, to už je opravdu otázka nejen pro voliče, ale spíše pro psychiatry. Rozzuřená vlaková souprava vjíždějící plnou rychlostí do přelidněného nádraží udělá podobnou paseku, jako letadlo zapíchnuté nosem do věžáku.

Ve Francii pro změnu ministr za Zelené navrhl umělé snížení porodnosti bílých obyvatel, to aby se udělalo místo přistěhovalcům a muslimům. V době, kdy jsou v ulicích Žluté vesty, si říká o defenestraci z 15.patra. Ta výška je pro jistotu, že by se netrefil při přistání na beton. V Austrálii zase policejní prezident po nárůstu nočních vloupání a napadání majitelů domů nabádá k naprostému se odevzdání pachatelům. Austrálie bohužel prošla odzbrojením civilního obyvatelstva, takže zbraně mají pouze pachatelé. Tímto jsme si dali odpověď na to, jak by asi dopadlo odevzdávání zbraní u nás. Minimálně na půl roku by se zvýšila kriminalita v oblasti vykrádání vozidel, domů a bytů, přičemž v kursu by mimo peněz byly střelné zbraně. Švédsko jde ještě dále. I slovní nesouhlas a odpor proti migrantům, nově nazývaným žadatelé o azyl, stačí k odchodu do kriminálu až na 5 let. Nu a ve Vídni zlomený nos roztouženému muslimskému obšourníkovi statečnou ženou končí obviněním dotyčné z ublížení na zdraví. V Německu jsou Antifou ohrožováni na životech členové protiimigračně vystupujícího hnutí AfD, dochází k brutálnímu násilí i dehonestaci. Proti tomu vysoká úroveň bonzáctví na našich sociálních sítích vyznívá ještě vcelku dobře.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

V kontextu s tím vším požaduje Sörös veřejně vznik nové evropské daně, z níž by prostředky hradily náklady migrace. Ať to zkusí říct v sobotu někde v centru Paříže. Dále se systematicky oslabuje přirozená role bílého heterosexuálního muže a dělá se prostor přistěhovaným a sexuálně nadrženým mladíkům z Afriky. Nedochází tak pouze k degradaci nás evropských mužů, ale zároveň k ohrožení výdobytků civilizace pro ženy. Evropa je ve skutečnosti dost ekonomicky vzdělaná na to, aby si se stárnoucím obyvatelstvem poradila a naopak pochopila díky přírodním zákonům, že obrovský počet obyvatelstva vede k chudobě. Obejde se bez podobných výmyslů a v případě potřeby je zvýšení porodnosti otázkou 5ti let. Inteligenci množstvím lidí nahradit nelze.

Mezitím se OSN vůbec nezajímá o to, kde vzniká skutečný světový problém. Populační exploze v Číně a Indii už skončila, ale centrální Afrika, tedy dodavatel extrémního počtu migrantů, se veze na sexuálně produktivní vlně. Osvěta zaspala, nebo není vůbec žádoucí. Černoši tak navyšují svou populaci, která se není schopná uživit. Laik by řekl, že díky hladu pochopí, že jich je asi moc. Opak je pravdou. Nevysoká inteligence a absence sociálního vědomí společně s místními zvyky a náboženstvím svalují vše špatné i dobré na boha. Ani podvyživenost vlastních potomků tyto národy nezajímá a spoléhání se na dary Unicef a dalších podobných organizací je pouhým a prostým vydíráním. Až budete přispívat na fond třeba Člověku v tísni, budete tím jen podporovat další invazi Afričanů do Evropy. S citem vybrané fotky hladovějících dětí jsou pouze útokem na Vaše city. Lékaři bez hranic by zase pro změnu místo shánění peněz pro milióny neuvědomělých Afričanů měli pracovat na seznamování s antikoncepcí, kterou by extrémně bohaté farmaceutické koncerny zpočátku zdarma povinně věnovaly. Začátek konce migrační vlny tak získává jasné možné obrysy. Začít se musí právě v Africe.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

Mezitím stojí Evropa před zásadním rozhodnutím. Tím je odpověď na otázku, odkud začít s úklidem. Žluté vesty ve Francii, nepleťme si je s těmi v Římě, ukazují směr. Je třeba vymést všechny rohy a zbavit funkcí všechny levicové neomarxistické politiky, jejich přívržence a hlásné trouby. Zakázat činnost většině neziskových organizací napojených na zdroje financí z oblasti výskytu Rotshildů, Rockefellerů a Söröse. Vypořádat se s vítačskými gangy a odklidit odpad tvořící se v prostředí muslimských ghett. Postupně zakázat islám a vrátit evropským národům suverenitu. Nastartovat politicky demokratické a ne zcela za každou cenu korektní prostředí, zdravou ekonomiku a zrušit centrální bruselské vedení. Možná se to zdá být nereálné a jeví se to jako dlouhodobý proces, ale je třeba si uvědomit, že na současnou devastaci Evropy stačilo pouhých 15 let. Italové a Maďaři už s návratem k normálu začali, my a Poláci máme ještě slušné podmínky je v tom podpořit. Zbytek to bude mít mnohem těžší, urychlit vše může případný rozpad eurozóny a ekonomická krize, z které lze vinit ekonomy z levicových stran. Řešení tu tedy je, teď už záleží jen na vůli a odhodlanosti.

zdroj: 9

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
8 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře