Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….
  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

 • Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21
  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

 • Vtip, co není vtipem
  Vtip, co není vtipem

  Vtip, co není vtipem

 • Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…
  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

Fukushima, brzká předprogramovaná katastrofa, které se lidstvo asi nevyhne

…..jakékoliv ryby z oceánu, mořské plody, shuši, řasy, mořská sůl a všechno z moře je zamořeno radioaktivitou a k tomu ještě blackgoo. Nic z toho nedoporučuji jíst!!!!

08:54

 

Fukušima žije

Mike Adams

15.2.2017 Komentáře Témata: Fukušima 1653 slov

Jsou chvíle, kdy jsem přesvědčen, že lidstvo je sebevražednou sektou úplných idiotů, jejichž jediným skutečným úspěchem je, že přicházejí na stále obscénnější způsoby, které je odtrhávají od reality. Zatímco každý upřeně sledoval, jak Lady Gaga předvádí satanskou symboliku a okultní obrazy před 100 miliony diváků Super Bowlu, důsledky jaderné havárie ve Fukušimě se velmi zhoršily.
Téměř žádné sdělovací prostředky ve Spojených státech tuto alarmující zprávu ani nezmínily. Jak uvádí The Guardian, úroveň radiace dosáhla takové intenzity uvnitř ochranné obálky (kontejnment) reaktoru č. 2, že o ní odborníci hovoří jako o „nepředstavitelné“ – 530 jednotek sievertů za hodinu.
[wp_ad_camp_1]

Sievert je jednotkou ozáření (zajímavé grafické zobrazení zde, poznámka editora); vystavení záření v hodnotě pouhých pěti sievertů v krátké době má u lidí 50% míru úmrtnosti. Když dojde k radiačnímu ozáření, hodně záleží na intenzitě vystavení záření (což je pravý opak doby trvání vystavení). Absorbování záření v hodnotě pěti sievertů během jednoho roku není fatální, ale například vystavení ozáření v hodnotě pěti sievertů za pouhých 60 sekund vám téměř jistě způsobí smrt z ozáření (mimochodem je to ohavný způsob smrti).

Úroveň radiace, naměřené uvnitř reaktoru č. 2 ve Fukušimě, je 530 sievertů za hodinu, neboli jinými slovy, je to 100krát větší intenzita, která by byla nutná k usmrcení většiny lidí, kteří by této dávce radiace byli vystaveni jen na krátkou dobu.Roztavené palivové tyče, které vyvolávají toto záření, podle všeho vypálily díru v  ochranné obálce, což znamená, že mohou velmi brzy přijít do kontaktu s podzemní nebo mořskou vodou (možná k tomu již došlo). Rozpouštějící se palivové tyče také výrazně zvyšují riziko kritického stavu jaderného paliva, které by mohlo „odpálit“ smrtící radioaktivní prvky do volné atmosféry. Přesto skoro všechna mainstreamová média setrvávají v naprostém zpravodajském embargu ohledně tohoto zničujícího vývoje událostí, které ohrožují udržitelnost veškerého života na severní polokouli.Domnívám se, že hovořit o Trumpově tzv. „muslimském zákazu“ (který dokonce ani nezakazuje vstup samotným muslimům do USA), je mnohem důležitější, než… nevím… např. hovořit o tom, jak přežít nejhorší jadernou katastrofu na světě, která má hodně daleko k vyřešení.

Média, která nazvala „roztavení jader reaktorů“ konspirační teorií, o něm nyní hovoří jako o běžném faktu

Přečtěte si tento odstavec z deníku The Guardian, který neformálně připouští, že v zařízení ve Fukušimě došlo k „roztavení“:

Japonská společnost Tokyo Electric Power (Tepco), která je provozovatelem zařízení, uvedla, že byly zaznamenány údaje v hodnotě 530 sievertů za hodinu uvnitř ochranné obálky reaktoru č. 2, což je jeden ze tří reaktorů, jejichž jádra se roztavila, když byl závod ochromen v důsledku tsunami, které zasáhlo v březnu 2011 severovýchodní pobřeží Japonska.

Důvodem, proč toto zdůrazňuji, je, že již v roce 2011, kdy všechna nezávislá média bila na poplach ohledně roztavení paliva, k němuž zcela zjevně došlo, prolhaná mainstreamová média o nás prohlašovala, že jsme všichni „konspirační cvoci“. Rovněž musím připomenout, že v roce 2011 většina lidí ještě nezjistila, že mainstreamová média podsouvají FALEŠNÉ ZPRÁVY, takže věřili všemu, co jim tvrdili na CNN. „Nemějte strach, nejde o roztavení jader reaktorů. Všechno je pod kontrolou. Fukušima není žádný velký problém, neposlouchejte ty, co šíří paniku.“

Od té doby uběhlo již téměř šest let. Nejen, že roztavené palivové tyče ve Fukušimě zcela zjevně stále chrlí radiaci – protože nelze změnit zákony fyziky – ale něco způsobilo intenzitu tvorby radiace, která náhle eskalovala do šílených hodnot. Samozřejmě, že jedním z možných vysvětlení je, že dochází k exponování většího počtu palivových tyčí, nebo že se palivové tyče dostávají vzájemně do těsnějšího kontaktu, a tím dochází k zesilování a urychlování přeměny hmoty v energii.

Největší „špinavá bomba“ na světě jen čeká na odpálení

Ve skutečnosti se Fukušima stala největší špinavou bombou na světě, a zbývající palivové tyče by mohly explodovat (dosáhnout kritického bodu) v každém okamžiku. Dokonce i teď je radiace tak intenzivní, že roboti, kteří byli sestrojeni za účelem prozkoumání trosek, můžou vydržet jen několik hodin, než se jejich obvody zničí. A tak momentálně neexistuje téměř žádný scénář, v němž by Japonsko, Tepco nebo kdokoliv na světě přišel na to, jak odklidit trosky, kultivovat rozpouštějící se palivové tyče a obnovit kontrolu nad jadernými reakcemi, které zde stále probíhají.

Nemůžete dokonce ani s úspěchem postavit ochrannou obálku nahoře nad tím vším, protože rozpouštějící se jaderné palivo již vypálilo obrovskou díru do podlahy a razí si cestu do podzemních vod.

„Společnost Tepco také prohlásila, že obrazová analýza odhalila otvor v kovovém roštu pod tlakovou nádobou stejného reaktoru, „ jak napsal The Guardian.“ Tento metr široký otvor byl pravděpodobně vytvořen jaderným palivem, které se roztavilo a poté proniklo do nádoby, když byl následkem tsunami vyřazen záložní chladicí systém Fukušimy Daiči.“

Páni, co myslíte? Opravdu se mi líbí, jak Tepco a světová média, která neustále něco omlouvají, tak dlouho lžou o Fukušimě, že jim pravda stále uniká. Copak si mohou myslet, že se jako zázrakem objeví jen tak náhodou metrová díra v nádobách kontejnmentu? Jsou to ale pitomci, to je přeci důsledkem rozpouštějících se palivových tyčí. A určitá část tohoto paliva je palivo MOX, které obsahuje plutonium 239, které se může pochlubit poločasem rozpadu 24 000 let. Takže někdy v roce 26000 našeho letopočtu bude noční můra Fukušimy ZPOLOVINY tak toxická, jako je právě teď. Jaká to báječná a progresivní budoucnost; máme se na co těšit, že? (Související: Zjistěte si více o necezurovaných skutečnostech na TRUTH.news)

To je vidět, jak současní lidé zhloupli. Nejen, že si ničí život, ale dokonce jsou schopni otrávit planetu na dalších 500 000 let a říkat tomu „zelená energie“. Jo, a biohmota je zelené hnojivo, že?

Vezmeme-li v úvahu, že severní polokoule bude dalšího půl milionu let otrávená, jaký má přesně japonská vláda plán s Fukušimou? Lhát, co nejdéle to půjde, a doufat, že si toho nikdo nevšimne. (Taková strategie je vždy základním plánem mainstreamových médií ve Spojených státech, které téměř výlučně obývají idioti s poškozeným mozkem, kteří požívají fluorid a nechávají si píchnout rtuťové vakcíny proti chřipce, aby byly jejich mozky dost hloupé na to, aby alespoň dokázali číst ze čtecích zařízení).

Radiace usmaží roboty do dvou hodin… zavoláte už někdo konečně Supermana?

„Dálkově ovládaný robot, kterého Tepco hodlá vyslat do ochranné obálky reaktoru č. 2, je navržen tak, aby odolal vystavení 1 000 sievertů, což znamená, že by přežil méně než dvě hodiny, než by u něj došlo k poruše,“ dodává The Guardian.

Jinými slovy, roboti jsou nanic. Pokud nevíte, jak zkonstruovat robota, který by odolal záření, potom vlastně neexistuje žádné řešení, které by bylo založené na robotice.

V prostředí s naměřenou hodnotou 500+ sievertů za hodinu jsou lidé téměř okamžitě usmrceni. Je to v podstatě totéž, jako byste strčili hlavu do sítě 50 000 mikrovlnek, nastavených na „SMAŽENÍ“… aniž byste se natřeli ochranným opalovacím krémem.

Ukazuje se, že jediným řešením je něco, co neexistuje: Superman. V podstatě Tepco potřebuje Supermana, který by dostal palivo z reaktoru č. 2 ven. Jemu by se to jistě podařilo, protože palivové tyče ve Fukušimě nejsou vyrobeny z kryptonitu.

Problém s tímto řešením je samozřejmě ten, že Superman je fiktivní superhrdina, nikoli skutečný člověk. Plně si uvědomuji, že fikce nikdy nezkříží cestu falešné vědě, pokud jde o krytí zad průmyslu jaderné energetiky či dokonce humbuku s vakcínami – ale v tomto případě nemůžeme vyřešit VÁŽNÝ problém s imaginárním superhrdinou.

Zde je ukázka toho, jak The Guardian zmírňuje tento problém, takže to vypadá, jako by šlo o drobnou výzvu, a ne o nukleární holokaust, kterým se ve skutečnosti může stát:

Tepco a síť jejích partnerských firem ve Fukušimě Daiči ještě musí identifikovat polohu a stav roztaveného paliva ve třech nejvážněji poškozených reaktorech. Bezpečné odstranění paliva představuje výzvu, která nemá v dějinách jaderné energetiky obdoby.

Počkejte vteřinku. Je to už ŠEST LET a společnost Tepco stále ještě nezjistila „polohu a stav roztaveného paliva“ ve třech reaktorech? (Prosím, můžete klidně mlátit hlavou o zeď a potom se vrátit zpátky k tomuto článku. To je jediná cesta, jak porazte právě teď hlavou zeď, a pak se vraťte k tomuto článku. Je to jediný způsob, jak dostat tuhle šílenost z hlavy.)

Teď vážně. Uběhlo šest let od katastrofy. Oni stále nemůžou lokalizovat palivové tyče. V podlaze je vypálená metrová díra. Úroveň radiace vylétla do „nepředstavitelných“ výšin. Roboti se usmaží za dvě hodiny. Lidé jsou usmrceni téměř okamžitě…

Na tomto základě došel The Guardian k závěru, že situace „představuje výzvu, která nemá v dějinách jaderné energetiky obdoby.“

Řekl bych, že je to něco mnohem víc, než jen „výzva“. Je to v podstatě FukuPokalypsa. Nikdo nemá řešení, protože očividně žádné neexistuje.

Všichni jsme uvězněni v celoplanetární SEBEVRAŽEDNÉ SEKTĚ, kterou vedou naprostí blbci

Jsou chvíle, jako je tato, kdy mám vážně pocit, že se lidstvo stalo celoplanetární sebevražednou sektou, kterou vedou nekompetentní blbci. Pokud půjdou všichni do záhuby jako ovce, je to jejich volba, ale já bych dal přednost tomu, kdyby mě do toho nezatahovali. Co mě se týče, chtěl bych skutečně žít na planetě, která není kontaminována plutoniem 239, cesiem 137, ani stronciem 90.

Podle stupidních mainstreamových médií, která jsou jak smyslů zbavená, to ze mě dělá blázna. Ale vy i já víme, že přizpůsobovat se hlouposti deluzivních mas nikdy nebylo měřítkem zdravého rozumu.

Poznámka editora

Není pravdou, že média zprávu ignorovala. Dokonce i u nás uveřejnily Babišovky 12. února překvapivě objektivní článek ‚Neuvěřitelně vysoká‘ radiace ve Fukušimě. Robota zničí za méně než dvě hodiny, kde uvedly pravdivou hodnotu 530 sievertů naměřenou v rekatoru.

Pokud chcete vidět, co se zřejmě ve Fukušimě stalo, tady je grafická simulace nehody. Bohužel pouze anglicky.

A zde je hodinový dokument (rovněž v angličtině) z roku 2015, který poměrně přesně ukazuje rozsah katastrofy. Od té doby se situace zjevně mnohonásobně zhoršila a Fukušima žije svým vlastním, nezastavitelným životem, který nás ohrožuje v měřítku, v jakému se bojíme uvěřit.

Zdroj (1)

 

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
1 Komentář
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře