….pár dní po zemětřesení v Pacifiku a následné katastrofě ve Fukušimě přívalovou vlnou, jsem napsal článek, který dnes žel konstruktivní síle vesmíru je pravdivější než kdykoliv jindy. Jak odborníci, tak profesionálové potvrdili nedozírné následky pro planetu Zemi, lidi, zvířata a rostliny.

06:54

Pravděpodobnost, že Fukušima může definitivně ukončit veškerý pozemský život, stále roste.

Když náš spolupracovník tomáš marný uveřejnil 5. 11. minulého roku ve svém Okénku strašidýlka marného explozivní rozhovor s německým jaderným fyzikem Holgerem Strohmem a požádal naše čtenáře o naléhavou pomoc při podrobném překladu a jeho šíření, bylo zřejmé, že obsah vnese do situace kolem jaderného úniku kolem Fukušimy další světlo. Tak se skutečně také stalo a vyslovené prognózy jsou pro další život na Zemi velmi nepříznivé. Ty, kteří si pamatují zprávy a zásahy po černobylské jaderné katastrofě (v celé Evropě a také v Československu se roku 1987 narodily tisíce postižených dětí, které mají dnes problémy se štítnou žlázou, jde zejména o ženy), jistě nepřekvapí, že také současný režim proti těmto zprávám tvrdě zasáhl. Německý vědec byl bohužel zatčen, obviněn z šíření poplašné zprávy a v této chvíli stále ještě dlí ve vazbě. Zde vám tedy díky práci lidí kolem servru Auria.sk, zabývajícím se profesionálním překlady, jmenovitě Ing. Juraje Mitterhauszera.

Na zcela tragickou situace ohledně zamoření mořské flóry a fauny radioaktivitou upozornila právě v noci na dnešek také ruská televizní stanice Russia Today. Hodnoty naměřené na rybách u japonského pobřeží až 124x (!) přesahují normy zdravotní nezávadnosti. Lidé v Japonsku, ale již také na západním pobřeží Spojených států, krvácejí z nosu a uší… jaderná apokalypsa je tu. Lidstvo možná čelí svému totálnímu konci více, než si je ochotno vůbec připustit v hlavách největších skeptiků.

Necelý měsíc po katastrofě jsme publikovali článek, který odhadoval počet obětí fukušimské katastrofy na milión lidí. Tento počet se však ukázal v dlouhodobém horizontu jako značně podhodnocený.

Ukazuje se fakt, že lidstvo rozjelo jadernou reakci, aniž by jí umělo vždy a za všech okolností zastavit, což se ukazuje buď jako naprostá ztráta budu sebezáchovy, soudnosti, anebo dokonce záměr destrukce života satanskými silami, se může stát veškerému životu na této planetě a samozřejmě lidem samotným nakonec osudným.

O jadrovej energii, Fukušime a záhube ľudstva

Triezvy pohľad na jadrovú energiu, ochudobnený urán, nešťastie vo Fukšime a ich dopady na ľudské zdravie. Zatvárať pred nimi oči nepomôže…

Z obsahu:

Každá jadrová elektráreň, keď je mierovo prevádzkovaná, produkuje v každom prípade plutónium na vojenské účely. Preto ich väčšina krajín chce! Existujú krajiny, ktoré vôbec nemajú elektrickú sieť potrebnú na rozvod energie. Prípadne majú toľko ropy a zemného plynu, že ich vôbec nepotrebujú. Ale samozrejme chcú atómovú bombu. K atómovej bombe sa možno dostať skutočne iba mierovým využívaním jadrovej energie, inak by to bolo príliš drahé. To znamená, jadrové elektrárne, sú potrebné aj na to, aby zásobovali vojsko potrebným plutóniom, a elektrická energia je v podstate odpadový produkt.

Neexistuje hranica, po ktorú je rádioaktivita bezpečná. Tá hranica začína nulou. Napriek tomu sú limity rádioaktivity ustavične posúvané smerom hore. Po Fukušime bol limit, teda ako silne môžu potraviny žiariť, 4 000-razy zvýšený. Je to žiaľ vynútené situáciou, nemôžu to zvrátiť. Pred Černobyľom sme mali iba 0,3 becquerela na kilogram potraviny. Po ňom 500! Po Fukušime, aj keď je to na opačnom konci sveta, bola hranica zvýšená až na 1 350 becquerela na kilogram potraviny. A keď teraz začnú vyberať palivové články zo skladovacieho bazéna v reaktore č. 4 a stane sa ďalšia katastrofa, chcú zdvihnúť hranicu na 4 000 becquerelov. To je 13 000-násobné zvýšenie v porovnaní s časom pred Černobyľom. Takže to, čo bolo voľakedy rádioaktívny odpad a patrilo do olovenej schránky, je teraz zdravá potrava, ako nám podsúvajú. A to stále nie je koniec. Prídu ďalšie nehody reaktorov, aj v Európe. To znamená, že hodnota (žiarenia) bude ustavične rásť…

Atómová loby, atómové hospodárstvo dokázalo privatizovať zisky a všetko, čo súvisí s následnými nákladmi, okrem iných likvidácia jadrového odpadu, to bolo presunuté na štát. Žiadna jadrová elektráreň ani nie je poistená, pretože poisťovne ich nedokážu reálne poistiť. Keby ich reálne poistili, kilowatthodina by stála desiatky eur.

Plutónium vložili do schránky z nehrdzavejúcej ocele a skla, a potom ju uložili do úložiska vytesaného v najtvrdšej žule. To svinstvo cez to prechádza! Difunduje cez steny kontajnera, sklo, a najtvrdšiu žulu rýchlosťou povedzme 5 metrov za rok. Nedá sa zadržať, to svinstvo!

Existuje štúdia, ktorá hovorí o tom, že čím bližšie človek, aj ako dieťa, býva pri jadrovej elektrárni, tým vyššia pravdepodobnosť, že zomrie.

Francúzske pobrežie pri La Hague, kde je francúzske zariadenie na regeneráciu jadrového paliva, vyžaruje 40-razy viac rádioaktivity, ako všetky reaktory na svete v prevádzke (cca 440)… Majú tam dlhé rúry, ktoré ústia priamo v mori, kde vypúšťajú tie vysokorádioaktívne svinstvá…

Ožiarením sa oslabí imunitný systém. To znamená, oslabí sa zdravie. Človek ľahko prechladne, ochorie povedzme na nemoc spôsobenú parazitmi, Je to podobné ako pri AIDS. Keď je raz imunitný systém vyradený, prakticky všetci pôvodcovia chorôb môž spraviť zo života peklo. Môžete dostať rakoviny, a prirodzene sa vám poškodí genetická informácia. A svoju poškodenú genetickú informáciu odovzdávate potomstvu. Deťom, vnukom, pravnukom… Často sa mnohé tieto poškodenia prejavia až po viacerých generáciách, resp. keď sa stretnú partneri, ktorí majú  obaja poškodené gény, kedy choré gény niet čím vyvážiť. Vtedy to začne explodovať… Je to najhorší zločin vôbec! Rádioaktívne žiarenie ničí nielen ľudí, ale všetok vyšší život.

To, že potrebujeme jadrovú energie na zníženie zaťaženia prostredia oxidom uhličitým, je skutočne tá najväčšia sprostosť. Začína to už tým, že rádioaktívne ušľachtilé plyny, teda argón, xenón, kryptón, nemožno zachytiť, pretože netvoria zlúčeniny. Hodia tam pred to uhlíkové filtre, trvá to dva dni, potom tie plyny prejdú aj cez ne, prejde to do prostredia. A napríklad kryptón je látka, ktorá azda najefektívnejšie ovplyvňuje klímu. Oveľa účinnejšie, ako oxid uhličitý. Je omnoho horší. A kryptón uvoľňujú iba jadrové elektrárne.

Celý rozhovor je v nasledujúcom videu v dvoch častiach, so slovenskými titulkami.

 

http://https://youtu.be/bSfJGEl_wKg

 

Zde se nacházejí poslední katastrofické zprávy z Fukushimy, kdy se definitivně reaktor protavil do podzemí a do oceánu. Celý Pacifický oceán je bez jakéhokoliv života a radioaktivita se rozšiřuje do všech moří po celé planetě.  Zprávy ze včerejška : https://sputniknews.com/science/201702041050336701-unimaginable-fukushima-reactor-radiation-levels/

A jenom pro dokreslení faktů, jak to vypadá dnes u Fukushimy:

 

tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.