Následující článek je úryvek 204. dotazníku z webu Aluška.org. Celý článek si můžete přečíst zde: Aluška.org: 204. Dotazník: Jak funguje symbolika slunce?

[wp_ad_camp_2]

8. Budu-li používat symbol devíticípého slunce v životě(na dveřích doma, na přívěšku na krku…) bude mi to prospěšné? Může to znít hloupě, ale tuhle jsem nad tím přemýšlela a jelikož se mi ten symbol velmi líbí, přišlo mi to jako fajn nápad No – tak jako tak, minimálně to bude pěkná dekorace.
.
Slunce je velmi konstruktivní symbol, který ochraňuje svého nositele. Osobu, projekt, společnost, či firmu. Ten kdo se označí symbolikou slunce je chráněný konstruktivní silou vesmíru a je nezničitelný zvnějšku. Vše zlé, co by kdo vyslal proti nositeli slunce, se znásobeně vrací zpět, ale nositele to nikdy nezničí. Kdo chce zničit nositele, bude zničen sám a svého zlého cíle nikdy nedosáhne.
Takže sluníčko si dej kamkoliv chceš, i na dům, bude tě chránit a je to velmi dobrý nápad. Dej si ale pozor, aby sluníčko nemělo v sobě schované šestky, levotočivé spirály, nebo nemělo levotočivé paprsky, to by zneutralizovalo jeho účinek, podobně jako když se nakreslí levotočivě pravotočivá spirála, nikdy nebude plně fungovat jedním ani druhým směrem, protože se v ní oba pohyby vzájemně bijí.
Cípů nebo paprsků nemusí být nutně devět, ale nemělo by jich být šest.
.
A než se na to zeptáte, ano. Logo Aluška.org a nové Tadesco.cz jsou dva zajímavé příklady konstruktivně zvolených sluníček, ale nakreslit si je můžete jakkoliv, při dodržení správné symboliky.
[wp_ad_camp_2]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.